Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glisabraun

W Polsce lepsze są przedszkola prywatne czy państwowe

Polecane posty

Gość gość
Ja wybrałam przedszkole prywatne. Wolę ****ardziej od publicznego. Mieszkam w Szczecinie I mój synek uczęszcza do www.promyk.szczecin.pl Jest szczęśliwy gdy tam chodzi, więc i ja jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją córkę zapisałam do prywatnego przedszkola Familia http://familia.edu.pl/. Dlaczego? Bo do państwowego by się nie dostała, a do tego opieka w publicznych placówkach często stoi na zdecydowanie niższym poziomie niż w tych prywatnych. A tu wszystko super. Dodatkowo to przedszkole z oddziałami integracyjnymi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z karnetów w Tequeście, masz jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem szczerze, że pracuję w przedszkolu niepublicznym, bardzo drogim mimo dofinansowania. Jest tam bardzo dużo zajęć dodatkowych. Dostałam propozycję zapisania dziecka za darmo (plus wyżywienie ) Jednak swojego syna zapisałam do państwowego, które jest o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacznie lepiej potrafić na niepubliczne, serio! My wysyłamy teraz swoje dwie córeczki do przedszkola wesołe siódemki w katowicach. I to była najlepsza opcja na jaką sie tylko mogliśmy zdecydować w naszych okolicach, serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem za bardzo na czym te karnety w Tequeście polegają, możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zdecydowaliśmy na prywatne - wesołe siódemki, katowice. i naprawde, sa ogromne różnice, na korzyść oczywiście tych prywatnych. jakieś tam koszty sa, no ale w końcu to miejsca, gdzie czas spędzają nasze dzieci, chyba nie można na tym oszczędzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnety są godzinowe, więc cena zmienia się od tego na jaki czas chcesz zostawić dziecko w przedszkolu. Są też karnety dzienne i na pół dnia. Tutaj jest cennik: http://www.tequesta.pl/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucka 787
Ja to przede wszystkim stawiam na zajęcia dodatkowe. I jeśli o nas chodzi, mamy na oku http://safari-krakow.pl/ z Krakowa, bo widzę, że mają tam tych zajęć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Prywatne, taka prawda. Nie wiem, jak u Was, ale u nas w Wejherowie raczej na publiczne bym się nie zdecydowała. Mam dwoje dzieci i oboje chodziły do Przedszkola Urwis i moje wnioski sa takie: przedszkole rozwinęło ich zainteresowania, zagwarantowało wachlarz dodatkowych zajęć nie zaniedbując przy tym podstawy, przygotowało je do nauki w szkole podstawowej i co najważniejsze dla mnie zapewniło miłą, życzliwą opiekę. Moje koleżanki, które posłały dzieci do publicznych placówek nie mogą powiedzieć tego samego  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi

Moja siostra która mieszka w Tarnowie posłała od września swojego synka do prywatnego przedszkola Fun&Play i jest nim zachwycona. Panie są niesamowite, klimat placówki urzeka a i dziecko niesamowicie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie prywatne 🙂 My wybraliśmy Tequestę na Mokotowie i jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji, dzieci uczą się i bawią, mają zapewnioną dobrą opiekę itp. Fajne jest to, że grupki są niewielkie dzięki czemu maluchy nie tylko dobrze dogadują się między sobą, ale także i rzadziej chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×