Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój 8 letni syn powrócił znowu do picia mleka modyfikowanego!!!

Polecane posty

Gość gość

Mam dwoje dzieci: syn ma 8 lat, a córka 2,5. Różnica między nimi to dokładnie 5,5 lat. Syn pił mleko najpierw moje do 6 miesiąca życia, a potem dalej do 3 roku życia mleko modyfikowane. Rozwijał się normalnie, bardzo dobrze, po prostu w wieku 3 lat skończył pić mm. I jak miał 5,5 lat, urodziła mu się siostra. Ją również karmiłam do 6 miesiąca życia, nie było problemów, również bardzo dobrze się rozwijała itd. Tylko kiedy przeszła na mm, to zaczęły się problemy z synem. Kiedy karmiłam córkę, syn korzystając z przeróżnych okazji pił to mleko prosto z butelki. Na początku śmialiśmy się, bo syn siedział na kanapie, oglądał bajki i jakby bezwiednie pił mm. Córka skończyła z piciem mm w wieku 18 miesięcy, bo już nie chciała po prostu, znudziło się jej i od tamtego czasu pij***ardzo chętnie mleko krowie. Ale syn dalej pije mm, oczywiście oprócz krowiego, itd. Normalnie się rozwija, jest bardzo wysoki, je wszystko. Ale codziennie wieczorem musi po prostu MUSI dostać mm w butelce. Ma 8 lat i nie dość pije z butelki, to mm mu smakuje!!! Nawet bardzo... Boję się, że to mu jakoś zaszkodzi w relacjach z rówieśnikami, jeśli kiedyś się dowiedzą, ale też mm dla tak dużego dziecka nie jest takie bardzo zdrowe... Nie chodzi o pieniądze, bo kupujemy Nestlé Junior (wcześniej było Bebilon...), więc to grosze. Rozmawialiśmy z nim już 1000 razy, że to nie jest mu potrzebne, że to dla małych dzieci, ale nic nie przemawia, a takiego dziecka już nie oszukam, że na przykład mleko w sklepie się skończyło... Co zrobiłybyście na moim miejscu? Proszę o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestaw go na pierś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahaha 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze nie masz pieniędzy na takie mleko ze krowie jest dużo tańsze i dlatego takie kupiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada jest oczywista: przestań kupować mm. Jak chce się napić mleka, niech wypije zwykłe. Ze szklanki. Jak zapyta, dlaczego nie ma, to powiedz, że to jest mleko dla dzieci do 3 r. ż. a on ma już 8. Jak będzie chciał się napić piwa to też mu dasz, bo takiego dużego już nie oszukasz, że w sklepie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up - i to żadne prowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakiej chcesz rady?? juz dostałas!! nie dawaj mu i powiedz ze to dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×