Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dłużnik

Polecane posty

Gość gość

Witam,potrzebuję się dowiedzieć co grozi za zaciągnięcie paru pożyczek (Bocian - spłacona suma pożyczona tzn.500 z ośmiuset., Gross Capital - pożyczka bez spłaty,ale odciągali od razu "zabezpieczenie" od pożyczanej kwoty, Vivus chwilówka 400zł,bez spłaty,parę razy przedłużone tylko na początku, OK Money chwilówka 200zł bez spłaty, Telefony w plusie na doładowania jeden spłacony po części,rozwiązanie umowy, niespłacona kara i drugi telefon kompletnie nie spłacony co może być brane za wyłudzenie, Vectra spłacone 2 lub 3 rachunki,dalej zignorowane, mniejsze długi w enei,remondisie,cyfrowym polsacie) Po równych dwóch latach odezwał się vivus, sprawa sądowa odbędzie się we wtorek, a dłużnik się nie wstawi. Komornik przejął konto,ale nie ma na nie żadnych wpływów. Kiedy pracował, nie mógł odciągać, bo miał na umowie najniższą krajową. Teraz siedzi za granicą,ma zagraniczne konto,normalne wpływy i jest cisza. Może ktoś coś powiedzieć mi na temat konsekwencji tego wszystkiego? Czy więzienie jest pewne, czy ten człowiek ze swoim szczęściem życiowym wywinie się z tego? Jeszcze pytanie. Co gdybym poszła na tą sprawę jako świadek (da się tak w ogóle wejść bez wcześniejszych zeznań?) i powiedziała adres i dodatkowe informacje na temat tego człowieka? Zależy mi na więzieniu dla niego, jest nieodpowiedzialnym ojcem, zmieniły go narkotyki i musi w końcu odpowiedzieć za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę Cię zmartwić ale za długi nie idzie się do więzienia. Wlepią mu komornika i tyle, w eu mogą ciągnąć i zza granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Jeżeli jesteś osobiście zainteresowana, możesz zgłosić na policji swoje pretensje i aktualny adres dłużnika. Niech dołączą materiał do akt sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piis4
Może czas ogłosić upadłość konsumencką? więcej szczegółów możesz przeczytać na https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , to bardzo ciekawa sprawa, ponieważ nawet cały twój dług może zostać unieważniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także niedawno miałam problemy z dłużnikiem który zalegał mi ze spłatą kilkunastu tysięcy. Na szczęście z pomocą kancelarii komorniczej www.jkrukkomornik.pl poradziłam sobie z tym problemem i odzyskałam wszystkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta442
Dłużnik może sprawdzić czy jest np w biku, https://pl.getbucks.com/blog/jak-sprawdzic-czy-jestem-w-biku/ każdy z Nas ma prawo do tego. Aby poznać swoją punktację, pobierz darmową, uproszczoną wersję raportu. Oczywiście nie muszę tłumaczyć, że BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli największa w Polsce instytucja gromadząca dane na temat klientów indywidualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomoc w wykryciu majątku dłużnika otrzymałam od agencji detektywistycznej. Postanowiłam zgłosić się do www.gazadetektyw.pl Jeżeli podejrzewacie że osoba dłużna wam pieniądze ukrywa je to polecam wam zgłosić się do tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Nam z dłużnikiem pomogła Kancelaria Ultimatum, na różne sposoby próbowaliśmy od klienta pieniądze odzyskać ale niestety zero efektów. Oni mają swoje sposoby, wiedzą jakie pisma wysłać, gdzie co pozgłaszać i dzięki temu praktycznie wszystko zostało odzyskane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koposczas

Cóż grozić Ci może wiele rzeczy, ale najlepiej spłacić dług i dojśc do kompromisu z firmą, tak jak zrobiłem to ja z EOS KSi, było szybko i bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meer
Dnia 19.07.2019 o 13:53, Gość Koposczas napisał:

Cóż grozić Ci może wiele rzeczy, ale najlepiej spłacić dług i dojśc do kompromisu z firmą, tak jak zrobiłem to ja z EOS KSi, było szybko i bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Miałem identycznie. W konfrontacji z tym wszystkim - ogromny stres. Dobrze że z niektórymi da się porozmawiać i dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
8 godzin temu, Gość Meer napisał:

Miałem identycznie. W konfrontacji z tym wszystkim - ogromny stres. Dobrze że z niektórymi da się porozmawiać i dogadać

Marzyciele...Napisalem wam ze nic nie dostaniecie.Wasz Michalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotikoln
Dnia 19.07.2019 o 13:53, Gość Koposczas napisał:

Cóż grozić Ci może wiele rzeczy, ale najlepiej spłacić dług i dojśc do kompromisu z firmą, tak jak zrobiłem to ja z EOS KSi, było szybko i bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Całkowicie się zgadzam, najważniejsze jest to że są oni zaufaną firmą i chcą pomagać a nie psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
Dnia 19.07.2019 o 13:53, Gość Koposczas napisał:

Cóż grozić Ci może wiele rzeczy, ale najlepiej spłacić dług i dojśc do kompromisu z firmą, tak jak zrobiłem to ja z EOS KSi, było szybko i bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Ja akurat ich się bałem, bo dużo złego naczytałem się o nich w sieci ;) A okazało się, że strach miał po prostu wielkie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Nigdy w życiu nie dostaniecie żadnych pieniędzy wy nic nie warte śmiecie i kurffy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falkon
Dnia 11.08.2019 o 23:26, Gość Miki napisał:

Ja akurat ich się bałem, bo dużo złego naczytałem się o nich w sieci ;) A okazało się, że strach miał po prostu wielkie oczy ;)

Ja tak samo, wytłumaczyli zaistniałą sytuację i doszliśmy do porozumienia, nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina
Dnia 13.08.2019 o 12:40, Gość Falkon napisał:

Ja tak samo, wytłumaczyli zaistniałą sytuację i doszliśmy do porozumienia, nie ma się czego bać.

No właśnie do mnie ostatnio dzwonili i spanikowałam, bo nie wiem co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
38 minut temu, Gość Kalina napisał:

No właśnie do mnie ostatnio dzwonili i spanikowałam, bo nie wiem co zrobić :(

Hle Hle hle,nic dla was tak samo jak nie ma nic dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobert
Dnia 17.08.2019 o 22:51, Gość Kalina napisał:

No właśnie do mnie ostatnio dzwonili i spanikowałam, bo nie wiem co zrobić :(

Jeśli to eos ksi to się nie bój, dogadasz się z nimi. To nigdy nie jest przyjemna rozmowa, ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
2 godziny temu, Gość bobert napisał:

Jeśli to eos ksi to się nie bój, dogadasz się z nimi. To nigdy nie jest przyjemna rozmowa, ale jak trzeba to trzeba

No nigdy nie dostaniesz żadnych pieniędzy piepszonymi marzycielko.Pisalem ci juz wiele razy a ty dalej swojej naiwna larwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jangczeis
Dnia 20.08.2019 o 07:24, Gość OsiemJeden napisał:

No nigdy nie dostaniesz żadnych pieniędzy piepszonymi marzycielko.Pisalem ci juz wiele razy a ty dalej swojej naiwna larwo.

nie rozumiem tego oburzenia, eos działa zgodnie z prawem, po co wiecznie uciekać od prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erplejn
Dnia 18.10.2019 o 13:32, Gość jangczeis napisał:

nie rozumiem tego oburzenia, eos działa zgodnie z prawem, po co wiecznie uciekać od prawdy?

bo oni nie chcą spłacać swoich długów, myślą że będą tak przez całe życie, mi eos też pomógł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FriSSZ
Dnia 22.10.2019 o 14:25, Gość erplejn napisał:

bo oni nie chcą spłacać swoich długów, myślą że będą tak przez całe życie, mi eos też pomógł..

też mam taką teorię że nie chcą spłacać, no cóż przynajmniej Tobie pomogli w EOS, słyszałem że to akurat uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagre

Hej, też tak uważam. Spłacam w ratach już dobre kilkanaście miesięcy mimo że nie uzyskuję stałych dochodów, jestem freelancerem i zawsze jest to niewiadoma ile zleceń dostanę ale komunikacja z eosem jest bardzo dobra, są uprzejmi i wyrozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria

Najlepiej się dogadać, po co płacić dodatkową kasę, a tym bardziej że chociazby właśnie wspomniany eos szuka rozwiązania korzystnego dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloman

eos ksi to dobra firma, po co się męczyć po sądach, wystarczy spłacić dług a oni w tym pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek
5 godzin temu, Gość aloman napisał:

eos ksi to dobra firma, po co się męczyć po sądach, wystarczy spłacić dług a oni w tym pomagają.

ja zaoszczedziłem ponad 1tys. zł kosztów sądowych i egzekucji dzięki temu! dzięki za wyrozumiałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
Przed chwilą, Gość panek napisał:

ja zaoszczedziłem ponad 1tys. zł kosztów sądowych i egzekucji dzięki temu! dzięki za wyrozumiałość!

MOZESZ SOBIE POMARZYC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canal
Dnia 8.11.2019 o 22:31, Gość Pootas81 napisał:

MOZESZ SOBIE POMARZYC...

Trzeba być sprytnym i kombinować i przede wszystkim nie bać się rozmowy to potem są dobre skutki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxgloka
Dnia 11.11.2019 o 17:22, Gość canal napisał:

Trzeba być sprytnym i kombinować i przede wszystkim nie bać się rozmowy to potem są dobre skutki 🙂

ojj tak, mi też pomogli z eos ksi a bałam się rozmowy, najważniejsze jest zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×