Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dłużnik

Polecane posty

Gość Proste81
2 minuty temu, Gość Maxgloka napisał:

ojj tak, mi też pomogli z eos ksi a bałam się rozmowy, najważniejsze jest zaufanie.

W Lodzi nie ma mowy-tak samo Krakow.Tu same ZLO i ZYDOSTWO takze nie chce miec z wami nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcomala

Cieszę się że nie tylko ja miałam z nimi kontakt (z eos ksi). Pocieszacie mnie psychicznie bo już zwariowałam myslałam że to złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej
Dnia 16.11.2019 o 23:38, Gość pcomala napisał:

Cieszę się że nie tylko ja miałam z nimi kontakt (z eos ksi). Pocieszacie mnie psychicznie bo już zwariowałam myslałam że to złodzieje

Okazuje się że dużo ludzi tak myśli jak ty. ale niesłusznie 🙂 trzeba o tym pisać żeby zwiększyć świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Do mnie też wyciągnęli pomocną rękę, dobrze że miałam takie szczęście i trafiłam na EOS KSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

eos ksi to bardzo dobra firma nie wiem dlaczego ludzie ją tak krytykują, pomagają ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adip

Właśnie dzwonili do mnie z eos. Na początku poprosiłem żeby powiedzieli za co mam płacić itp. Wszystkie papiery mam także od razu mogłem zweryfikować. Ku mojemu zdzwieniu mieli rację. Długi zgadzały się z tym co miałem w papierach także żeby nie robić sobie większej siary od razu umówiłem się na spłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watek
Dnia 13.11.2019 o 16:39, Gość Maxgloka napisał:

ojj tak, mi też pomogli z eos ksi a bałam się rozmowy, najważniejsze jest zaufanie.

czasem jest cieżko z zaufaniem, ale wydaje mi się że spoko opcją jest akurat porozmawiać i ocenić to po swojemu, mi pomogli też z eos ksi i im ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noclip

ja już dałem wiele razy się oszukać takim firmom ale akurat eos prowadzi swoje działania bardzo rzetelnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
Przed chwilą, Gość noclip napisał:

ja już dałem wiele razy się oszukać takim firmom ale akurat eos prowadzi swoje działania bardzo rzetelnie 

...A W DOOPE CWELU DOSTANIESZ A NIE DLUGI...JA WAS KOORWY ZALATWIE JAK NALEZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 30.11.2019 o 18:10, Gość gostek napisał:

eos ksi to bardzo dobra firma nie wiem dlaczego ludzie ją tak krytykują, pomagają ludziom.

ludzie krytykują bo nie wiedzą czy firma jest dobra czy nie, osobiście polecam eos ksi bo przynajmniej wiedzą jak pomóc w sytuacji finansowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchcia

eos bezpieczny. Oni naprawdę nie chcą źle. Przejęli długi mojej babci i pomogłem jej spłacić na raty. Bez nacisku, na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playhat

rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa, przede wszystkim trzeba być do tego nastowionym pozytywnie, eos ksi dało mi taką nadzieję na przyszłość, dzięki nim powoli spłacam dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prism141

i o to chodzi żeby właśnie taka firma jak eos pomagała nam stopniowo wychodzić z długów a nie narzucać nam jakieś nieludzkie kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompa

jeżeli chodzi o eos ksi to pamiętam z pół roku temu że doszliśmy do porozumienia i dosyć szybko udało mi się spłacić długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin

ja byłem dłużnikiem przez długi czas, ale dzięki eos ksi doszliśmy do porozumienia i dzięki nim wyszedłem na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia

dobrze że mówicie o nich dobrze bo tak to wszędzie piszą że to oszuści a szczerze to G... prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

zgadzam się z innymi, akurat z eos ksi bez większych problemów da się dogadać i rozłożyć zadłużenie na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamirati

Tak naprawdę dobry windykator i nie odczujemy straty. Mi też eos bardzo pomógł bo myślałem że to już mój koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burpin

nigdy nie słyszalem o eos ksi ale piszecie ze to porządni ludzie. Fajnie weidziec ze jeszcze takie firmy  istnieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damion

mi pomogli z eos ksi, generalnie nie ma co się bać firm windykacyjnych, bo one są dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam doświadczonych Przedstawicieli/Doradców z województwa kujawsko - pomorskiego gotowych zdobywać Klientów za najwyższe wynagrodzenie w branży. 5000 zł premii brzmi dobrze? Zachęcam do kontaktu 515-065-372.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×