Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie polecam hodowli Spełnienie Marzeń

Polecane posty

Gość gość
Rozmnażanie spokrewnionych psów i nie robienie badań powoduje wady genetyczne i to opinia Weterynarza. xxxxxxxxx Napisz nam którego weterynarza jest to opinia, to każdy doświadczony hodowca i zdrowo myślący człowiek ominie go szerokim łukiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zemsty... To ja codziennie przez pół roku ratowałam mojego psa. Codziennie byłam z nim w lecznicy bo miał 3 godzinne kroplówki. Nikogo nie interesowało czy mam jak z nim dojechać i czy mam na to siłe. Nie mówiac o stresie psa i cierpieniu jakie przeżywał po wejściu do Gabinetu. To ja codziennie patrzyłam jak nie ma apetytu, jak lezy osowiały. To ja z nim na koniec miasta co tydzień jeździłam na usg licząc na cud. To ja sprowadzałam leki z USA. To ja pisałam miliony maili do wszystkich nefrologów w Polsce z prośbą o pomoc. To ja pod koniec przeżywałam jego napady "padaczki" jakie dostawał. To ja z nim jeździłam aby podali mu tlen bo ciężko oddychał. To na moich rękach odszedł cierpiąc. xxx No widzisz jak głupia jesteś? A mogłaś się ze mną skontaktować i pies by żył. Mam większą wiedzę niż się komuś może wydawać i w przeciwieństwie do weterynarzy jestem uczciwa pomoc_chorym_psom@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z hodowli od pani Rogalskiej można kupić szczeniaka za 500 - 800 zł więc taniooooo. :D Dobrze wam tak głupie krowy, że wam te psy chorują i zdychają. Żaden dobry hodowca nawet ze stowarzyszenia nie sprzedaje swoich zadbanych szczeniąt za tak śmieszne ceny. Za 1000 to można jeszcze wyżebrać szczeniaka z dobrej hodowli jak ostatni już zostanie i się spodobasz hodowcy, ale taniej to zapomnij, że ci sprzeda. Kupujcie dalej takie szczeniaki i zostawiajcie po 7000 u weterynarzy za ich leczenie, a psy i tak wam zdechną. Tej hodowczyni nic nie zrobicie, bo oddała pieniądze nawet 3 razy więcej, a wy psa nie zwróciliście. Zgodnie z prawem powinniście psa zwrócić w momencie, gdy dostaliście kasę od hodowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze jakis madrala sie tu nam trafil co pozjadal wszystkie rozumy :) Czyzby p. Rogalskiej sie udalo w koncu kogos namowic, zeby stanal w jej obronie? A moze to slynny p. weterynarz hodowli z Bialegostoku - Karczewski, ktory badal te wszystkie zwierzeta i chorob, grzybic i zarobaczenia nie widzial? Popisales sobie i co...? Ulzylo juz....? ;) Zalosny jestes. Idz sie madrzyc i wyzywac ludzi gdzie indziej. Tyle tu twojego co sobie napiszesz, a i tak cie kazdy oleje, bo ludzie juz znaja prawde i glupi nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj lecz manię prześladowczą. Nikt tu Rogalskiej nie broni. Psy kupuje się z dobrych hodowli i stosuje się do rad hodowcy, które otrzymujesz przy odbiorze szczeniaka. Wtedy pies żyje długo i szczęśliwie, bo nikt tak dobrze nie zna swoich szczeniąt, jak ich hodowca. No ale w dobrej hodowli szczenię nie kosztuje 650 zł tylko dużo drożej. Trzeba było ruszyć dopsko jechać i obejrzeć hodowlę. Jak widzisz chore i zaniedbane psy, to nie kupujesz. Teraz wszyscy winni tylko nie ty i jak ktoś własne zdanie wyrazi w twoim żałosnym topiku, to od razu jest Rogalska, albo jej weterynarz. Sama sobie jesteś winna, bo kupiłaś psa od byle kogo i świadomie żałowałaś kasy na zdrowego, zadbanego szczeniaka. Jak cię stać nie było na rasowego psa, to trzeba było adoptować ze schroniska. Też byś na leczenie wydała 7 tysięcy albo i więcej, bo psy schroniskowe są chore i zaniedbane tak samo, jak ten szczeniak, którego kupiłaś. Wtedy pewnie schronisko byś opluwała w necie i skarżyła do sądu. Tobie już żaden hodowca nie sprzeda szczeniaka i jak będziesz chciała mieć psa, to go będziesz musiała sama wyprodukować. Rogalska pisała, że zwróciła ci kasę za szczeniaka i chciała go odebrać, to jej nie oddałaś, więc sama świadomie naraziłaś się na takie koszta. Wiedziałaś, że leczenia psa będzie drogie, ale Rogalskiej szczeniaka nie zwróciłaś. Nic nie ugrasz w sądzie, bo zgodnie z prawem powinnaś zwrócić szczeniaka hodowcy, gdy dostałaś za niego pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tu twojego co sobie napiszesz, a i tak cie kazdy oleje, bo ludzie juz znaja prawde i glupi nie sa. xxxxxxx Jaką prawdę? No czekam psycholko, która wykończyła własnego psa w kilka miesięcy. Moje psy są zdrowe i dożywają późnej starości, a weterynarza widzą tylko podczas szczepień. Nie muszę zostawiać po kilka tysięcy u weterynarzy za leczenie psów, bo o własne psy dbam. Ty wariatko swojego zamordowałaś i smarujesz tu brednie, że to kazirodztwo go zabiło. :D Znalazła się wielka znawczyni hodowli psów.:D Ile miotów w swoim życiu odchowałaś śmieszna dziewczynko? Odpowiem za ciebie - ZERO i na temat hodowli gowno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie ugrasz w sądzie, bo zgodnie z prawem powinnaś zwrócić szczeniaka hodowcy, gdy dostałaś za niego pieniądze. x Tak to prawda. poczytaj sobie prawo konsumenta cyt "Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). Jej podstawą może być rękojmia (zawsze) albo gwarancja (o ile została udzielona)." To tak samo jakbyś kupiła np uszkodzoną pralkę i powiadomiła sprzedawcę, że pralka jest wadliwa. Sprzedawca zwróciłby c****eniądze za pralkę, a ty zamiast zwrócić pralkę sprzedawcy zostawiłabyś ją sobie i próbowała naprawić. Po pół roku naprawy doszłabyś do wniosku, że to jednak jest złom i zażądałabyś od sprzedawcy 7000 za naprawę, bo takie straty poniosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.olx.pl/oferta/shar-pei-karat-i-kalif-CID103-IDqG7hH.html Widać nawet na zdjęciach, że te psy zdrowe nie są. Mają mocno przerzedzoną sierść na głowie, a w niektórych miejscach są łyse. Najprawdopodobniej są zarobaczone, ale takich psów się nie kupuje i tyle. Kto by mi kazał taki kłopot sobie fundować, jak w innych hodowlach są ładne, zdrowe szczeniaki. Ludzie są jednak głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;50 Dobrze ci tak frajerko. Pieska za 6 stówek sobie kupiłaś i ci zdechł. Kup sobie kolejnego za 5 stówek albo taniej ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętajcie - kupując psa nie oszczędzajcie, bo tanio, transport gratis itd Póki bedą głupi ludzie kupować „bo po co mi papier(rodowód) bo nie chce psa wystawiać i nie będę przepłacać” to i bedą działać pseudohodowcy krzywdzący wiele zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Rzeczniku pies się zaraził w hodowli toksycznym mlekiem matki po czarnobylu. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę z innej beczki, ale jak ktoś z Was zna problem z kiepskim zasięgiem polecam przetestować sieć nju. Polecam najpierw przetestować na startówce z nju za 5 zł tu możecie zamówić starter: https://link.do/1HUcx przyjedzie do domu, dostawa za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość godi
To prawda.znam tą hodowlę bardzo dobrze.maja znajomości z weterynarzem z Białegostoku.sami sobie wystawiają i robią papiery oraz książeczki szczepień itd.psy i koty niby rasowe a tak naprawdę to mieszanka rasowego z jakimś podobnym psem.czesto psy są od matki z synem i to samo tyczy kotów.oszukuja ile wlezie a ludzie nadal się nabierają.wiele kotów i psów jako małe wyglądają na rasowe ,jak podrosną okazują się mieszańcami wielu ras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na olx wystawia kocięta syjamskie z kazirodczych związków po 950 zł i w tej cenie dowozi w całej Polsce ma 4 ogł na olx.pl EŁK,Olsztyn.Zabłudów podaje nazwę hodowli Budrys SMPIK HAPPY LINK https://www.olx.pl/oferta/kotki-syjamskie-CID103-IDvdlQm.html#bd27e4391d ma 51 ogł na serwisie olx.pl na tym koncie tylko wystarczy wpisać w google hodowla Budrys masakra https://www.olx.pl/zwierzeta/psy/q-budrys/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to się w końcu skończy? Mój pies też jest z tego stowarzyszenia, pisałam już wcześniej. Kupiłam od Pani Beaty wielkiej milosniczki zwierząt i właścicielki sklepu zoologicznego shih tzu. Gsyby ktokolwiek kiedyś wytoczył im sprawę, chętnie opowiem o naszych kontaktach z tą... Panią. Może warto zainteresować tym procederem Uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszusci

https://m.olx.pl/oferta/pomeranian-mini-boo-rodowod-metryka-mozliwy-dowoz-na-calej-pl-CID103-IDy3mlL.html/#position=13&page=2   Czy to jest ta sama pani? Potrzebuje adres do tych ludzi. W piątek brat kupił pieska a dzisiaj lekarz uspał żeby się nie męczył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Nogat

Witam jak dobrze ze trafilam na. to forum mialam kupic psa, ale stanowczo odmawiam. Dlaczego jeszcze sorzedaja psy i to tyle ras 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Kupiłam pieska z hodowli ze stowarzyszenia smpik Happy, piesek okazał się strasznie zarobaczony, później okazało się że ma silną anemię, następnie kaszel kenylowy i wiele innych chorób... 

Dotarłam do wielu osób  które kupiły psiaka z tego stowarzyszenia, w rzeczywistości jest to produkcja psów, ludzie ze stowarzyszenia nastawieni są jedynie na zysk, najprawdopodobniej i najczęściej mioty są kazirodcze, przez to większość psiaków obciążona jest całym zestawem chorób w pakiecie z g. warta metryczka i niby książeczka zdrowia, gdzie widnieje wpis że pies jest odrobaczony a w rzeczywistości wydala większą masę robaków niż samych odchodów. Hodowla koło Zabłudowa we wsi Ochremowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Kupiłam pieska z hodowli ze stowarzyszenia smpik Happy, piesek okazał się strasznie zarobaczony, później okazało się że ma silną anemię, następnie kaszel kenylowy i wiele innych chorób... 

Dotarłam do wielu osób  które kupiły psiaka z tego stowarzyszenia, w rzeczywistości jest to produkcja psów, ludzie ze stowarzyszenia nastawieni są jedynie na zysk, najprawdopodobniej i najczęściej mioty są kazirodcze, przez to większość psiaków obciążona jest całym zestawem chorób w pakiecie z g. warta metryczka i niby książeczka zdrowia, gdzie widnieje wpis że pies jest odrobaczony a w rzeczywistości wydala większą masę robaków niż samych odchodów. Hodowla koło Zabłudowa we wsi Ochremowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialabym ostrzec Was przed Hodowla Eden lub pod wcześniejsza stara nazwa Duma i Pasja, w miejscowości Ochremowicze 2 za.Bialymstokiem. Kupiliśmy od Pani Ewy Malejko pudelka miniaturka. Juz wieczorem nasze maleństwo dostało bardzo wysokiej gorączki i wymiotowała. Okazalo się ze to parwowiroza. Malenka była z nami 6 dni. Umarła w ogromnych cierpieniach na moich rękach. Wszystko dzialo się w święta. Ostrzegam wszystkich przed ta pseudohodowla. Opini w internecie i podobnych przypadków jest co nie miara. Pieski wszystkich ras siedzą razem na wybiegu pełnym odchodów...Pani wymysla rozne wersje, ze wczesniej te hodowle to nie jej itd itd, natomiast to wszystko klamstwa, nie dajcie sie nabrac - wpis jak najbardziej aktualny z grudnia 2020

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×