Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian250

jakie są wasze ulubione restauracje?

Polecane posty

Gość Romuald Lipko
Ja od dawna jestem wiernym fanem Bistro Wiejska - zarówno ze względu na kuchnię jak i na bardzo miłą atmosferę i obsługę, która mnie tam zawsze spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hagiel Bistro w Warszawie jest świetną restauracją. Bardzo dobre jedzenie i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jadę na śląsk, zawsze, po prostu zawsze muszę wybrać się na pierogi do restauracji Alba, niesamowity klimat a jedzenie palce lizać. Mój numer jeden wsód restauracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1984

Osobiście nie mam ulubionych, kiedy mogę to wybieram catering, a że mieszkam na Śląsku w Katowicach, to jedynym wyborem w tym przypadku jest www.Telecaterning.pl - według mnie godny polecenia i najlepszy tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Podpowiem Maxi Pizzę, w Łodzi są przy pl Wolności ale najczęściej jednak bio1rę u nich z dowozem do domu. To jest chyba najszybszy dowóz jaki w ogóle istnieje w mieście co do jedzenia na wynos...serio, 20-30 minut czekania to jest u nich standard a nie jakiś wypadek przy pracy. Raz to mi w ogóle po kwadransie domofonem kurier zadzwonił. A wiadomo że im jedzenie szybciej dowiezione tym lepsze, bo cieplejsze i świeższe. Nie ma nic gorszego niż pizza którą godiznę wieziono...a są lokale które tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algieriuszi

Restauracja Sułtan w Pszczynie oferuje tradycyjne dania, ale przygotowane z sercem i przy użyciu jakościowych produktów. Do tego mają bogatą opcję cateringowa na www.restauracjesultan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

od lat moim numerem jeden wśród restauracji jest Restauracja Alba w Górze Świętej Anny. Pół Polski jeździmy tam tylko po to, żeby się najeść. A kluski śląskie? Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata G34

Moja ulubiona restauracja to pizzeria Di Como w Łodzi na Kossaka 12, świeże składniki, do tego pyszne i chrupiące ciasto i rozsądne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na zupkę rybną polecam zajrzeć do panoramarestauracja.pl i pooglądać Gdańsk z nieco innej perspektywy. Uwielbiam spędzać u nich czas. Nigdy nie jest specjalnie tłoczno, ale widać sporo stałych bywalców. Budynek trochę słabo wygląda, natomiast aranżacja restauracji z głową, przemyślana, no i menu nie jest naciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjsTea

Moja ulubiona restauracja jest w Gdyni - Baracuda, zawsze na wakacjach musze tam koniecznie sobie pojeść. Każdemu polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomi polecili elegancką restaurację na różne okazje. Sama planuję zaprosić córkę na obiad z 2 dań + deser w Restauracji Akademia w Warszawie. Już zdążyłam obejrzeć ich menu. Nie mogę się doczekać smaku najlepszej jakości produktów, które serwują, a szczególnie specjalności szefa kuchni. Córka często tu przychodzi i mówi, że zakocham się w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Panoramie mi się podoba, szczególnie po Kuchennych Rewolucjach w Gdańsku. Uważam, że lokal zyskał na takiej optymalizacji, a i sporo ciekawych rzeczy w menu. Porcje bardzo duże, chociażby makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcarolla

PanKejk na Krakowskim. Świetne miejsce zarówno na jedzenie we dwoje, jak również na wypad z dziećmi. Ogólnie menu jest takie, że każdy coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Zachodni Brzeg w Warszawie, pyszna kuchnia izraelska, wspaniała pizza turecka, kofta jagnięca też dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timka89

PanKejk na Krakowskim. Świetne miejsce zarówno na jedzenie we dwoje, jak również na wypad z dziećmi. Ogólnie menu jest takie, że każdy coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moją ulubioną miejscówką jest pizzeria http://brooklyn.com.pl/, która znajduje się w Białymstoku. Jeżeli też mieszkacie w tym mieście to polecam wam wybrać się do nich na pizzę. Nie będziecie tego żałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedną z moich ulubionych restauracji jest www.parkowa13.com w Szczecinie. Jadam tam regularnie i zawsze trafiam na dobre jedzenie. Jeżeli mieszkacie w tym mieście lub planujecie je zwiedzać to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelakownacka

Jadłam ostatnio w karczmie góralskiej  www.czarciekopyto.pl i nie spodziewałam się takiego super klimatu. Jedlismy w podziemnych grotach i było pysznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Najlepsza diete mozna uzyskac pracujac na umowe-zlecenie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda

Bardzo smakuje mi jedzenie, które podają w Restauracji Sezonova w Częstochowie. Smacznie, ładnie wygląda, jak dla mnie restauracja w punkt. Pizzę mają zdecydowanie najlepszą w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patizaga

Trattoria Venezia na Podgórzu ❤️ moim zdaniem najlepsza włoska restauracja w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jedną z lepszych resturacji jaki miałam okazję odwiedzić jest Pod Leliwą w Krakowie ul. Sławkowska. Jedzenie az rozpływa się w ustach. Znakomite po prostu, widać , że maja dobrego kucharza, polecam każdemu odwiedzić i cos spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za restauracją podającą dobre jedzenie na terenie Szczecina polecam wybrać się do chinaming.pl Tam podają tradycyjne dania pochodzące z kuchni chińskiej. Restauracja ma świetną atmosferę i niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NesiPka

W Warszawie właśnie Pankejk. Placki mają super, pankejki też. Nie ma rozbudowanego menu, dużej ilości dań itd. to zdecydowanie mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faviaszka

Dodałbym właśnie, że też Pankejk jest w bardzo dobrym miejscu, więc dojazd jest narpawdę okej. A jedzenie cóż moim zdaniem samo się broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o restauracje w Gdańsku to jest tak wiele propozycji, że właściwie każdy może coś sensownego dla siebie poszukać. Na pewno będzie można także dopasować cos pod kątem własnych upodobań. Między innymi panoramarestauracja.pl to jedna z tych popularnych, na którą warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×