Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym być celebrytką, aktorką w serialu, nic nie robić i dużo zarabiać

Polecane posty

Gość gość

nic nie robic tylko udzielac wywiadow, usmiechac sie do aparatu i kosic kase :( jak tam sie dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że aktorzy nic nie robią, tylko ładnie wyglądają? Moja kuzynka jest aktorką, pojawia się czasem w serialach, nie ważne kto dokładnie ;) w każdym razie na planie jest niezły zapieprz, zdjecia od świtu do wieczora, praca własicwie fizyczna bo cały dzień na nogach.. a wieczorem jak wrócisz do domu to tez nie masz czasu na odpoczynek bo musisz sie uczyć swoich kwestii na pamięć i ćwiczyc jak je zagrać :O a no i czasem wypada sie gdzieś pojawić publicznie, wiec choćbyś miała gorączke, Twój pies srakę a mąz stracił głos, to musisz iść na imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pewnie trzeba d**y dawać, jak to w showbiznesie. Moja siostra próbowała zostać fotomodelką, nic wielkiego, po prostu trochę dorobić, i bez rozbierania się nic się nie dało,a jeszcze fotografowie proponowali, że jej "pomogą zacząć", wiadomo jak. Myślę, że większość karier na tym się opiera, zwłaszcza jak laska ładna i młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, tam seks i narkotyki to norma, jak nie dasz d**y to musisz miec znajomosci, facetow tez to dotyczy... Ja w liceum bylam na jednym castingu , producent mi sie narzucal, dobieral sie do mnie w aucie, wczesniej dalam sie namowic na restauracje, chciał mi 'pomoc' zrobic kariere, mowil ze pomogl juz lasce X spotykali sie 3 lata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Teraz jest o to bardzo latwo Masz wiele mozliwosci: - zaczep sie w pierdusnicy rypu dlaczego ja lub ukryta prawda, moze Cie ktos dostrzeze, jesli oczywiscie bedziesz odstawala od poziomu tam pokazanego :-) - jesli umiesz spiewac zaczep sie w jakims talent show - jesli umiesz gotowac idz do masterszefa lub innego kulinarnego programu, zobacz jaka kariere robi Charls lub Moniczka byli ostatnio w ugotowani. Moniczka oprocz tego swieci cyckami w gazetach, jest zapraszana do tvn jako ekspert kulinarny. Generalnie zaczep sie w agencji aktorskiej i chodz na castingi, zaczepiaj sie jako statystka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitopanterka
ja bym chciała, ale tylko aktorką we wspaniałym stuleciu! marzy mi się chodzenie w ciężkich sukniach z epoki, biżuteria i welony we włosach, dobre maniery, piękne wnętrza, pałace, ogrody, hamam, własny harem, eunuchy, kucharz, sługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie to mają aktorki w Hollywood np, u nas tylko je obrzucają błotem, pracy dużo, a kasy wcale nie, poza tym łatwo wypaść z obiegu. Np taka Socha teraz jest na topie, niby zarabia dużo, ale czytałam nieraz jaka zapracowana, wstaje co dzień o 5, nie mają kiedy jechać na wakacje czy ślubu wziąć, to kasę chyba tylko mogą odkładać. No i nigdy nie są to takie pieniądze jak w Hollywood, nie wiem w ogóle jak ci ludzie się tam dostają, ale cholernie im zazdroszczę, nie dosć że praca fajna, to jeszcze prestiż, sława, kasa i ma się szansę przejść do historii. A kto o naszych aktoreczkach słyszy? Fajnie też chyba mają te wypindrzone lampucery z latynoskich telenoweli :D W pracy wystrojone jak na bal, a ich najtrudniejsze zadanie to płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×