Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałam jak mój mąż kocha się z inną!!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem od prawie dziesięciu lat osobą niepełnosprawną. W wyniku wypadku samochodowego doznałam urazu kręgosłupa i poruszam się na wózku. Wypadek spowodował mój mąż ale to nieważne. Od tamtego czasu nasze pożycie praktycznie ustało, pomimo wielu prób i starań ze strony męża i mojej.Po prostu nie odczuwam tam nic. Potrzebę mam ale nie potrafię tego rozładować. Kocham się z mężem ale chyba na zasadzie żeby sobie ulzyl, nic poza tym.Zreszta widzę że już od dłuższego czasu mąż stwarza tylko pozory pożądania ,nie chce sprawić mi przykrości ale nie potrafi ukryć że go nie podniecam. Do rzeczy,mamy od wielu lat wspólną przyjaciółkę.Dlugo się opierała, wręcz groziła zerwaniem naszej przyjaźni.Wreszcie uległa.Zaprosilam ją do nas na drinka,nie pierwszy raz,ale tym razem przygotowałam dobrą muzykę i świece. Po jakimś czasie wymowiłam się bólem głowy i sennoscią.Zostawilam ich samych i sprawy poszły tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak wyszlas to co moglas widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z calym szacunkiem ale jestes niepelnosprawna umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiłam ich samych a oni pili drinki i rozmawiali sobie.Ja czekałam.Kiedy przyjaciółka poprosiła męża do tańca wiedziałam co się stanie . słyszałam głos męża i wiedziałam że jest nieźle wstawiony. Ona miała moje pełne pozwolenie,właściwie zrobiła to na moją prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo wam mówić póki nie jesteście w mojej sytuacji. Mężczyzna potrzebuje kobiety . Takiej która nie leży jak kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak był nieźle wstawony to do nicego nie doszło, a napewno nie miał orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to on jest ułomny umysłowo że ty mu szukasz kobiety? Facet jakby chciał mue c babe to z tym nie ma problemu,leca jak pszczoły do miodu Myślę że ty sie podniecasz tymi tematami i piszesz nam pierdoły,to taki odłam zboczenia.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×