Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka z prześwitującą górą

Polecane posty

Gość gość

szukam gdzie można kupić taką może ktoś widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam kiedyś taką w prezencie: http://www.yandy.com/VIP-Mini-Dress.php nie miałam odwagi założyć na wyjście. W końcu mojemu facetowi udało się doprowadzić do tego że się w nią przebrałam na imprezce u nas w domu. Wąskie grono, swobodna atmosfera, wspomniał że mam super sukienkę której jeszcze nie założyłam. Wszyscy gorąco namawiali i w końcu się przebrałam. Pod spód założyłam cienką gładki stylowy lekko prześwitujący staniczek i siateczkowe szorty stringowe. Zachwyt, komplementy, ale zaczęło się komentowanie, że do niej biustonosz za nic nie pasuje, że wręcz psuje efekt. Komplementy tak mnie "rozmontowały" że w końcu uległam. Oczywiście zachwytom nie było końca. Poczułam się cudownie swobodna z całą świadomością, że piersi są zupełnie widoczne. W końcu okazało się że prawdziwą klasą i odwagą będzie jak efektu śmiałej sukienki nic nie będzie zakłócać. Oświadczyłam, że na to nie mam odwagi i zdaję się na mojego faceta. Zasłoniłam oczy i czekałam - tak naprawdę chciałam, żeby szaleństwo tej nocy się dopełniło i mi zdjął. Moment i poczułem jego dłonie na biodrach i już było po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaży się palają bez stanika wię nie widzę problemu.Chodzę czesto bez majtek i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plaża to zupełnie co innego. Naokoło również inne kobiety toples lub nagie, anonimowo i publicznie. Co z jednej strony zawstydza ale również daje poczucie bezpieczeństwa. A na imprezie, wszyscy są tak blisko, spojrzenia w oczy, trochę alkoholu ośmiela. Z drugiej strony te wszystkie elementy wyzwalają ogromne emocje - jak już odpłynie wstyd jest cudownie. Dla mnie wtedy emocje były głównie z powodu śmiałego odsłonięcia piersi - dół nie był zbyt widoczny, raczej była świadomość niż widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne coś takiego szukałam ale chyba cena nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja z******te są te kiecki, cena hmm może uzbieram kasę i którąś kupię bo są mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam od swojego mena i wystąpiłam na imprezie u nas w domu w takiej: http://www.seks-shop.com.pl/suknie.php?pro_id=1197&suknia_z_kwaitowym_wzorem_flock najpierw założyłam naklejki na sutki ale w końcu je zdjęłam. Zdawałam sobie sprawę że uważny obserwator może dostrzec szczegóły piersi, ale fotki potem mnie zawstydziły. Tyle, że to co mnie zawstydziło to mojego pana i pozostałych gości zachwyciło. Już trwa planowanie nastepnej imprezy i mojej na nią kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super a nasutniki to zawsze dobre rozwiązanie niczym Miley Cyrus ;) nosi tylko to na imprezy (taki żarcik) ale serio to pod zupełnie prześwitującą górę można je załóżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prześwitujące stroje moja pani nie ma odwagi, albo inaczej - nie bywamy w miejscach i sytuacjach które uzasadniałyby taki styl. Ale i ona ja lubimy jak nie zakłada stanika i chwali się zgrabnym kształtem i jędrnością swobodnie kołyszącego się biustu. Nie w każdej sytuacji uważamy za odpowiednie ujawnianie sterczących sutek i dlatego dość często używa naklejek na sutki. Ale prawda też jest taka, że w większości przypadków są tylko na początek, potem są zdejmowane – jak potwierdza się swobodny charakter spotkania lub wyjścia, lub nie ma zaskoczeń w skład osobowym uczestniczących osób. Na początek - wszelki wypadek. Np. niedawno nie zdecydowała się zdjąć w trakcie rekreacyjnego wypadu za miasto bo znajomi byli z kyzynkami – podlotkami o których było wiadomo że sprawiają problemy wychowawcze. Pozostała w miarę grzeczna, żeby nie dawać im pretekstu i przykładu zbytniej swobody. Chociaż i tak jej swobodny i nieduży biuścik dawał popisy swobodnych harców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjia 23
podobno ostatnio modne są z prześwitująca górą koronka czy tiul ale osobiście miała bym opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pod spodem? goło? Jestem za :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezroczystości są w modzie. Nasze dziewczyny to wiedzą i zgodziły się że na ostatniego sylwestra wybierzemy im kreacje. Impreza zawsze w domu u kogoś z nas więc duża swoboda. moja dostała taką: http://www.seks-shop.com.pl/sukienki.php?pro_id=1147&przezroczysta_sukienka_zdobiona_cekinami_-_cottelli_collection Zachwycona, dobrała sobie do niej dwa komplety bielizny - jeden grzeczniejszy na rozpoczęcie imprezy a drugi śmielszy do przebrania na życzenia o północy. Nie wiedziała - jak i pozostałe że planujemy zaraz po północy namówić je na zupełne pozbycie się bielizny, w każdym razie przynajmniej staników. Jak przyszło co do czego było masę pisków i trochę oburzenia. Nas zaskoczyły tym że najpierw zaczęły pozbywać się majteczek - ale to nawet zrozumiałe stringi i tak nie zasłaniały pośladków a z przodu i tak niewiele widać w pomieszczeniu. Jak pierwsza się złamała i zdjęła stanik to dalej poszło szybko. Impreza się nakręciła niesamowicie. I urozmaiciła - zrozumiałe ciśnienie powodowało wyskoki na bok parami, ale zaraz po numerku powrót i impreza w najlepsze trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda, a w zasadzie oczywiste zaplanowanie założenia bielizny podstawowy sposób na namówienie dziewczyny do założenia śmiałej sukienki. Ja swojej kupiłem taką sukienkę od razu w zestawie ze stringami i stanikiem. A z przyjaciółmi umówiliśmy się, że po kolei będziemy się urywać do pokoju gościnnego na szybkie numerki. Powrót już obowiązko bez stanika. Impreza była sylwestrowa, nie było więc pospiechu, każda weszła w fazę większego rozluźnienia. Najtrudniej miała ta pierwsza, ale ta miała najprzyzwoitszą sukienkę - tylko w stosunku do pozostałych bo tak w ogóle to z przyzwoitością nie miała wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urlopowy letni wyjazd dostałam od męża takie cudo: http://www.yandy.com/White-Tube-Chemise.php super oszczędne w formie, po prostu klasyka. materiał bardzo delikatny, nie prześwitujący co prawda, ale bardzo dokładnie oddający wszelkie szczegóły. Najpierw była wersja że na wieczory we dwoje. Już pierwszego wieczoru się okazało, że we dwoje owszem ale na tarasie kafejki hotelowej. Szybko uzupełniłam strój o silikoniki na sutki. Ale w zacisznym kąciku dałam się namówić na ich zdjęcie. Na następne wyjścia już ich nie zakładałam - w czarnej sukience było tylko z bliska widoczne, w jasnej za wszelką cenę na przejście starałam się uspokoić sutki. Różnie to wychodziło. Osobna sprawa to długość - można było obciągnąć na biodrach a można było nie poprawiać przy chodzeniu i siadaniu - aż do konieczności zasłonięcia majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bluzki? gdzie mozna kupić taką fajną koronkową, którą moja dziewczyna mogłaby nosić w dzień bez stanika. taka żeby była ładna i dziury pokazujące ciemność brodawek, ale też nie tak chamsko. Macie jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika333
koni art - rzeczy z koronki są swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś koleżanka namówiła mnie na wypad z niegrzecznym szaleństwem. Gdzieś na jakąś większą imprezę, gdzie będzie tłum i gdzie się będzie anonimowym. będziemy razem tańczyć, szaleć, nie będziemy się przejmować. Pojechałam z nią na sensation of white. Miałyśmy takie sukienki, tylko że białe: https://www.yandy.com/Metallic-Love-Ruched-Halter-Mini-Dress.php Jak w hotelu ubrałyśmy nasze kiecki, to się troszkę wstydziłyśmy wyjść, no i się bałyśmy, że co chwile będzie nam widać piersi. Ale jakieś niecałe pół litra wódki później te obawy minęły. Było super :D chociaż faktycznie przy szybszej muzyce, co chwile trzeba było chować piersi pod sukienkę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×