Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszukany, wykorzystany...

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nie będę tu rozpisywał się jakos szczegolnie bo nie o to tu chodzi. Dowiedziałem się dzisiaj od siostry mojej narzeczonej strasznej rzeczy. Jakis czas temu narzeczona oznajmila mi ze bedzieny rodzicami. Ja mam 34 lata ona 27. Nie planowalem dziecka a ona miala na tyn punkcir obsesje, wiem ze podczytywala to forum dlatego wlasbie tu jestrm. Zabezpieczalismy się, w sensie tak sadzilem bo ona brala pigulki, nie zawsze uzywalismy gumek. Ufalem jej a dzisiaj jej siostra mowi ze te pigulki to sciema pomimo tego ze bywalo ze zawozilem ja do lekarza zeby te tabletki jej przepisal. Ale to nie jest najstraszniejsze. Powiedziala mi tez, w co nie chce wierzyc ze ona zaplanowala ta ciaze i nie wiem jakim cudem wykorzystala moje nasienie i "sama" sie zaplodnila :O nie moglem w to ueierzyc i wymialem ja ale po chwili zastanowilem sie i nie wiem co o tym myslec. Jesli to prawda to jak mam patrzec na to dziecko. Nie mam pewnosci czy do zaplodniebia doszlo przy zwyklym stodunku czy ona to zaplanowala,jak tak to jak jej zaufac i jak to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna analfabetka prowokacje wymysla. Spadaj do dzieci kurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoim obowiazkiem jest myslec o twoich plemnikach!nie rozsiewac ich jak pszenicy po polu.A jak ja masz zamiar P///***ier////'''dolic to jej wsadz H///u////***ja w morde i wtedy jej nie zaplodnisz DEBILU-PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Widac solidarnosc jajnikow tu panuje na tym forum. Spodziewalem sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodziewales sie tego? ojojoj :( lec do psychologa, biegusiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac jesli kobiety pisza ze soba o kazdej glupocie na forum to i mnie cos poradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle pojawiaja sie topiki od facetow... Dziwne ;) Kolejna PROWOKACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo tych tlukow z gimnazjum siedzi na kafe, asio stąd tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie rozwijam tego dalej. Sama tu dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autor. wybaczcie drogie trzpiotki ale dzis zapomnialem lekow uspokakajacych. moze ktoras ma pozyczyc? i tez przydadza sie psychotropy. bo leklarz przepisał na moja chorobe schoizofereimie paranoidalną oraz psychoze maniakalno-depresyjną ale wlasnie mi się skonczyły. stad tez takie tematy moje kaczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde to ja to wsyzxztko zmyslilem. poniewaz urwałem sie z psychiatryka i nie mam co robic. a moze ma ktoras ochote na spotkanie, Kwiatuszki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie wiesz tylko tego ze życie bywa przewrotne i to co sobie napiszesz o tych chorobach może się kiedyś w życiu sprawdzić... Módl się żeby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tak bardoz osuzkany i wykorzystayn przez lekarza. bo powiewdział ze wyjde szybko a siedze w psychiatryku juz 3 msc. dlatego stad zwiałem i się bawie. spotkanko Lalunie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Laluńki ja naprawde mam cos z głowa. ale co innego sprawne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś umowi się z psycholkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×