Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FITNESKA007

LIMVENA koktajle odchudzające dieta LIMVENA

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam i czytałam o tej limvenie ludzie mają efekty na tym zastanawiam się nad kupnem.Tylko muszę to omówić z mężem bo to on jest skarbnikiem w rodzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to stosowałam jest sycące odpowiednio dobrane makro nie chodziłam głodna i kilogramy fajnie mi poleciały jeden minus tanie to to nie jest ale warte swojej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję i działa wspaniale jak dla mnie jedyne warte polecenia z produktów na odchudzanie w tabletki i inne dziadostwa nie wierzcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula 89
3 miesięczna kuracja z Limvena treningi na Zumbie i 11 kg poleciało super jest ta limvena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberra
Najlepszy produkt z jakim miałam do czynienia u mnie jak na razie w miesiąc i 4 dni minus 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie trafiłam na promocje na www.limvena.pl cała 3 miesięczna kuracja 198 zł super nie mogę się doczekać jak do mnie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ze stałych forumowiczów zna ten produkt? nie wie, czy te wszystkie wpisy to reklama czy prawdziwe efekty? ma ktoś doświadczenie z tym produktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy jest tu ktoś kto stosuje kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam czekoladowy - ma mdły smak, ale jakoś się przemogłam - z mlekiem 0,5% , ale jadłam normalne śniadanie i na kolacje mi się zdarzyło butelkę wina lub kilka piwek do filmu wypić (puste kalorie) a mimo to w 2 tygodnie schudłam 4 kg, tylko że nie dałam rady dłużej ciągnąć bo ten koktajl mi zbrzydł, przestałam go pić i waga od ponad miesiąca stoi :( zamówiłam truskawkę, może będzie lepsze i spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 92
Trzeba kupić kilka smaków - mają trzy smaki (wanilia, czekolada i truskawka). Skład jak dieta herbalife czy cambridge a zdecydowanie taniej. Stosowałam dietę 2 miesiące i rewelacja, bo zrzuciłam ponad 16 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGDAG
jak dla mnie zdecydowanie najlepsza była czekolada. Mniam , mniam. Chociaż smak truskawkowy i waniliowy też nie najgorszy. Wystarczy tylko zmieniać smaki i będzie ok. zresztą w tej diecie nie je się tylko samych koktajli , bo na stronie mają mnóstwo przepisów na posiłki "normalne" http://limvena.pl/page/przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Anna Borowicka

Wszystkie smaki są dobre, mi Limvena bardzo smakuje, ale nie kierujcie się tylko tym. Sprawdźcie dokładnie skład, zawartość białka i witamin. Na diecie trzeba dbać o to, żeby dostarczyć organizmowi wszystkich wartości odżywczych i energetycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena80
Dnia 18.04.2019 o 15:30, Gość dr Anna Borowicka napisał:

Wszystkie smaki są dobre, mi Limvena bardzo smakuje, ale nie kierujcie się tylko tym. Sprawdźcie dokładnie skład, zawartość białka i witamin. Na diecie trzeba dbać o to, żeby dostarczyć organizmowi wszystkich wartości odżywczych i energetycznych. 

Sprawdziłam skład i rzeczywiście jest dobry! Kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×