Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Wiem że odnajdę swe szczęście

Polecane posty

szminka mi sie zmyla zanim przyszedł :O próbowałam nawiązać rozmowę, ale nie przejął inicjatywy, nie zainteresował się MNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś Skoro wiesz, że nie dostaniesz to po co te jęki na kafeterii od lat? Jesteś upośledzona? x just uposledzona, znudzona, nie ma przyjaciol, roodzina na nia sie wypiela kto z takim durniem chce kontakty utrzymywac, przebywac tylko w internecie ma mozliwosc by z kims popisac o niczym x widac jakich rozmowcow przyciaga, co jeden niczek to lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ci tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. odnalezienia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wiesz, że nie dostaniesz to po co te jęki na kafeterii od lat? Jesteś upośledzona? x just uposledzona, znudzona, nie ma przyjaciol, roodzina na nia sie wypiela kto z takim durniem chce kontakty utrzymywac, przebywac tylko w internecie ma mozliwosc by z kims popisac o niczym x widac jakich rozmowcow przyciaga, co jeden niczek to lepszy XXXX Gosciu widze ze jestes niezle zorientowany. Widac Ciebie tez przyciagnela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gościu, bo ja o jednym marze, a co innego chce. Jak te kobiety co podniecaja sie 50 twarzami greya ale nei chca bsdm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba do poprzedniego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca domowy
bruneci na ogol potrzebuja porzadnej samicy wtedy wychodza z nich ciemne moce. opetal cie fiku? czujesz ze nie panujesz nad swoimi chuciami a po katarsis oddajesz sie podlizywaniu mu? znasz egzorcyzmy na czarnego pana? brunet wysysa z ciebie mysli? w skrocie i w temacie : to ten? twoj brunetny alfa? walczysz o niego? moze o to chodzi? o jeden krok za daleko? poddasz sie zlu poswiecajac cialo? jestes zauroczona. to ten ale czy to jeszcze ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ty głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet nie lubi głupich, dlatego olewa fiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet jest zbyt porządny i poukładany, źli bruneci nie są nieśmiali, tlyko Ci fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×