Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian250

jakie są wasze ulubione restauracje?

Polecane posty

Gość karolcia9997
Też uwielbiam Salto, ale to chyba dlatego że kocham owoce morza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona to www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Ja w Krakowie uwielbiam Białą Różę: http://www.restauracjabialaroza.pl - niby to kuchnia polska ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Rosół i kogel mogel czyli potrawy, które serwowały nam babcie jeszcze nigdy nie były tak pyszne (z całym szacunkiem i miłością do babci) i tak... no właśnie, nowoczesne. Miejsce jest po prostu pyszne i trzeba je spróbować tym bardziej, że wiele razy na pewno je mijacie, choćy będac ba Rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam swoją ulubioną www.sushiwesola.pl z Wesołej. Teraz ponoć przy ulicy Zwycięzców 4 otwierają oddział - będzie to samo menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzia21
Bardzo smakuje mi jedzenie, które podają w Karczmie Zamczysko w Malborku . Smacznie, ładnie wygląda, jak dla mnie restauracja w punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaa1
Pizzę zawsze jem z pizzerii Presto Pizza. Jeśli nie kojarzycie tego lokalu, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://presto-pizza.pl . Mają tam różne warianty mojego ulubionego dania. Jest w czym wybierać. Poza tym ceny są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi jedzenie jakie serwują w Ganesh. Ogólnie to nie przepadam za orientalnym jedzeniem, ale to co oni podają z kuchni indyjskiej to rzeczywiście jest dobre. Fajnie, że nie liczą sobie ekstra za dodatki, tylko wszystko jest już uwzględnione w cenie potrawy. Miła obsługa, przyjemny chłodek zabytkowej piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie chodzić z mężem do restauracji http://grubalycha.pl/ w Lubawce. Bardzo dobra i polska kuchnia. Zawsze sobie bierzemy porcyjke dodatkową do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sushiwesola.pl w Warszawie, mają przepyszne zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko jadam w restauracjach, bo zwyczajnie wolę, swoją kuchnię (może to mało skromne ;) ), ale ostatnio byłam na Śląsku i miałam okazję jeść w restauracji nomen omen Śląskiej http://www.restauracja-slaska.pl/o_restauracji.html myślę, że to naprawdę dobra restauracja w Gliwicach i warto tam wpaść coś przekąsić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie polecam Pimiento, Scandale Royale , Jama Michalika .... i długo by tu jeszcze wymieniać .... ps. Uwielbiam miejsca z kuchnią indyjską i sushi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze z chęcią rezerwuję stolik w Da Pietro, obsługę mają tutaj super sympatyczną. Obiad z okazji chrzcin synka robiliśmy tutaj i wszystkim gościom bardzo smakowało. Najwięcej pochwał dostała pierś z kurczaka z szynką parmeńską, choć zupy też bardzo smakowały. Pełne menu jest na www.dapietro.pl Było smacznie a przede wszystkim nie drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w lokalu Ganesh, to kuchnia indyjska. Znajomi mnie zabrali tutaj ostatnio i najadłem się do syta. Akurat była poniedziałkowa promocja – all you can eat i faktycznie zjadłem wszystko co mogłem ;) Warto się tutaj wybrać. Co do aktualnych promocji to sporo info jest na FB: https://web.facebook.com/GaneshKrakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Gocławiu jest dobra pizzeria – Maxipizza. Podoba mi się, że ogarniają tak szybko dowóz. Jak jestem w potrzebie, wracam z roboty i chcę coś pożywnego na szybko zjeść to zamawiam u nich. Można składać zamówienia internetowo przez www.maxipizza.pl/warszawa,produkty Dowożą nie dość, że szybko to druga sprawa, że pizza jest gorąca, jakby dopiero co z pieca wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowała mi pizza z Maxipizza. Niedawno zamawiałem pierwszy raz i powiem, że się pozytywnie zaskoczyłem. Raz, że dowieźli ekspresowo, a dwa, że jak wziąłem pizzę w ręce to była jeszcze gorąca. Do tej pory jak coś zamawiałem w Warszawie z dowozem, to raz że czekałem dwa razy dłużej, to jeszcze jedzenie było praktycznie letnie, a nie ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić restaurację Da Pietro ( www.dapietro.pl ). Na wyjście we dwoje, albo całą grupą przyjaciół na piwo – idealny lokal. Wcześniej mieli restaurację gdzie indziej, ale niedawno robili przenosiny. Moim zdaniem nic nie stracili, ekipa została ta sama, zmieniły się tylko wnętrza, ale też moim zdaniem na plus, jest bardziej przytulnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeliant89
Czesto bywam w restauracji Pasja (Radom). Zawsze tam dobrze zjem, nie zaplace fortuny, a jak zabiore tam dziewczyne to zawsze chwali, ze elegancko i przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe porcje podają w lokalu Ganesh w rynku w Manufakturze. Lubię tam od czasu do czasu wpaść na obiad z żoną i dziećmi. Atmosfera jest bardo przyjazna a jedzenie dopasowane do potrzeb różnych kubków smakowych. Na przykład mają cały dział w menu poświęcony dzieciom. To co mnie chyba najbardziej zaskoczyło to fakt, że indyjska kuchnia nie musi być aż tak ostra jak myślałem. Mają sporo łagodniejszych sosów i potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się sensownie i zdrowo najeść w Ganesh przy Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie (dodatki w cenie dania). Sam lokal jest w galerii Metro i do jego estetyki to na pewno trzeba się przekonać (tutaj trochę zdjęć -ganesh.pl) :) Ale ma swój klimat. Niektórzy narzekają, że trochę na zamówienie trzeba tu poczekać, ale nie ma innej opcji skoro jedzenie jest robione na świeżo a nie odgrzewane. Szybko to podają jedzenie w Macu, albo w budce z zapiekankami. W prawdziwych restauracjach to już swoje trzeba odczekać. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyśmienite jedzenie można zjeść obok Warszawy w restauracji Dom Kresowy. http://domkresowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza321
Może nie restauracja, ale pizzeria, również na fajnym poziomie Party Pizza oczywiście:) kto nie był niech koniecznie zajrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssfa
mieszkam w małopolsce ale najlepszy obiad jaki jadłam był w restauracji w Hotelu Gorczowskim w Chorzowie ;) krem pietruszkowy mmmmmmmm <3 palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia dobrą restauracją z oryginalnym menu oraz wystrojem jest także Laboratorium Smaku w Rybniku, polecam każdemu kto akurat będzie w okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda_L
jeżeli chodzi o jedzenie do damarco nie ma sobie równych! nie mam teraz za dużo czasu na chodzenie po restauracjach ale za to w pracy często tam zamawiamy. na prawdę jedno ze smaczniejszych miejsc w okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku to u www.funpizza.pl jest smacznie;) Teraz też otworzyli nowy lokal w Rudzie Śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunię synowi robiliśmy parę lat temu w restauracji Ptaszyl na Kazimierzu. Jestem tam też czasami z żoną i dziećmi na obiedzie w weekend. Bardzo fajne miejsce, takie rodzinne, przyjemne. W menu jest dużo polskiej kuchni, takich domowych rzeczy typu schabowy, typu filety z kurczaka, ale też sporo bardziej nietypowych jak hummus po żydowsku na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam jestem wielkim fanem włoskiej kuchni także mnie najczęściej można znaleźć w Da Pietro (menu mają na swojej stronie - www.dapietro.pl ). Super pizza, zwłaszcza smakuje mi z czterema serami. Tutaj czuć że mają oryginalne składniki, ciasto jest też klasycznie włoskie a nie przerabiane na polską modłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichita
Bierhalle w Warszawskich Koszykach, jak najbardziej polecam :) Byliśmy pierwszy raz w ubiegły weekend i dzisiaj też na lunchu. Swietne jedzenie, fajny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4jagody
jedyna i niepowtarzalna http://www.damarco.pl/ <3 włoski klimat sprzyja pałaszowaniu ich pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×