Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie polecam hodowli Spełnienie Marzeń

Polecane posty

Gość gość

Witam Nie polecam hodowli psów i kotów" Spełnienie Marzeń " w Białymstoku. Pani traktuje zwierzęta jak maszynkę do robienia pieniędzy. Nie panuje nad hodowlą i sprzedaje GENETYCZNIE CHORE ZWIERZĘTA. Dysponuje wynikami badań które mogą to potwierdzić. Zwierzęta pochodzą ze związków kazirodczych do czego się nam przyznała. Jest to straszne gdyż choroby są nieuleczalne a zwierzaki się męczą. Radzę omijać z daleka. Sprawa została skierowana do Powiatowego Lekarza Wet w Białymstoku i Telewizji TVN program Uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To starszne, zawsze mi sie wydawało, że takie hodowle zakładają ludzie, którzy kochają zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do tego tematu. Właśnie jestem w trakcie szukania kota i natknęłam się na kilka ogłoszeń z hodowli Spełnienie marzeń. Między innymi ragdolla za 950zł. Chciałam skorzystać z okazji, ale po przeczytaniu tego postu od razu zrezygnowałam. Teraz z kolei natrafiłam na ogłoszenie o kotach syjamskich z hodowli "Spełnione marzenie", również w Białymstoku. Zastanawiam się, czy to może być ta sama hodowla.. Dodam że osoba, która wystała ogłoszenie o kotach syjamskich dodała również jedno o psach, chyba spanielach. Może dostaję paranoi, ale zależy mi na zdrowym zwierzęciu i wolałabym, aby ktoś powiedział, czy to możliwe że ta niby-hodowla dodaje ogłoszenia ze zmienioną nazwą hodowli? A tutaj jest link do tych syjamskich kotów: http://olx.pl/oferta/syjamy-kociaki-CID103-ID9qduW.html#eaf1636533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ta sama hodowla, mają różne rasy psów i kotów, ragdoll perskie jakie chcesz, to jakaś paranoja przyglądam się im od dawna widziałam nawet rosyjskie mix perskie z rodowodem. widziałam też miot rosyjskich w którym jeden kot był sprzedawany taniej bo miał krótszy ogonek czyli wada genatyczna.Poszukaj kota z dobrej hodowli nie fabryki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyciel tematu zgłoś to koniecznie do straży dla zwierząt. !!! Ja nie mogę bo nie dysponuję materiałem dowodowym,podrzucam materiał z likwidacji podobnej pseudohodowli https://www.youtube.com/watch?v=-2cAeb4eC30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie dostaliśmy odpowiedzi od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Pani Beata Rogalska ma kilka kont (na tablic m.in. psuedonim Krzysiek) i ciągle wystawia ogłoszenia. Kiedy na Allegro wystawiłam jej negatywny komentarz to konto zamknęła i otworzyła kolejne. Zależy jej tylko na pieniądzach i sama powiedziała, że to jej źródło utrzymania i z tego nie zrezygnuje. Piesek od początku był strasznie wystraszony, miał poważną grzybicę uszu która wyszła na 1 wizycie u lekarza. Wyleczyliśmy go. Po roku zaczął poważnie chorować. Diagnoza wada genetyczna. U szczeniaka często jest to ciężko wykryć gdyż narządy nie są wykształcone a później jest tylko ból, rozpacz i męka zwierzaka. Naprawdę nie polecam nawet za darmo brać od tej Pani zwierząt. Mój piesek cierpiał strasznie. Szukaliśmy ratunku. U psów nie robi się przeszczepów gdyż się nie przyjmują. Młody piesek odszedł u mnie na rękach. To straszne jak bym miała opisywać jego koniec ale wygląda to jak u ludzi rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełnienie Marzeń, Beata Rogalska, Białystok, ul. Liliowa. PS. Na leczenie psa wydaliśmy 7 tys. Naprawdę nie warto oszczędzać i lepiej kupić psa tam gdzie są normalne warunki i odpowiedzialni ludzie się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Pani spełnia NAJGORSZE KOSZMARY a nie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z pokrzywdzonych to gdzies zglaszal??? Masakra az wlos siwieje. Bardzo wszystkim wspolczuje i odsylam do Strazy dla Zwierzat. Na opinie ppwiatowego lek. Weterynarii bym nie liczyla. Czasem niestety sa stronniczy... Jak w przypadku gdy sdz likwidowala pseudohodowle chihuahua. Facet trzymal psy w chlewie, mnożyl spokrewnione zwierzeta. Pieski mialy zle wyksztalcony mozg a powiatowy lekarz wypowiadal sie ze nie widzi uchybien. Nie zwlekajcie. Takie miejsca nalezy likwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wystepuja pod nazwa spełnianie marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy z mężem spanielka... po dniu bycia u nas pies zaczął wymiotować i miał bigunkę, Pani oddała nam pieniadze i powiedizała że go wyleczy.... po kilku dniach.. piesek zmarł tak ona powiedziała... jak tak można nie rouzumiem.... a po paru tygodniach Ta Pani wstwiła ponowne ogłoszeni z tymi spanielkami co niby sie sprzedały.... umowe od nas zabrała wiec właściwie nie mamy żadnych dowodów niestety. Ponadto kupiliśmy nowego psa innej hodowli i nasz piesek też zaraził się tą chorobą bo to parowiroza..... Pani sprzedaje chore psy.... potem niby je leczy,,, ale tak naprawde nie wiadomo...;/. Przez zachłanność tej Pani na pieniądze inne psy cierpią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laula17 - czy kupiliście psa od p.Beaty Rogalskiej z Białegostoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONTO na allegro hodowli Spełnienie Marzeń to KALA314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje bojkot ogloszen. Jesli wystawia na olx spaniela z bialegostoku za 700zl. Obok wystarczy wystawic spaniela z bialegostoku za 600zl z informacja że na terenie tego miasta dziala pseudohodowla oferujaca psy z parwowirozą oraz chore genetycznie. I poprosic o czujnosc w podejmowaniu decyzji oraz zasiegniecie informacji o hodowli w internecie. Bedzie im duzo trudniej. Nikt tego nie zglosi bo bedzie bal sie ze dobiora im sie do tylka. Poza tym jesli sprzedaja chore psy i sa na to dowody to to jest fakt a nie domysl. Do osoby powyzej. Jesli wydaliscie na leczenie 7tys i masz na to rachunki idz. Z tym do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi nick z allegro to SHANNON3 na koncie sa pozytywne komentarze. Pytanie tylko czy od znajomych czy kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są skutki jak się kupuje w pseudo hodowli by zaoszczędzić. Oszczędność pozorna, bo zapłacisz 300zł. za zwierzaka zamiast 3000 a w miesiąc wydasz więcej na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Jesteście żałośni sami najpierw szukacie psa tanio a potem wielkie oburzenie, że inni wam go sprzedają i pies jest chory. Sorry jest popyt jest podaż. To wasza wina kupujących, bo chcecie mieć psa rasowego za cenę jak w Biedronce. Nie chce zapłacić za zdrowego psa po badaniach itp bo nie zależy wam na papierze, więc kupujecie kundla w typie rasy by mieć się czym lansować na osiedlu. Wstyd! Rodowód to nie tylko papier do szuflady, to też umowa i pewność,że pies jest wolny od wad genetycznych i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok ale przecietny zjadacz chleba tego nie rozroznia. W ogloszeniu jest mowa o ksiazeczce rodowodzie czipie i wyprawce. Spisuja umowe k-s wiec na pierwszy rzut oka wszystko ok. Poza tym ze ustawa zabrania sprzedazy poza miejscem chowu a oni oferuja podwozke do innych miast. Czy ktos z was widzial w jakich warunkach te psy żyja?? Czy tylko zostal zaproszony do pokoju aby wybrac szczeniaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
A większości tych którzy się tu wypowiedzieli głównym kryterium była cena, tylko teraz nikt się nie przyzna, że sam chciał zaoszczędzić szkoda, że nie pomyślał, że jest to oszczędność kosztem zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te trzy nazwy to ta sama hodowla. Albo nazwy zmieniaja celowo albo sami nie wiedza jak sie nazywaja. Dobrze ze nie oferuja pieskow "ciłała" albo "sicsu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamnik w kieliszku rozumiem Twoja frustracje i zlosc ja stamtad psa nie kupilam. Nie mniej jednak widzialam u nich sharpei za 1500zl i uwazam ze to nie mala kwota. Czy kupili psa za 2000 czy za 20p zostali oszukani bo zwierze jest chore i zdechlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Sorry ale 1500 zł to śmieszna kwota. Bo by psa uznać za hodowlanego trzeba pojechać na 3 wystawy i dostać ocenę co najmniej dobrą, to są koszty. Trzeba zrobić i suce i reproduktorowi odpowiednie badania genetyczne, to są koszty. Trzeba zapłacić za krycie właścicielowi reproduktora, to są koszty. Trzeba zapłacić za przegląd hodowlany, to są koszta. Trzeba sukę w ciąży i podczas karmienia odpowiednio żywić, to są koszta. Nie jestem hodowcą by była jasność. Jest mi tylko przykro, że ludzie nie myślą, nawet nie chcą przeanalizować, że za 300zł to nawet nie wyżywi się dobrze suki w ciąży a co dopiero cała reszta kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki rodowód stowarzyszenia miłośników psów i kotów to każdy sobie może wydokować na drukarce w domu. Ja mam dwa psy rasowe. Nie dostała rodowodu tylko metryczkę urodzenia z hologramem i taką metryczkę zanosi się do Związku Kynologicznego i po wniesieniu opłaty dostaje się rodowód (można nie trzeba wyrabiać sobie rodowód). Czuli kartę z księgi rodowodów z odpowiednim numerem i przodkami psa nie tylko rodzicami ale i dziadkami i pradziadkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam psa z pzk za 1800zl wiec niewiele mniej, z badaniami pod katem dysplazji. 1500zl to nie jest smieszna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry shar pei z ZK kosztuje około 3000zł. A to, że ktoś kupil psa z dokumentami związku za 1800 to jest możliwe bo różne rasy rożnie kosztują i nie da się tego porównać tylko samą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Pani dowiozła psa do Warszawy. Zawsze dowozi psy albo umawia się gdzieś u koleżanki bo jakieś problemy rodzinne itp. Nie zobaczysz w jakich warunkach mieszkają psy. My daliśmy za pekińczyka 600 zł. Mało jest ogłoszeń tych piesków. A jak jakieś są to właśnie ceny 300-600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Tak oczywiście problemy rodzinne, siódmy z miotu szczeniak, nie robiłem papierów bo ludzie nie chcą panierów i cała masa innych wymówek. Poczytajcie sobie na psia-mać kropka pl i zobaczcie w czym bierzecie udział i na co zamykacie oczy. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne rasy roznie kosztuja... Ale jak hodowca zrzeszony w zk to chyba koszta takie same pomijajac wyżywienie. Ja zaplacilam za leobergera 1800zl pies duzy a wlasciwie molos. Odchowanie miotu takich szczeniat to zdecydowanie wiekszy koszt niz srednich sharpei. Hodowcy. Z pzk niestety tez winduja ceny i w sumie to ich prywatna sprawa. Jesli ktos chce sprzedac za 3000 a ktos chce kupic za 3000 ok. Jesli ktos chce sprzedac za 700zl a ktos chce kupic za 700zl tez ok. Ale nie h zwierze bedzie zdrowe a rodzice trzymani w normalnych warunkach!! P.s. pani od pekinczyka czy piesek zdrowy??? Chyba slusznie zakladam że nie bo gdyby bylo inaczej nie trafilabys na te forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyl ktos iloma rasami dysponuja?? Koty syjamskie ragdoll syberyjskie perskie rosyjskie. Czy jakies jeszcze?? To juz 5 plus psy sharpei, husky, bernardyny, pinczery, chuhuahua, pudle, spaniele, owczarki kaukaskie,beagle,yorki, jagdteriery (chyba tak to sie pisze), maltańczyki. To juz 12 ras psow!!! Ponadto na olx pojawily sie ogloszenia z bialegostoku z roznych hodowli . Wszyskie psy z rodowodem sppr. Myslicie ze to Ci sami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×