Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostawka do wózka warto?

Polecane posty

Gość gość

W kwietniu urodzę drugie dziecko, młodsze (2,5 roku) dłuższe spacery pokonuje w spacerówce i zastanawiam się nad kupnem dostawki tylko nie wiem czy mała będzie chciała stać, bo przecież do tej pory siedziała... Czy ktoś posiadał taką dostawkę i się sprawdziła? Lepiej kupić jedną prostokątną deskę jak ta http://www.lascal.pl/products/dostawka-buggyboard-maxi czy taką http://www.sklep-tosia.eu/inny-bumprider_p2112 Posiadam wózek X landera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Ja wybrałabym tę pierwszą. Gdybym miała dzieci w takim wieku, kupiłabym dostawkę, ale mam dzieci z dużo większą różnicą wieku. Ale kup, skoro córka jeździ na spacerze w wózku, to nie będzie się męczyć na podstawce, gdy nagle zostanie "wyrzucona" z wózka, w którym do tej pory jeździła. Pamiętaj, to dzidzia jeszcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
czy ktoś jeszcze doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bugy board lascal przy roznicy 1, 8 i sprawdziła się super. Jedzie po kazdym terenie, dobre koła, trwała. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiaj się czy mała będzie chciała stać, jeśli do tej pory siedziała, bo teraz chyba i tak nie będzie miała wyjścia jak się zmęczy, prawda? U nas za kilka miesięcy będzie drugie dziecko, teraz córka ma 20 mscy i wózek schowałam. Spacerówka jest w aucie i korzystamy z niej co weekend na baaardzo długich spacerach za miastem. A tak czy to do parku czy na zakupy czy do babc****eszo. W każdym razie też myślę o takiej dostawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Gość z 7.49, tak z ciekawości pytam, jak robisz zakupy z 20mc dzieckiem? Sama jestem na konocowce ciąży i mam syna 19mc, i niestety dziecko nie zawsze chodzi tam gdzie ja chce ;) a ganiac za nim nie mam sily. Samo dojscie do sklepu to jakas masakra ;) Może to kwestia typu sklepu, odleglosci..samego dziecka pewnie tez :) my przy różnicy 20mc zdecydowalismy się na podwójny wózek (z możliwością zmiany na pokedynczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
A czy taką dostawkę można "złożyć" tzn. chodzi mi o to, że jak dziecko na niej nie stoi to ją np. podnoszę i mi nie przeszkadza w prowadzeniu wózka czy muszę za każdym razem demontować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One chyba nie sa 'do skladania', ale może latwo się montuje i nie będzie to problem. My bralismy jeszcze pod uwage http://www.buggypod.pl/ ale w kilku miejscach nam odradzili (niestabilne, ciężko podbić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście mam tylko jedno dziecko,ale wczoraj w sklepie właśnie widziałam panią która całe wakacje woziła tak dziecko i akurat była z tym mniejszym dzieckiem i podstawka była złożona do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buggy board moZesz podczepic do gory na sznurku ( maja w zestawie tasme taka specjalna ) , buggy pod tez slyszalam ze lipa , a sa jeszcze podstawki do siedzenia , wygoogluj buggy board sit to stand czy jakos tak , sa wieksze ale dziecko moze spokojnie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma dostawke z tego lascal do wozka moodd od quinny, nie bylo problemu z tym, ze synek starszy stoi, bo dla niego to byla frajda, cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOSTAWKA
Jeśli szukacie Państwo dostawki do wózka z siedziskiem, która jest uniwersalna i pasuje niemal do każdego wózka, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu na www.dostawka.com.pl. Poznajcie patent na spacer z dwójką maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinkowo_com_pl
Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doboru dostawek do wózków na www.rodzinkowo.com.pl Proszę pamiętać, że nie ma dostawek uniwersalnych, a w doborze do każdego modelu wózka indywidualnie pomożemy. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą gadżetów przydatnych w podróży i nie tylko. Zespół Rodzinkowo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Miedzy moimi chłopcami jest trzy lata różnicy i ta dostawka się sprawdza , mamy akurat Anex Kiddy Board . Starszakowi się często nie chce chodzić a na tej dostawce ma frajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Pola napisał:

Miedzy moimi chłopcami jest trzy lata różnicy i ta dostawka się sprawdza , mamy akurat Anex Kiddy Board . Starszakowi się często nie chce chodzić a na tej dostawce ma frajdę .

Albo kiepska reklama albo kaleke hodujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Pola napisał:

Miedzy moimi chłopcami jest trzy lata różnicy i ta dostawka się sprawdza , mamy akurat Anex Kiddy Board . Starszakowi się często nie chce chodzić a na tej dostawce ma frajdę .

Albo kiepska reklama albo kaleke hodujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dostawka sie sprawdza, szczególnie na dluższe spacerki, bo tak to lepiej niech koło wozka chodzi starsze:-) akurat ta dostawka anexa jest bardzo dobrze wyprofilowana i łatwa w montażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jaka macie różnicę wiekowa między dziećmi, pytam osób, ktore maja dostawki, u nas rożnica to 18miesięcy, a najmlodsze ma dopiero miesiąc i tak sie zastanawiam, czy juz kupić, bo przyznam, że wozki rok po roku to okropne landary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakola

U nas 4 lata różnicy wiec dostawka nie jest potrzebna. Mamy wózek anex i jestem z niego bardzo zadowolona. Zwinny a do tego świetnie się prezentuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.05.2019 o 12:26, Gość gość napisał:

a jaka macie różnicę wiekowa między dziećmi, pytam osób, ktore maja dostawki, u nas rożnica to 18miesięcy, a najmlodsze ma dopiero miesiąc i tak sie zastanawiam, czy juz kupić, bo przyznam, że wozki rok po roku to okropne landary

nie zastanawiaj się, tylko kupuj, jeśli starsze już chodzi, po co ma w wzózku lato spędzić, jak się zmęczy to sobie na dostawce stanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaAnniaa

Też mamy dostawkę do wózka anex i ja jestem bardzo zadowolona, z tego że kupiliśmy., wygodnie się spaceruje, a sama dostawka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggdaMag

A gdzie można taką dostawkę do wózka kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borntobe

Moim zdaniem zdecydowanie warto. Zwłaszcza kiedy tak jak u nas różnica między dziećmi jest niewielka, zwłaszcza ze względów bezpieczeństwa. 1,4 roczne dziecko czy dwulatek to jeszcze maluch, ciekawy świata, który w każdej chwili może gdzieś pobiec i oddalić się od wózka. Polecam szczególnie dostawki z pasami bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o starsze dziecko i spokojnie można spacerować na dłuższe trasy nawet. My kupowaliśmy X Ridera na www.dostawka.com.pl.

 Widziałam że teraz mają nawet koła ledowe, które świecą.🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×