Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstazeczki na wozkach u brzydali

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego niektore z was mając nieurodziwe dziecko wieszają czerwone kokardki na wózkach? Przecież takiego brzydala nie da sie zauroczyć? I sory nie oszukujmy sie ale nie wszystkie dzieci są ladne,czesto widzę ze mamy mające naprawdę ladne dzieci nie wieszają takich pierdółek,a matki tych brzydactw wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde dziecko dla swojej mamy jest najpiękniejsze na świecie- to po pierwsze. A po drugie niekurzy są przesądni i dlatego wieszają czerwone wstążki na wózku. Ja osobiście przesądna nie jestem i nie wieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekajmy az ty wysrasz swojego brzydala hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle po uj te wstążki i co to znaczy zauroczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze padnie argument ze dla matki jest najpiekniejsze, ale dlaczego zazwyczaj te z brzydkimi wieszają takie wstążki? Skoro dziecko juz jest brzydkie? A jakos matki tych ladnych w większości nie boja sie "uroków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 matki wieszają takie kokardki(koniecznie czerwone) żeby ktoś patrzac i "zachwycajac" sie nad ich dzieckiem nie rzucil uroku hehe ze dziecko zrobi sie brzydkie,niegrzeczne itd. Smiac mi sie chce jak widzę dziecko które no nie jest urodziwe ale kokardka wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno niektórzy mają złą aure i jak ci taki ktoś zajrzy do wózka to dziecko się wystraszy i cały czas płacze. moja córeczka płakała bez powodu kilka tygodni i teściowa mi właśnie wpierała że ktoś ją zauroczył i mam z niej ściągać urok, ale ja w to nie wierzyłam uroku nie ściągałam a malutka sama po jakimś czasie przestała się zrywać ze snu z płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie katoliczki a wierza w glupie zabobony..przeciez to wbrew religii chrzescijanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×