Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musika

JAK ukladacie siusiaka dziecku w piluszce????

Polecane posty

Gość musika

pytanie jak w temacie---kolezanka układa małemu do góry---on zazwyczaj zasikuje przy tym ubrania ale twierdzi ze doktor jej tak kazala i tak będzie robic.Mam syna 2lata i nigdy do góry tylko na dol mu klade przy zakładaniu pampersa--poradzila mi kolezanka i ogolnie myslalam ze tak powinno być---nie widze by w czyms mu to przeszkadzalo a wy rodzice jak to robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiążemy na supełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmusika
pieluszce przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak sie uklada naturalnie- DO DOLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I juz musiala odezwac sie głupio mądra, która nie ma nic do powiedzenia, ale musi wetknac swoje 3 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w dół inaczej się osikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi to jest ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmusika
może i glupi a raczej smieszny ale praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak głupi to sie w nim nie wypowiadaj- proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiadomo że się układa naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........... tutaj chyba nie da się coś mądrego napisać. Pozostaje tylko przesłać na "beka z mamus na forach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ty sobie cycki w staniku przekładasz z lewej na prawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna która czytać nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do kogo to ale ja potrafię czytać, za to ty nie rozumiesz aluzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwóch synów i szczerze mówiąc nigdy nie rozważałam tego jak ułożyć im siusiaka w pampersie :-| zawsze przy zmianie pieluchy wycieralam albo wilgotna chusteczką albo watą nasaczona wodą pupę i siusiaka, ale nigdy jakoś specjalnie go nie ukladalam. Dorosly mezczyzna też ma w zwisie a nie pod górę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie nie jest wcale śmieszne, bo jak ktoś nie zauważy, to siusiak może podwinąć się do góry.. to samo, gdy zmiana pieluszki następuje np. w nocy, a dziecko ma wzwód i siusiak sterczy.. Jak byłam na usg, to lekarz coś tam mówił odnośnie płci itp.. coś skomentowaliśmy, a on na to.. "ważne, żeby pamiętać przy przewijaniu, że wajcha w dół" ;) I jeśli siusiak jest w spoczynku to problemu nie ma, ale zdarzało mi się przewijać syna, gdy miał stojącego siusiaka i trzeba było go jakoś delikatnie położyć ;) a co ciekawe, jako, że jestem w drugiej ciąży, jakoś 2 czy 3 miesiące temu wyszło coś w rozmowie z teściową o przewijaniu, o tym układaniu siusiaka i ona stwierdziła, że jak to, że przecież w górę się go układa.. hmmm dobrze, że nigdy mi dziecka nie przewijała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rety , mam 3 latka a nigdy nie pomyślałam o układaniu siusiaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
o nie dziewczyny usmialam sie... temat wcale nie jest głupi bo ja sama bym nie wiedziala wielu rzeczy. jak jeszcze nei wiedzialam "co będzie" i jak myslalam,ze jelis bedzie chłiopiec to jak ja mu bede wszyzstko robic jak pielegnowac jak nic nie umiem bo pierwszą mialam dziewczynke. i faktycznie wielu rzeczy bym nie wiedziala ale poczytam i bede obserowwac ten temat,tak tylko z ciekawosci:) wajcha w doł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie niemowlaki szczające w pieluchę też mają WZWÓD? o fujjjjjjjjjjj dobrze że mam dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość e
No wychodzi na to ze maja, skoro usikane w nocy, tez na początku nie wiedziałam Dlaczego, jak to mogła pieluszka przepuścić czy co a tu o to chodziło i dlaczego a fuj? A ty to niby wiatropylna a sama jesteś z probowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma siusiaka zawsze do góry w majtkach więc chyba do góry się powinno kłaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałam ze wzwód to mają nastolatki i mężczyźni.. ale żeby niemowlęta? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te od "ble" niech sie jeszcze przygotują na to że dzieci się masturbują i to bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też uważam, że jest to jak wyraziła się przedmówczyni bleeee. O dzieciach zwyczajnie nie myśli się w takich "seksualnych" kategoriach, więc jak niemowlak ma wzwód lub 3-latek się masturbuje to i we mnie wzbudza to lekkie obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też jakoś o tym nie myślałam, ale cóż.. tak to już jest... w dzień to rzadko się zdarza, ale jak jeszcze przewijałam w nocy, albo rano to tak właśnie było, że siusiak twardy, powiększony i sterczy.. rano, to się poczeka chwilę i "po problemie", ale w nocy, trzeba go jednak delikatnie "położyć", żeby właśnie dziecku nie przeciekła pieluszka górą, zwłaszcza, jeśli śpi na brzuchu ( u nas kilka razy mokry brzuch był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no ja tez nie wiedzialam o tym "twardnieniu" jakos inne słowo pod kątem niemowlaka nie przechodzi mi przez gardło. no tak ale skoro się syna nie ma to skad to wiedziec. ale numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj ble oblecha :-( aż mi się nie dobrze robi. Współczuję matkom synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie trzeba Współczuć ze jesteś taka głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×