Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Durczok, co jeśli to on jest ofiarą?

Polecane posty

Gość gość
Petycja dość nagonki mediów i oskarżeń spod stołu, a Trzeba pomyśleć komu mógł się narazić ostatnio w wywiadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie relacja właściciela mieszkania to kpina z ludzi, proszek tu proszek tam, laptop otwarty na str pizzeria, za dużo naogladal się kryminalnych filmów Jakiś błazen czy co Nawet jeśli mieszkanie było na nią I on ją odwiedził to miał prawo nawet jeśli nie czytali książki i nie piekli babeczek miał prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała sytuacja jest chora! NIe jestem i nigdy nie byłam fanką p.Durczoka, ale co ludzie teraz urządzają to jakaś makabra! Pismaki urządzają samozwańcze sądy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze, nich go zgnoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze ja tez byłam molestowana przez szefa lata w depresji miałam sobie żyły podcinać a ten huj śmiał mi się w twarz i jeszcze pozwał o zniesławienie a potem kazał się przepraszać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy nie wiecie o tym że ofiary molestowania i mobbingowania przegrywają w sądach z braku dowodów i świadków jeszcze muszą przepraszać i płacić odszkodowania oprawcom, przecież wiadomo że nikt nikogo przy świadkach molestować nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to on jest ofiarą to z pewnością się wybroni. To nie jest człowiek, którego można zniszczyć ot tak plotąc trzy po trzy - najwyżej wyjdą na jaw jakieś pikantne smaczki typu zdrada małżeńska itd., ale do pierdla nie pójdzie i będzie pracował - bo jego gęba jest warta sporo forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleksego pomówienia zniszczyły, Piesiewicza zniszczyły, skąd pewność, ze Durczok jest od nich mocniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durczok, dopóki był chory albo nie! Zanim zachorował na raka nikt o nim nawet nie wspomniał , zachorował i każdy Polak zyczył mu jak najlepiej aby wyzdrowiał i żył , bo wiadomo to paskudna choroba Potem ,Durczokowi odjebało ...jak szanował biednych zwyczajnych ludzi tak ....nagle "zachorował" na łapczywość skunswiarstwo i chytrość ...chyba sobie zdał sprawę ,że "życie mam jedno i nie opłaca się być dobrym a jeno pazernym i sprzedajną mendą" choć większość ludzi modliła się o tej obecnej " mendy" zdrowie :) Teraz sprzedaje się jako tania "biurwa" ratuje swój gófffniany gófffno wart tyłek sprzedając się PO wskim śmieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się nie ma z czego bronić ....jak się jest sługusem za kase to po czasie za to się płaci i żadna obrona w grę w tym przypadku nie wchodzi ! ścierwo za swoją sprzedajność musi zapłacić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, jaka "miłości bliźniego" przez ciebie przemawia :D katolik, cooooo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durczok zachorował chyba w 2002? A Grand Press dostal w 2000. Największą chyba nagroda dziennikarska w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajacu powyżej , jak lubisz być naiwniakiem to broń kogoś kto dla kasy przestał myśleć o tym ,że wygrał życie ! i nie pisz mi ,że miłosć bliźniego przeze mnie przemawia, bo uwierz mi ten facet na biedaka nie zwróciłby uwagi ......tak sobie zdał sprawę "że żyje się tylko raz" i dlatego je....bie biednych i byle kogo w tyłki ...woli tych co płacą ! to dopiero jesssus miłosierdzie i bliźniego miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy przykazanie miłości dotyczy tylko "biedaków"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie :) nawet jak tych świństw nie popełnił to zapłaci za to ,że nie uszanował daru od losu ...życia :) tego co nie wielu jest dane gdy chorują na tak poważną chorobę. Źle zrozumiał dar życia , myślał że " jak żyję -to mogę" no cóż , pomylił możliwości z fantazją :) Za to się płaci :) Nie ważne jaka ta fantazja była, ważne z kim lub czym ...w tle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie interpretujesz (przeinaczasz) Pismo :D Gdyby artykuł "Wprost" dotyczył arcybiskupa Dziwisza tez byś uwazal, ze nie ma mowy o insynuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleksego pomówienia zniszczyły W jaki sposób? Przestał być premierem :D ? Jestem przekonany, że razem z Kwaśniewskim kombinował z Ałganowem. Wystarczy mi, to co wtedy przedstawiono i fakt, że był z definicji jako partyjny karierowicz sprzedawczykiem. Nic więcej nie trzeba. Gdyby go wsadzono do więzienia na 25 lat, to byłoby coś. x Piesiewicz, to inna historia, rzeczywiście wrobiono go, dał się wrobić. x Durczok? Ja mu nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król królów
zaszedł za skórę? przecież tam w mediach nie ma samowolki. ktoś te programy zatwierdzał i emitował. z byka spadłaś autorko? co ty myślisz, że durczok to jakiś bohater, jedyny sprawiedliwy? jak by przestał tańczyc jak mu zagraja to by dawno na pysk wyleciał. moze i to jest prowokacja ale z pewnościa nie taka o jakiej myślisz. Pewnie wypromują w ten sposób "dziennikarza niezależnego" proroka który będzie wam dalej kity żenił a wy go będziecie słuchali jak fujary. to wtyka piertolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wypromują w ten sposób "dziennikarza niezależnego" proroka który będzie wam dalej kity żenił a wy go będziecie słuchali jak fujary. to wtyka piertolona. x brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król królów
możesz zrobić cmok w mój pierścień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur/wy babilońskie z pseudogazety niewinny dopóki nie skazany prawomocnym wyrokiem. kamil z fartem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król królów
"prawomocnym wyrokiem' xxx przykra informacja jest taka, że sądy są akurat tak samo niezalezne w tego typu sprawach jak i media:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się okaże, jeśli w ogóle będzie wszczęte postępowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król królów
co sie okaże? ty chyba nie wiesz w jakim kraju i świecie żyjesz. nie wiem nie oglądam tv ale pewnie durczok zostanie prezydentem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się tłumaczyć. długo by pisać, a i tak nei zrozumiesz. po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król królów
obędzie sie bez twojej łaski a mi oszczędzisz czytania głupot:) xxx znalezione w necie: "statystyki policyjne spadają ponieważ bandyci dostali mundury " :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Facet może i ma coś z garem nie tak, ale czy to, że ma zrąbany charakter, nieciekawą osobowość, jakieś fetysze czy cokolwiek oznacza, że można go tak swobodnie posądzać o molestowanie, gwałcenie i zoofilię? Nie sądzicie, że to przesada?" xxx Nie od dziś wiadomo, że właśnie fetyszyści czy dewianci to często zwyrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, z tymi mundurami. ale dobra wiadomość jest taka, że po gimnazjum przejdzie Ci faza na programowe j/ebanie wszystkiego, co oficjalne i skupisz się na ważniejszych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'gość wczoraj Facet może i ma coś z garem nie tak, ale czy to, że ma zrąbany charakter, nieciekawą osobowość, jakieś fetysze czy cokolwiek oznacza, że można go tak swobodnie posądzać o molestowanie, gwałcenie i zoofilię? Nie sądzicie, że to przesada?" xxx Nie od dziś wiadomo, że właśnie fetyszyści czy dewianci to często zwyrole. nie od dziś wiadomo, że ludzie mają skłonność do przypisywania innym swoich, nieakceptowanych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×