Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalunaaa

kobiecy wytrysk

Polecane posty

Gość lalunaaa
Agnieszk1992 Dziwne to co piszesz.Z tego co wiem to ilość tego przeważnie odpowiada ilości spermy,no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
Jakbym się tym chwaliła to bym pisała ze swojego stałego, niebieskiego niku. Został założony taki temat więc opowiadam jak to jest u mnie. Tyle. Pa:) A luna sie chyba pytała czy potrafię dojść 20 razy;) nie liczyłam czy jest tego 20 tak powiedziałam na oko żeby zaznaczyć dużą ilość jak chcecie mogę przy najbliższej okazji policzyć:D hehe ale 10-15 na pewno bez problemu więcej nie chcę bo to osłabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
Gdzie tam spermy;) Sperma jest gęsta i nie jest jej duzo jak ci chlapnie na pościel to nie ma tragedi. Poczytajcie na goglach kobieta fontanna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
Proszę dziewczyny poczytajcie sobie komentarze pod linkiem który podałam. I co nie którzy to zanim zaczną udowadniać swoje racje niech najpierw sami się dowiedzą;) Dowiecie sie tam,że ręcznik nie pomaga, wszystko przesiąknięte na wylot tak jak juz mówiła, ta ,,woda" leje się po nogach strumieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym choć raz takie coś przeżyć z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest max 20-30 ml. Ludzie ogarnijcie się z tymi literami. Chyba w jakiś tanich p****lach to występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka, Agnieszka, czy ty zastanawiasz się nad tym, co piszesz? Może nie litr, ale tak z 5 razy porządne siusiu, bo dwa razy ścierkę musisz wykręcić. To ty chyba ścierkę masz jak boisko piłkarskie? :)) A może twój facet w trakcie akcji jakieś piwko sobie popija i wylewa pod ciebie? A może sama zdrowo popijasz i nie wiesz kiedy ci się z butelki wyleje :)) Co do liczby orgazmów w czasie jednego stosunku nie wypowiadam się, bo to indywidualna sprawa danej kobiety, ale podawane liczby muszą budzić wątpliwości, zwłaszcza konfrontując je z podawanymi wielkościami wydobywanego się płynu ustrojowego. Ciekawa tylko jestem, jak dzielny i niewzruszony musi być partner, który przez tak dłuuugi czas potrafi zadawać ,,ciosy" :)) 40latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
Dobra masz racje nie sypiasz ze mną;) czytałaś komentarze na papilocie? Nie tylko ja tak mam:) ide bo daremna gadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry 2467
Pytanie do pan z wtryskiem. Kiedy zaczyna się fontanna, to można lub należy dalej masować? Czy należy przestać masować, bo miejsce staje się zbyt wrażliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
Można dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka dał bym wszystko by z Tobą przeżyć te kobiece mokre odloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
@Agnieszk1992 masz jakieś rady dla faceta chcącego wywołać to u swojej kobiety? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk1992
A jak już tutaj zajrzałam to odpowiem na temat ,,ciosów" mojego partnera;) A czy te ciosy musza być zadawane członkiem? Ja tak mam zazwyczaj przy palcówce:) podczas normalnego seksu też się zdarza ale to nie tak mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×