Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Recykling tworzyw sztucznych

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która zajmuje się skupowaniem tworzyw sztucznych to mogę polecić wam www.pphuorion.pl Firma ta ma swoją siedzibę w województwie Śląskim. Są pozytywnie nastawieni do każdego klienta i mają korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Olszewik
Jeżeli chodzi o prowadzenie działalności zajmującej się recyklingiem tworzyw sztucznych to przede wszystkim po załatwienu wszystkich pozwoleń trzeba zadbać o sprzęt wysokiej jakości . Dlatego warto zajrzeć do oferty firmy Bartontech która nie tylko sprzedaje ale rownież zapewnia serwis tego typu sprzętu. Jeżeli jeszcze nie do końca jesteś gotowy na taką inwestycją to umożliwiają wynajem. O to jednak musisz dokładnie zapytac już u źrodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ciekawa opcja z tym recyklingiem tworzyw sztucznych. Podoba mi się wasze podejście do takiego tematu. W dzisiejszych czasach ciężko tak samo o dobry sklep internetowy gdzie możecie zakupić dobrej jakości tworzywa szutuczne. Ostatnimi czasy kupowałam w https://www.dyskont-techniczny.pl/ dość niezła oferta na wysokim poziomie. Wysyłka w 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Adamczek
No jak już chcemy się za to brać to potrzebne jest duże wsparcie techniczne i tutaj na Twoim miejscu zdecydowanie zgłosiłbym się do firmy Bartontech. Najlepsi fachowcy w tym temacie, którzy naprawdę potrafią weprzeć przy ciężkich decyzjach działań i zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Arlewski
Moim zdaniem jeżeli ma dobry plan i potrafi zarządzać ludźmi to może mu taki biznes rzeczywiście wyjść, jednak przede wszystkim potrzebny będzie odpowiedni sprzęt. Jeżeli nie chcecie na początku wydawać mnóstwo pieniędzy to możesz mu zaproponować Firmę Bartontech, która oprócz sprzedaży i serwisu umożliwia wynajem maszyn długoterminowo. Również chętnie doradzają i pomogą go odpowiednio dobrać w zależności od rodzaju surowca, ilości itd. Fachowa obsługa z jednej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wśród waszych odpadów znajdują się różnego rodzaju tkaniny to polecam wam firmę www.biomatex.pl, która zajmuje się ich recyklingiem. Przyjmują wiele rodzajów tkanin i stawiają na dbanie o środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław331
Od strony technicznej firma Bartontech jest zdecydowanie niezastąpiona, dlatego jeżeli chce iść w tym kierunku to warto im zaufać i poprosić o wsparcie w wyborze sprzętu oraz dalszą współpracę przy serwisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzoną firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych jest www.elanapet.pl Posiadają własne samochody, którymi odbierają towar z całej Polski. Mój zakład współpracuje z nimi od dawna, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i terminowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble i zużyty sprzęt elektroniczny można oddać u www.knrecykling.pl. Prowadzą m.in. utylizację mebli biurowych, okien i wykładzin. Ponadto utylizują sprzęt komputerowy i inne tzw. elektrośmieci, a więc zużyte przedmioty elektryczne i elektroniczne takie jak komputery czy sprzęt AGD. Działają na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo, gdyby komuś przy okazji wywozu tworzyw sztucznych zdarzyło się mieć odpady przemysłowe, to polecam firmę http://www.sanator.pl, która zajmie się ich wywozem. Bardzo terminowi - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Wrocławia lub okolic to mogę wam polecić firmę www.recyklingtworzyw.com, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Współpracuję z nimi od dawna i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do wykonywanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Milewski
A w zakresie odpadów styropianowych EPS to mogę polecić Ci firmę Bartontech. Udaje nam się z nimi współpracować już od ponad dwóch lat i układa się to bardzo dobrze. Zapewniają fajne warunki, ceny i do tego ponoszą wszystkie koszty transportu. Jeżeli chodzi o dokładne warunki no to już musisz się konkretnie do nich odezwać bo wiele czynników na to wpływa również kursy walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do zajrzenia na http://www.pol-service.pl/ - u nich znajdziecie linie do recyklingu PCV, które działają w pełni automatycznie. Na dodatek są wyposażone w urządzenia badające jakość materiału. Uważam,że większość firm powinna o taki recykling tworzyw sztucznych zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huren
Jeżeli chodzi o sprzęt do recyklingu to polecam sprawdzić aukcje m.in na allegro firmy Bartontech , ponieważ oferta przygotowana naprawdę potrafi zaskoczyć a co do obsługi oraz mechaników podczas realizacji serwisów nie można mieć zastrzezeń (przynajmniej tak było w naszym przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Bydgoszczy lub okolicy to mogę wam polecić firmę www.zakladobrotuzlomem.pl Zajmują się recyklingiem tworzyw sztucznych, makulatury, złomu i palet. Przyjmują wiele rodzajów odpadków, za które płacą niezłe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie firmy, która oferuje produkty wykonane z tworzyw sztucznych to polecam wam zgłosić się do www.boral.pl Jest to hurtownia tworzyw sztucznych, która ma bardzo szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że o wiele lepszym i bardziej oryginalnym pomysłem byłoby wejście na rynek elektrośmieci oraz ich utylizacji. Wziąłbym na Waszym miejscu przykład z http://elektrosmieci.warszawa.pl/ , gdyż wykonują to fenomenalnie! Z umówionego miejsca zgarniają elektroniczne odpady, zajmują się ich recyklingiem. Takich profesjonalistów brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recykling tworzyw sztucznych to bardzo ważna sprawa! Dzięki temu nie tylko dbamy o środowisko, ale korzystamy z pewnych produktów kilka razy. Z http://www.mag-bar.pl/ warto współpracować, ponieważ prowadzą skup tego typu produktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna współpracuję z firmą www.scinka.pl, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Zajmują się skupowaniem odpadków z tworzyw sztucznych i makulatury, które produkuje mój zakład. Ich siedziba znajduje się w Brzegu pomiędzy Wrocławiem a Opolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma od dawna współpracuje z www.pphuorion.pl Zajmują się skupowaniem i przetwarzaniem tworzyw sztucznych oraz makulatury. Ich siedziba znajduje się w województwie śląskim, więc polecam ich wszystkim z tego regionu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług firmy www.orbieco.pl która skupuje plastik, makulaturę i podobne surowce wtórne. Ja czuję że robię coś eko dla środowiska a przy okazji dostaję za to kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywozem odpadów zajmuje się również niezawodna firma z Wrocławia www.korona-odpady.pl. Wiadomo, że nie każdy ma możliwość wywieźć je z własnej posesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam m również usługi www.knrecykling.pl. Utylizacja i recykling wyposażenia biur tez jest bardzo ważny a oni właśnie tym się zajmują. To dobra firma z Warszawy, która również utylizuje sprzęt elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recykling jest bardzo wazny w naszym zyciu. Zacznijmy dbac o srodowisko i nasza planete jesli chcemy w ogole jszcze troche pozyc. my osobiscie wspolpracujemy z firma https://www.mag-bar.pl/ -i uwazam ze warto wspolpracowac z takimi wlasnie firmami, ktore sa sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×