Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można myśleć że muzyke metalową wykonują soliści?

Polecane posty

Przecież do istnienia zespołu metalowego, a przynajmniej takiego, który gra koncerty(bo zdazają się multiinstrumentaliści, szczególnie w black metalu, którzy nagrywają samotnie i z oczywistych powodów nie grają koncertów) są potrzebne conajmniej 3 osoby - perkusista, gitarzysta i basista, a z reguły jest 4-5 osób - w większości zespołów wokalista nie gra na żadnym instrumencie więc jest 4, często jest 2 gitarzystów, albo czasem nawet 3, zdażają się instrumenty klawiszowe, a nawet skrzypce, lira korbowa, więc zespół metalowy może liczyć nawet 7-8 osób. Więc dlaczego niektóre osoby myślą że metal wykonują pojedyńcze osoby? :D Często się zdaża, że piszą, dokuczając mi "Kat to pedał", "Slayer to brudas", albo mówią, ze ktoś "słucha Nergala", zwracają uwage tylko na wokal(metal to darcie mordy), tak jakby myśleli że metal jest wykonywany jak muzyka pop, przez jednego PIOSENKARZA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzi ci sie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakimś dziwnym trafem wszystkie zespoły których słuchasz składają się z samych pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zajdziesz forum metalowego do swoich "mądrości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego nie zajdziesz forum metalowego do swoich "mądrości"? " Bo tu jest zabawniej, bo mogę tu pisać, zresztą na forach metalowych, a przynajmniej na większości /panuje specyficzna atmosfera, jakby każdy każdego nienawidził, od kazdego czuł się lepszy i w każdym widział pozera, nie mówiąc już o tym, ze na wiekszości takich forów dziewczyny nie są traktowane poważnie. Szkoda nerwów na pisanie na takich forach, tu jest przynajmniej śmiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tutaj ty sie czujesz tą lepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum tematycznym nikomu byś nie podskoczyla. Tu mozesz pisac te swoje bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pisać bzdury bo nikt tu nie słucha tej pedalskiej muzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema Kasiaszatanistka1994 :) Jakie wrażenia po pierwszym dniu pracy w kabinie Holly Glory? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może pisać bzdury bo nikt tu nie słucha tej pedalskiej muzy" 1.Gdzie napisałam jakąś bzdure? Przecież to, co napisałam, to jedna z najbardziej oczywistych rzeczy dotyczących tej muzyki, nawet jak ktoś nie słucha metalu to jest w stanie zauwazyć, ze muzyka ta jest wykonywana na instrumentach, i to bynajmniej nie na jednym, tak więc wykluczone jest wykonywanie jej(zaznaczam - wykonywanie na zywo, nie samo tworzenie) przez soliste. 2.Dlaczego obrażasz muzyke metalową? jestem ciekawa czego sam słuchasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest sporo wykonawców którzy zatrudniają muzyków sesyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jest sporo wykonawców którzy zatrudniają muzyków sesyjnych. " Chodzi ci o muzyków metalowych wydających solowe albumy? Faktycznie, oni zatrudniają muzyków sesyjnych, ale po pierwsze - jest to rzadkie, z reguły takie solowe projekty są tylko dodatkiem do kariery muzyka w zespole, zresztą ci muzycy sesyjni na koncertach solowych wykonawców stanowią taki quasi-zespół. Gdy mowa o jakimś metalowym wykonawcy, jest to prawie zawsze zespół i nie wiem, jak można myśleć, że Slayer, czy Kat, to pseudonimy jakichś piosenkarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
King Diamond, Rob Zombie, gość z Pain'a którego imienia nie pamiętam, Alice Cooper... Znowu się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
King Diamond to akurat pełnoprawny zespół, tylko nazwany pseudonimem wokalisty. O solowym albumie możemy powiedziec np. w przypadku albumu "British Lion" Steve Harrisa - tu faktycznie byli jednorazowo zatrudnieni muzycy sesyjni, których zatrudnił by zrealizowac swoją wizje muzyczną. Ale koncertów nie grają, to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×