Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o czyns takim

Polecane posty

Gość gość

Facet 42 lata. Od 13 lat mieszka w Londynie. Nie na zony, dzieci, domu, samochodu. Zyje w domu z 4-5 innymi osobami, wynajmuje malutki pokoj za ktory placi ok 450 z rachunkami. Bilet ok 100 f mc z groszami (2-3 strefa), jedzenie z zoltymi naklejkami... Zero ubran, kosmetyki tylko najtansze - pasta "smart price", wielki tani szampon itd Zero wakacji, wyac na miasto. Zarabia ok 800 f mc, NIE odklada, no nie ma z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbrew pozorom, duzo ludzi tak zyje. Widocznie nie potrzebuje nic wiecej i tak mu wygodnie.Do zycia nie potrzeba wiele, wystaczy kawalek cieplego miejsca do spania i cos do jedzenia, nie kazdy ma potrzebe dorabiania sie i tak kiedys trzeba bedzie to zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki nie udacznik w życiu bym sie siedział w angli zarabiając 800funtów i płacąc za mieszkanie 450 dziwny kolo. Przy czym pracuje gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkanie, a pokoj! W Londynie za 450 masz co najwyzej box room teraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niezłego gacha sobie wydłubałaś autorko! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałabym. Ciekawe co będziecie razem robić? Jeść chińskie zupki w jego pokoju przed Freeview? Pewnie jeszcze bedziesz go musiała utrzymywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto życie brytyjskie które tak często przeklinas oto życie brytyjskie w którym tak często przeklinas oto życie brytyjskie, życie brytyjskie za to życie brytyjskie miej do siebie pretensje itd. i UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie jestem z nim w zwiazku, no ludzie... Jestesmy tylko wspollokatorami. Nie stac mnie, tak jak i wielu innych osob na to by samodzielnie mieszkac w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jedziecie ma tym samym wozku. Może zamiast o swoim wspolokatorze napisz o sobie i wtedy napiszemy co o tobie sądzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam lepiej jak on i ucze sie tez, a jestem tu znacznie krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, w takim razie co cię obchodzi obcy facet? Dowartościować się chcesz? Wracaj do nauki lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×