Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Recykling tworzyw sztucznych

Polecane posty

Gość gość
Warto znać firmy, które zajmują się przetwórstwem tego typu tworzyw sztucznych. To one są gwarantem właściwego dbania o środowisko. Za dobry przykład można podać http://www.wtryskownia.eu , zajmujących się także tworzeniem form wtryskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serim

Najważniejsze jest znalezienie dobrej firmy, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Jeżeli poszukujecie takiej firmy to skontaktujcie się z www.pphuorion.pl Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana

Warto nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Sam współpracuję z https://pphuorion.pl/ i mogę ich wam również polecić. Firma ta ma swoją siedzibę w województwie śląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Ja osobiście mogę polecić firmę zajmującą się transportem i  utylizacją   odpadów przemysłowych, budowlanych, a także niebezpiecznych i jest to firma  Eko-Jumir ze Śląska. Firma oferuję również wiele innych działań w temacie  gospodarki odpadami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat. Także od kilku lat segreguję odpady. Posiadam w domu 3 osobne pojemniki. Tworzywa sztuczne zazwyczaj zawożę do skupu www.wtorplast-recykling.pl. Oprócz dobrych cen gwarantują także profesjonalizm oraz szybką obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYMOON

Jeżeli już jesteśmy w temacie materiałów z tworzyw sztucznych to polecam skontaktować się z firmą ABIPLAST, która oferuję sprzedaż  elementów z tworzyw sztucznych do celów kooperacyjnych. Firma oferuje  sprzedaż takich materiałów jak : akcesoria ogrodzeniowe, kołpaki ochronne i wiele innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Jeżeli tworzywa sztuczne to tylko z firmy https://www.lamin.pl/ z Bydgoszczy. Firma oferuje również  termoformowaniem tworzyw sztucznych oraz lakierowaniem na mokro wszystkich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja znam doskonale ta firmę LAMIN  i również  polecam się z nimi skontaktować  w sprawie dostaw laminatów i form kompozytowych oraz  kompozytów poliestrowo-szklanych do wielu zastosowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych polecam zgłosić się do pphuorion.pl Sam z nimi współpracuję i wiem że są profesjonalną firmą, do której warto się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Ze sprawdzonych firm recyklingowych podpowiem wam www.recykling-karat.pl/ Firma zajmuje się recyklingiem sprzętu AGD i RTV a także baterii, tworzyw sztucznych i odpadów budowlanych. Jeśli macie jakieś dyski twarde do zniszczenia to tym także się zajmą. Mają dobre ceny i są terminowi. Działają w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×