Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dla Ciebie na dobranoc ...

Polecane posty

Gość gość

Chciałam tylko powiedzieć, że strasznie się w Tobie zakochałam i nie powiem tego Tobie i nie napiszę Tobie, dlatego piszę tutaj. Idę już spać i do łóżka zabieram Cię ze sobą, do ciepłej pościeli .... Bardzo Cię pragnę ....tak bym chciała, żebyś była moja . miałam napisać coś sprośnego o nas na erotycznym, ale postanowiłam, że nowy tydzień zaczniemy romantycznie .... ILYVMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ze ja Ciebie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że to nie do faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie, tesknie, tesknie...za Toba, Kochanie....Zatesknie sie na smierc. Ja wiem, ze Ty nigdy nie bedziesz moja, dokonalas wyboru:(, z ktorym ja sie nigdy nie pogodze, ale musze zyc dalej...To boli, raz mniej, raz bardziej i tak juz pewnie bedzie zawsze...Chce bys wiedziala, ze kochalam Cie szczerze i naprawde i tak juz bedzie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wybór to Ty,zawsze Ty,tylko porozmawiaj o tymc choć raz ..ze mną na żywo.Kocham Cię,jak nikogo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie tez kocham jak nikogo na swiecie i tez marze o rozmowie na zywo :) Tylko wiesz, to takie trudne, mowic glosno o swoich uczuciach, nie wiem czy sie na to zdobede, to takie cholernie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieć kochać drugą osobę miłością prawdziwą to wielkie szczęście. Bez względu na płeć, zainteresowania, kulturę, religię..itd. Też chcę kogoś przytulić w realu i nie będę się bać powiedzieć tego słowa na głos.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melodramat J się chce to się ma a nie udaje że się boję, że brakuje śmiałości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie Kochana. Tak bym chciala Cie znow zobaczyc, a to przeciez w chwili obecnej nierealne...:( Zyje wspomnieniami, o Tobie chce zebys wiedziala, ze sa ta moje najpiekniejsze wspomnienia, a czas ktory spedzilam w Twojej obecnosci byl najpiekniejszym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×