Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o kuźwaaaaaa bez jaj ale czy to możliwe jest

Polecane posty

Gość gość

Nie no w sumie się z facetem przed owulacją parę dni ale nie zakladałam ciąży bo mam niedoczynność tarczycy w prawdzie Lecze się i moje wyniki teraz są trochę powyżej 2... Długo się staraliśmy aż wreszcie przestałam chcieć dziecka i w ostatnim miesiącu zaczęłam pić i palić znowu bo miałam powody... A wracając do sedna okres dostałam dzień po terminie i w pierwszym dniu jak zwykle potok i zapobiegawczo wziełam tabletki przeciw bólowe na zajutrz strasznie dziwne bolało mnie brzuch no bul był ostry nawet przy sikaniu ciężko było... A teraz trzeci dzień w sumie koniec ale okresu nie ma już od 18 wiec miałam go 2.5 dnia... A tych takich skrzepow praktycznie nie było no max 2-3 zauważyłam... Chyba jutro test kupie bo to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fas ynujace.. Alutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób i powodzenia bo chyba chcesz żeby był pozytywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już nie... Bo życie mi się skomplikowało ale jejku nigdy tak krótko nie miałam i ten ostry ból teŻ taki mega dziwny i całkiem inny niż zwykle... Bo takich objawów " ciążowych " to nie miałam i nie mam poza zgzgagą i częściej niż do tej pory korzystam z toalety na kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrva, a jakie "objawy ciazowe" ty chcesz na tym etapie miec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiaj sobie, w żadnej ciąży nie jesteś. Okres nie musi zawsze tak samo wyglądać. Ja właśnie też mam okres i też mi się skończył po 2 dniach, choć zwykle mam 2 razy dłużej. I jakoś nie myślę, że to może być ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm to nie zaprogramowany robot. Ja mam raz okres 8 dni, raz 3 i leje się jak z kranu, raz 5 dni i nie czuje prawie ze go mam i nie schizuje się ze jestem w ciąży. Czasem mam przed terminem, czasem 2-3 dni po I nie skręcamy sobie ciąży. A ty to już objawy ciążowe masz. Dobrą jesteś, bo ja zgaga miałam jakoś w 15 tygodniu dopiero. A ty nawet macice powiększona masz już, ze Cię na jelita ciśnie. Niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×