Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki 30 latki i wiecej

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co macie na myśli mam kurze łapki lub zmarszczki. Chodzi mi o wiem około 34 lata . Czy chodzi wam o zmarszczki mimiczne czyli te w momencie np. .usmiechania się czy statyczne czyli widoczne bez mimiki twarzy. Bo ja mam kurze łapki ale w momencie gdy się smieje czy to znaczy ze mam zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się najpierw pisać ze zrozumieniem bo ja nic z tego bełkotu nie rozumiem... Akurat zmarszczki to Twój najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki mimiczne to też zmarszczki jak sama nazwa wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko zrozumiec to co napisalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklepuj kremy.. i na pewno bedzie zdecydowanie lepiej.. moze jakies suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaMay

Na mnie niestety kremy za bardzo nie działały. Dlatego ja się zdecydowałam na zabieg wypełniania tych zmarszczek w gabinecie medycyny estetycznej preparatem Restylane.  Efekty są bardzo naturalne i długo się utrzymują. U mnie do 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelaniaFr

Bardzo polecam zabieg estGen u dobrego kosmetologa. Juz po jednym zabiego skora zrobi sie bardziej jedrna, a zmarszczki duzo płytsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estefania22

Najlepiej jest wybrać się na zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Również jestem po zabiegu wypełniania Restylane, miałam wypełniane zmarszczki na czole oraz dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 i boje się że zmarszczek.Generalnie nie mam ich jeszcze ale zaczynam używać kremów pod oczy robię co drugi dzień oczyszczanie skóry piling i obowiązkowa maseczka potem nawilżanie. Znacie może jakieś fajne maseczki które można wykonać samemu z naturalnych skladników.?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Starmach

Tez mam ta dolinę łez. Wczęsniej jak czytałam komentarze to się zastanawiałam 🙂 no mam też  musze je wypełnić bo tak jakos mi się coś pogłębiają. Restylane Kysse miałam usta powiększane ale tylko 0,5 ml na całe usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja Golka

A weźcie... ja przez doline łez dostałam tylko kompleksów nic więcej. Rak samo przez zmarszczki na czole. Miałam wypełniane je preparatem Restylane. Szczerze mówiąc to gdyby nie to, że preparat miał rejestrację FDA, to nie wiem czy bym się zdecydowała. No i lekarz też tak mnie przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja zredukowałam zmarszczki za pomoca lasera frakcyjnego emerge. Zabieg bardzo fajny i nic nie boli ,  a bardzo ładnie mi spłycił zmarszczki i skóra jest bardziej napręzona i odmłodzona. Teraz wygladam duzo lepiej i tak sie czuję. Zabieg polecam jak równiez klinikę Ego Med Spa w Krakowie ul. Grzegórzecka 67 C  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensual55

Oczywiście, że zmarszczki mimiczne to też zmarszczki co ulega nie wątpliwości. Z mojej strony bardzo polecam wypełnianie kwasem hialuronowym - u mnie sprawdził się Restylane.  Miałam zmarszczki wokół oczu oraz na czole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikidju

Najprawdopodobniej zaniedbałaś podstawową pielęgnację swojej skóry. Ważne też jest jak się odżywiasz i czy palisz pety, poziom stresu też istotny. Popraw się w codziennym traktowaniu swojej skóry i myśleniu o niej potem poczytaj o www.focusrf.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashwagandha

Kremy... mnie tam kremy średnio cokolwiek dały. Jestem po zabiegu wypelniania zmarszczek wokół oczu kwasem Restylane i to dopiero przyniosło mi jakiekolwiek efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaU

Kremy raczej nie pomagają. Poszukaj jakiegoś zabiegu na zmarszczki. Tu masz przykład: http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe-regeneris/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Niestety pierwsze zmarszczki mogą się już pojawić po 25 roku :( dużo też zależy od rodzaju cery jeżeli mamy cerę suchą to niestety starzeje się ona nieco szybciej. Ogólnie polecam Wam w codziennej pielęgnacji stosowanie oleju z awokado. Sam owoc ma wiele właściwości z tego artykułu dowiecie się jakie właściwości ma właśnie olej: https://rycynowy.pl/olej-z-awokado-na-zmarszczki/ . Podobno olej z awokado doskonale sprawdza się przy redukcji zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Miałam zmarszczki na czole i pod oczami, dopiero po zabiegu osoczemo bogatopłytkowym się ich pozbyłam. Teraz moja skóra wygląda rewelacyjnie , nawet nie myślałam , że ten zabieg mi tyle da. Wykonywałam go w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FionazPoznania

Ja polecam zabieg biorepeelcl3 z mezoterapia mikroiglowa, mialam robione 3 zabiegi w Beauty Premium w Poznaniu i wszystkie zmarszczki po tym zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na hifu itd.. duzo mnie to kosztowało i znalazłam urządzenie do liftingu do stosowania domowego. Efekt po 3tyg stosowania miałam efekt taki jak po hifu, dodatkowo odpręża dzięki jonizacji. Wygładziło zmarszki i usunęło przebawienia.

https://alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Mi bardzo zalezało na spowolnieniu procesów starzenia się skóry i zdecydowałam sie na seanse w komorze hiperbarycznej. Juz po pierwszych zabiegach widać bardzo dobre efekty , skóra jest w duzo lepszej kondycji i nie widac tyle zmarszczek. Mogę polecic miejsce gdzie chodze Bio Life Medicine  w Krakowie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Miałam bardzo dużo drobnych zmarszczek które pozbyłam się za pomocą zabiegu emerge. Bardzo ładnie wygładził mi ten zabieg wszystkie zmarszczki. Polecam każdemu . Ja wykonywałam go w klinice Ego Med. Spaw  w Krakowie ul. Grzegórzecka 67C  godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemonka

Ja wokół brody miałam trochę zmarszczek i takie zwisy… ale mój lekarz polecił mi wlasnie Restylane Defyne i kontur brody bardzo ładnie został poprawiony. Efekt taki jaki wlasnie chciałam! Jestem bardzo zadowolona z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

U mnie najlepszym zabiegiem na likwidację zmarszczek okzała się zabieg  ulverin R- radiofrekwencja mikroigłowa. Polecam każdemu bo efekty są niesamowite. Mogę polecić klinikę w której robiłam zabieg MTT Estetica Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Nie mogłam się pogodzić z pojawiającymi się zmarszczkami. Dlatego postanowiłam się rozprawić z nimi raz na zawsze przez zabieg regeneracji laserem CO2 w drszczepanska-ame.pl . Teraz już się nie wstydzę swej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jak chodzi o likwidację drobnych zmarszczek to polecam peeling weglowy. U mnie bardzo fajnie wyszedł , zniwelował mi drobne oznaki starzenia się skóry. Mogę polecić miejsce gdzie robiłam taki peeling Salonie Kosmetyki Laserowej dr Agnieszki Koczynarz w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice

To są już niestety drobne zmarszczki. Nie ma się czym przejmować, po prostu powinnaś zacząć stosować jakiś krem z dodatkowym działaniem przeciwzmarszczkowym. Można nie wierzyć, że takie kremy przynoszą rezultat, ale faktem jest to, że one posiadają więcej składników regenerujących naskórek i odżywiających, więc chcąc, nie chcąc działają lepiej. Spróbuj sobie krem Vege Skin Diet Bielendy do cery z oznakami starzenia. Ma w składzie zielone warzywa, które super działają na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Nie mogłam pogodzić się ze starzeniem mojej skóry, dlatego zgłosiłam się do kliniki Anti Aging. Zdecydowałam się na zabieg korekcji zmarszczek toksyną botulinową. Wygląd mojej skóry wyraźnie się polepszył, przez co moje samopoczucie również się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillis

Ja jestem mega zadowolona z restylane skinbooster – bardzo fajny, dający naturalny efekt wypełniacz. I szczerze mowiąc myślę, że bez problemu powtórzę ten zabieg bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić sobie Dermapen, likwiduje zmarszczki i inne oznaki starzenia. Ja zdecydowałam się finalnie na botoks, bo u mnie lwia zmarszczka doprowadzała mnie do szału. Ale najlepiej to umów się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. W Klinice Sfera, gdzie ja chodzę, konsultację masz za darmo, a dr Migała oceni, co może przynieść Ci najlepsze rezultaty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×