Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci 3. Biesiada Erotyczna gdzie moze poznac kogos z kim w realu mozecie odnalezc Goralska Milosc Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. Pozostale wypowiedzi beda Ignorowane. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Biesiada Erotyczna Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Tabasko co wilk ma glowie? On tam nic nie ma. Tylko adres do RedTuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Wczoraj zrobil sie dzien dziecka bez Nickow i Avatarow i jak zwykle byl chaos i zaczelo sie chamstwo wiec wracam do starych zasad macie na 1 stronie jak chce ktos pogadac z Wilkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sp*********laj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiilku, dlaczego wszyscy cie olewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sra/my na twoje zasady, 43 letni przegrany gimbusie. 'Latasz za mna cala wilgotna ociekajaca pozadaniem marzysz zebym cie wzial ostro bez pytania o zgode sama sie wstydzisz przed Soba tych swoich pragnienusmiech.gif ' chciałbyś, wywłoko. wydaje ci się, że trolle wchodzą na twój temat bo cię lubią? nie rozśmieszaj mnie. ty za to pewnie cieszysz się, że trolle tu wchodzą, bo inaczej siedziałbyś tu sam jak zwykle. bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Dobry przyklad z ta kobieta Wilk nie odzywal sie pierwszy do niej bez szacunku byla agresywna i chamska wiec jej ostro odpowiedzialem i tak jest wlasnie zawsze. Widzicie tylko ostre odpowiedzi Wilka wyjmujac je z kontekstu zawsz bede ostro odpowowiadal lub ignorowal czy wyrzucal z tematu kobiety ktore sa chamskie i agresywne tu sie nic nie zmieni:) Porownaj sobie moja wymiane z Red Leoo nie zgadzamy sie w ocenie znaczenia Avatarow na ERO ale Red odnosi sie z szacunkiem wiec Wilk tak samo do niej i i jak dla mnie zaczyna sie ciekawa dyskusja to jest ta roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo i Redleeloo oczywiście na pewnym poziomie. Ty nie. W sumie dobrze ktoś napisał. Do pewnych osób dla ciebie za wysokie progi. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chcesz rozmawiac znasz zasady Ale Ja nie chce tutaj Chamskich Trolli z ERO nie cieszy mnie wasza obecnosc nudzicie mnie. Naj powiedzial wam w swoim stylu wypier/dalac chamy opuszczajac ERO i zabierajac tych ktorych lubi bo wglebi Serca popiera Prawo Wilka na ERO do tego wlasnie prowadzi wasze chamstwo na ERO. Niedlugo bedzie tak ze wiekszosc podazy majac was dosc za przykladem Naja. Ja nie zamierzam bo nie zwyklem ustepowac chamom w zyciu. Wiec bedzie taka sytuacja zero stalych Tematow do chamskiego trollowania Wilk olewajacy was na wlasnym i wy sami ze soba kogo bedziecie wtedy chamsko trollowali i czytali:) W koncu bedziecie musieli zaczac tworzyc wlasne tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz dyskutowac musisz szanowac zasady inaczej nie pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braku logicznego myslenia nie usprawiedliwisz wczesną porą czy dniem tygodnia. Cytat odnosił się do tego, że to wszystko (wojenki..) jest tylko w Twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Najszybszy w Miescie Wszystko nas dzieli nie lubimy sie:) Ale Naju uwierz mi naprawde zycze ci ze jesli zalozyles i zabrales tam tych ktorych lubisz to prywatne forum zeby ci sie super krecilo i jeszcze zebys na tym kase zrobil bo jak sie bedzie krecic to pewnie i reklamodawcy sa mozliwi:) To co zrobiles to jest chyba najwiekszy kop w d**e jaki mogle dostac od Ciebie Chamskie Trolle z ERO i Redakcja kafe za swoja biernosc. Wiem ze tego nigdy publicznie nie przyznasz ale stawiam hipoteze ze popierasz zarowno: PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Jak i zasade ze jedna osoba jeden Niebieski Nick z ogolnie dostepna dla wszystkich historia wypowiedzi ktora zmusza do wziecia odpowiedzialnosci za swoje zachowanie. Ja nie odejde tak jak Ty z ERO bo nie zwyklem w zyciu ustepowac przed chamstwem ale to co Ty zrobiles moze da do myslenia Redakcji Kafe. Przeciez gdy wprowadzic tu zasady o ktorych pisze nigdzie bys nie odchodzil. Bylyby na ERO tematy Naja Wilka Wadera69 Toledo CiZ Gromi Pewnej i mnostwa innych ciekawych osob kazdy molby wybrac ale Tworca Tematu musi na nim rzadzic niepodzielnie i miec narzedzia techniczne zeby chcronic swoich gosci przed chamstwem i moc decydowac o celach klimacie zasadach tym kto jest a kto nie mile widziany na jego Temacie. Bo przeciez Naju wlasnie dlatego odszedles zabierajac tych ktorych lubisz ze tego wlasnie ci Redakacja nie zapewnila:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Juz mysle troche jasniej. Wchodzisz nie zapraszana na moj Temat rozumiem ze nie chialabys takich zachowan z mojej strony. Wiec pytam po co tu jestes??? Dobrze wiesz ze takie wtargniecie nie bedac zaproszonym i niepytajac czy mozesz zostac czy nie szanowanie zasad na Temacie i neopodzielnej wladzy Tworcy Tematu to agresywne zachowanie zazwyczaj. Ale moze masz jakas propozycje jak bys chciala ulozyc dalej nasze stosunki??? Cos zaproponuj w koncu zostalismy na ERO prawie sami z Niebieskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze, to nie forum Naja, mylisz osoby po drugie, Chamy maja to gdzies po trzecie,jesli juz ktos dostal kopa w d**e to tylko Ty. Jako jeden z nielicznych nie zostales zaproszony :) po czwarte, nawet jesli ktos ciebie nie popiera, to i tak twierdzisz, ze jest inaczej. p****alo cie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko to za wysokie progi na twoje przepocone nogi wilku. Nie próbuj zrozumieć kogoś, kto jest o stopień wyżej w ewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbij sobie to do tego pustego łba, miejsca masz sporo. To że ludzie stąd odchodzą to jest twoja wina! nie udawaj debila,bo to żenujące. Ty niszczyłeś regularnie ludzi, atakowałeś zakładałeś tematy, podjudzałeś i jako największy tutaj trol dokarmiałeś inne trole, bo NIGDY nie potrafiłęś ich ignorować. Nie rozumiesz internetu, nie rozumiesz zasad, jesteś dnem i namiastką faceta. Spadaj juz stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkazłotopiórkacamback
Zgłaszamjeszcze jedną kandydaturę na najfajniejszego faceta na Ero,a zarazem sexi:)Kredek,Kredkosław:)I nie potzrebne mi zdjęcie klaty,obwód w bicepsie,tricepsie,obwód buta czy fa.Fajny ciepły , sympatyczny ,facet,fajnie pisze :)I tak naprawdę ty kreaturo mężczyzny (Wilku)powinieneś się uczyć co nieco,od niektórych.Choćbyś wyglądał jakmłody bóg,miał trzy kraty,po jednej na brzuchu ,plecach,i chj wie gdzie jeszcze oraz 1,99 wzrostu,biceps wyćwiczony i czym tam twój narcystyczny charakter każe się tu chwalić...wybrałabym teoretycznie Kredkosława.Nawet jakby był niższy i starszy od ciebie!I miał cycki do pasa,oponę i łysinę:D Rzadko tu bywam ostatnio,ale poczytałamco piszesz i normalnie hahahaha,masz ty tyle samouwielbienia dla siebie że hej.I równie tyle wymagań co dokobiet.Choć mimowychwalania się jesteś i zrozumto,najzyklej przeciętny.Dziekuję za uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goralu zatkales temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest piekna pogoda,ludzie na spacer bezsensowne boje toczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutejsi nie maja czasu się umyć a co dopiero takie fanaberie jak spacery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkazłotopiórkacamback
Właśnie za chwilę jem obiad i wyruszam na dłuugi spacer🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad o 11:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadac znasz zasady:) Z jakiej racji Naj mialby mnie zaparaszac przecie sie nie lubimy nie szanujemy nawzajem i jescze jakas mala wojne stoczylismy:) Ja bym go do Siebie nie zaprosil. Ale podoba mi sie ze wzial odpowiedzialnosc za grupe ludzi z ktorymi lubi sie bawic i zabral ich tam gdzie moze ich chronic przed chamstwem. Pozytywnie mnie zaskoczyl tym i naprawde ze szczerego serca zycze mu powodzenia i kasy bo jak to jego Forum i bedzie sie fajnie krecic to i reklamodawcy sie pojawia:) Bo tak jak napisalem w dzisiejszym wpisie do niego bo wczoraj byl u mnie na temacie stad ten wpis do Naja w glebi serca jesli chodzi o funkcjonowanie ERO zgadza sie z Wilkiem zarowno z Prawem Wilka na ERO jak i zasada jedna osoba jeden niebieski Nick z ogolnie dostepna historia i zero pomaranczy. Podobnie mysli moim zdaniem ponad 80% Niebieskich tylko niepowie tego glosno bo boja sie ze beda chamsko trollowani. Ale teraz powiedzieli to najglosniej opuscili ERO ze wzgledu na obecnosc Chamskich Trolli y ERO i brak na nich Redakcji Kafe. Ja zostane bo nie zwyklem w zyciu ustepowac przed chamstwem wiec Wspolnota Polska Nocy Kupaly bedzie zawsze na ERO. Moze tylko stworze prywatna WPNK zeby moc pogadac spokojniej jak tu nie bedzie warunkow akurat. Ale WPNK jako symbol zawsze pozostanie na ERO:) Nie mam umiejetnosci Naja z kompem wiec to sie odwleka bo musze po prostu komus to zlecic do zrobienia a kompletnie nie wiem ile to kosztuje ani nie ma na razie czasu sie tym zajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocławiaku chciałeś zgłaszać i banować- zbanowano twój nick TYLKO :D chciałes zakładać prywatne forum- juz założone chciałeś ignorować- zostałeś zignorowany Skończ błaznować i wyjdź do reala, net to nie twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkazłotopiórkacamback
napisałam"zaraz"więc około 12-tej.A nawet gdyby o 11-tej to wiedz deklu,że wstaję o 5-tej i jem śniadanie.Obiad zawsze w niedzielę wcześniej,bo potem idę na spacer,lub gdzie inndziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCrash
Hi Wolf, Ja wyciskam (na to, czy inne) 1/400 swojej masy; przy wzroscie 185 mam idealna mase baletnicy.. Czy to czyni mnie mniej mezczyzna..? A co do awatara Red L. - jest swietny.. Wiedzialbys, gdybys znal El Muerto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×