Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żeby było dobrze

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam! Pytanie do pań i panów... znacie może jakieś dobre wskazówki, żeby zadowolić chłopaka ustami? Wiem, że każdy jest inny, ale są pewnie powtarzające się schematy. Chciałabym, żeby odczuwał dużą przyjemność, ale to mój pierwszy partner więc nie bardzo miałam jak ćwiczyć :D Co robić? Czego nie robić? Co dodaje pikanterii? Czego unikać jak ognia? Panowie wypowiedzcie się czego oczekiwali byście od dziewczyny/żony itp, a panie możecie dać kilka wskazówek jak wy to robicie, albo o co prosił was wasz partner. Docenię każdą nawet najmniejszą wskazówkę. No i co ze smakiem i z połykaniem? To zawsze jest takie gorzkie? Czy są sposoby, żeby było 'smaczniejsze'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Eh... On wie co mu się podoba... Tylko... No może jeszcze Bóg to wie, ale do niego możesz się tylko pomodlić i mieć nadzieję, że cię natchnie :D Czego nie robić... Nie gryź, no chyba że bardzo delikatnie... Smak... Ananas... Niech wpierdziela codziennie trochę, ponoć wtedy sperma jest słodka? Na ogół jest słona, a nie gorzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Pikanterii? Nie wiem co masz na myśli, ale nic nie nakręci faceta tak, jak mega napalona laska. Połykanie mnie osobiście nie bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×