Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakiej muzyczki słuchacie najchętniej?

Polecane posty

Gość gość

Ja teraz słucham wszystkiego. Kiedy byłem w liceum i na studiach jakoś bardziej nastawiałem się na konkretne gatunki. Teraz może z racji wieku poprzestawiało mi się. Wcześniej np kompletnie nie słuchałem disco polo a tylko rock, heavy metal, progressive rock. Potem miałem dziewczynę którą uwielbiała disco polo i teraz jakoś ta muzyka mi nie przeszkadza i nawet mam kilka kawałków w swojej audiotece :-) Nie rozumiem moich kumpli którzy słuchaliby tylko gitarowych brzmień, trash metalu itp. Przecież pie....dolca można dostać słuchając tylko gitar i ostrego brzmienia. Czasami trzeba sobie urozmaicić i odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
też różnej ,oprócz techno ,trans i jazu ,najchętniej stary rock i poezja śpiewana lub new age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metalu (wielu odmian), rocka, popu, indie, folk i to dziwne, szwedzkie techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO W PIONTEK SŁUCHAM DYSCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zaczynałem kiedyś od rocka później był metal na początek heavy, hard, dalej coś mocniejszego melodic death, trochę black'u. A czego słuchałem to w opisie pod avatarem zostawiam linki do playlist i generalnie poznania moich propozycji. Oczywiście za młodu i obecnie miałem też epizody z innymi rodzajami muzyki - chociażby z hip-hopem polskim, techno, elektro, muzyką klubową (sety dj-skie) i disco z lat 80 i 90. Lubię też posłuchać synthwave, industralnych klimatów z porządnym bitem basowym czy remixów metalowych utworów a także w drugą stronę tj. metalowych coverów utworów z innych gatunków. A podsumowując to obecnie 80-90% rock/metal a pozostałe to właśnie szeroko pojęta elektronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×