Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musika

JAK ukladacie siusiaka dziecku w piluszce????

Polecane posty

Gość syna nie przewijalam
Ojciec przewilal syna, ja wprawdzie nigdy synowi pieluchy nie zalozylam :D Ojciec syna i corke przebieral, ja sporadycznie corke, ale tak to zmiana pieluchy /ubranie pieluchy nalezala do ojca dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie robiłam z siusiakiem i pielucha nie przeciekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie układałam, leżał sobie jak natura dała, mężczyźni sobie układają jakoś na bok i w lewą nogawkę, ale u nich klejnoty zajmują więcej miejsca, kiedyś jak się szyło spodnie u krawca, to pytał która nogawka ma być szersza, na ogół to była właśnie lewa (a u Stachury można przeczytać wyzwisko "ty prawy fiucie"- podejrzewam, że to ten, co nosił fiuta w prawej nogawce :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw mojemu synowi smaruje siusiaka kremem a potem układam mu siusiaka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę ale problem, siusiak na dół i tyle, jak do góry??? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siusiaczka do góry poto żeby można było go całego posmarować kremem a potem na dół i zapoznacie pieluszki i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siusiaczka do góry poto żeby można było go całego posmarować kremem a potem na dół i zapinacie pieluszki i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 26.02.2015 o 00:10, Gość gość napisał:

Ja nic nie robiłam z siusiakiem i pielucha nie przeciekala

Powinna Pani najpierw posmarować Swojemu Synkowi SIUSIAKA KREMEM a potem położyć go do dołu

 

Dnia 26.02.2015 o 00:10, Gość gość napisał:

Ja nic nie robiłam z siusiakiem i pielucha nie przeciekala

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 24.02.2015 o 23:13, Gość gość napisał:

Pytanie nie jest wcale śmieszne, bo jak ktoś nie zauważy, to siusiak może podwinąć się do góry.. to samo, gdy zmiana pieluszki następuje np. w nocy, a dziecko ma wzwód i siusiak sterczy.. Jak byłam na usg, to lekarz coś tam mówił odnośnie płci itp.. coś skomentowaliśmy, a on na to.. "ważne, żeby pamiętać przy przewijaniu, że wajcha w dół" 😉 I jeśli siusiak jest w spoczynku to problemu nie ma, ale zdarzało mi się przewijać syna, gdy miał stojącego siusiaka i trzeba było go jakoś delikatnie położyć 😉 a co ciekawe, jako, że jestem w drugiej ciąży, jakoś 2 czy 3 miesiące temu wyszło coś w rozmowie z teściową o przewijaniu, o tym układaniu siusiaka i ona stwierdziła, że jak to, że przecież w górę się go układa.. hmmm dobrze, że nigdy mi dziecka nie przewijała..

A w jaki sposób można delikatnie położyć siusiaka gdy on jest stojący podczas zmiany pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 24.02.2015 o 23:13, Gość gość napisał:

Pytanie nie jest wcale śmieszne, bo jak ktoś nie zauważy, to siusiak może podwinąć się do góry.. to samo, gdy zmiana pieluszki następuje np. w nocy, a dziecko ma wzwód i siusiak sterczy.. Jak byłam na usg, to lekarz coś tam mówił odnośnie płci itp.. coś skomentowaliśmy, a on na to.. "ważne, żeby pamiętać przy przewijaniu, że wajcha w dół" 😉 I jeśli siusiak jest w spoczynku to problemu nie ma, ale zdarzało mi się przewijać syna, gdy miał stojącego siusiaka i trzeba było go jakoś delikatnie położyć 😉 a co ciekawe, jako, że jestem w drugiej ciąży, jakoś 2 czy 3 miesiące temu wyszło coś w rozmowie z teściową o przewijaniu, o tym układaniu siusiaka i ona stwierdziła, że jak to, że przecież w górę się go układa.. hmmm dobrze, że nigdy mi dziecka nie przewijała..

A w jaki sposób można delikatnie położyć siusiaka gdy on jest stojący podczas zmiany pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 25.02.2015 o 12:52, Gość gość napisał:

no ja też jakoś o tym nie myślałam, ale cóż.. tak to już jest... w dzień to rzadko się zdarza, ale jak jeszcze przewijałam w nocy, albo rano to tak właśnie było, że siusiak twardy, powiększony i sterczy.. rano, to się poczeka chwilę i "po problemie", ale w nocy, trzeba go jednak delikatnie "położyć", żeby właśnie dziecku nie przeciekła pieluszka górą, zwłaszcza, jeśli śpi na brzuchu ( u nas kilka razy mokry brzuch był)

A MOŻE JEŻELI SIUSIAK JEST POBUDZONY PODCZAS ZMIANY PIELUCHY TO TRZEBA GO POSMAROWAĆ KREMEM DO PUPY I DOPIERO WTEDY UKŁADAĆ DO PIELUCHY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 24.02.2015 o 23:13, Gość gość napisał:

Pytanie nie jest wcale śmieszne, bo jak ktoś nie zauważy, to siusiak może podwinąć się do góry.. to samo, gdy zmiana pieluszki następuje np. w nocy, a dziecko ma wzwód i siusiak sterczy.. Jak byłam na usg, to lekarz coś tam mówił odnośnie płci itp.. coś skomentowaliśmy, a on na to.. "ważne, żeby pamiętać przy przewijaniu, że wajcha w dół" 😉 I jeśli siusiak jest w spoczynku to problemu nie ma, ale zdarzało mi się przewijać syna, gdy miał stojącego siusiaka i trzeba było go jakoś delikatnie położyć 😉 a co ciekawe, jako, że jestem w drugiej ciąży, jakoś 2 czy 3 miesiące temu wyszło coś w rozmowie z teściową o przewijaniu, o tym układaniu siusiaka i ona stwierdziła, że jak to, że przecież w górę się go układa.. hmmm dobrze, że nigdy mi dziecka nie przewijała..

A JA UWAŻAM ŻE W MOMENCIE GDY SIUSIAK JEST POBUDZONY PODCZAS ZMIANY PIELUCHY TO TRZEBA GO NAJPIERW POSMAROWAĆ A POTEM ZASYPAĆ PUDREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 25.02.2015 o 12:52, Gość gość napisał:

no ja też jakoś o tym nie myślałam, ale cóż.. tak to już jest... w dzień to rzadko się zdarza, ale jak jeszcze przewijałam w nocy, albo rano to tak właśnie było, że siusiak twardy, powiększony i sterczy.. rano, to się poczeka chwilę i "po problemie", ale w nocy, trzeba go jednak delikatnie "położyć", żeby właśnie dziecku nie przeciekła pieluszka górą, zwłaszcza, jeśli śpi na brzuchu ( u nas kilka razy mokry brzuch był)

W JAKI SPOSÓB DELIKATNIE POŁOŻYĆ SIUSIAKA W PIELUSZCE GDY SIUSIAK JEST POBUDZONY PODCZAS NOCNEJ ZMIANY PIELUCHY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 24.02.2015 o 17:40, Gość gośćmusika napisał:

pieluszce przepraszam

posmarować siusiaczka kremem firmy BAMBINO i delikatnie skierować ręką siusiaczka do dołu i wtedy siusiaczek Powinien się położyć na jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×