Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks podczas snu?

Polecane posty

Gość gość

czy mozna spac tak gleboko by nie czuc ze ktos uprawia z toba seks? ktos o tym slyszal ;ub przezyl sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przezyles taki sex? Ktoś cię z molestował przez sen i nic nie czułes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ofiara g****u. zastanawiam sie czy mozna tak mocno spac by nie czuc stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z kąt to pytanie u Cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak napisalam zastanawiam sie czy to w ogole mozliwe. z kolezankami o tym rozmawialysmy a w internecie nie ma o tym info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spac mozesz gleboko , facet moze ci dodac cos na spanie do drinka!wtedy moze zadzwonic po 10 kolesiow i bedzie im weselej z toba,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuc
Seks nie podczas snu ....ale zaczal sie gdy spalam. Ok 3 w nocy zsunal mi troche majteczki, zaczal od tylu piescic lechtaczke i nadzial po chwili na swojego kuuutasa. Trzymajac za kark po prostu zreznal. Jedna z lepszych ostatnich akcji, chyba przez to ze tak znienacka mnie wzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u Was, ale mojemu prawie wiecznie stoi. Nocne ataki są chlebem powszednim, a mnie tylko się z tego cieszyć i ulegam z miłą chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,miałam ostatnio niesamowitą przygodę.Razem z mężem robiliśmy w domu imprezę .Było nas kilka par.Zabawa do drugiej w nocy,goście się rozeszły,tylko został Marek z Eweliną.Ona mi się nie podobała,bo patrzyła na mojego męża i na mnie jakoś dziwnie...Zostali w końcu na noc.Spali w drugim pokoju,ja z mężem w innym.Gdy zasypiałam już,obudził mnie czyjś dotyk w nogę.To był Marek!Położył mi palec na usta,wziął mnie za rękę,pociągnął.Poddałam się temu i poszłam z nim pod prysznic.Woda masowała moją szparkę,a on od tyłu wszedł we mnie.Krzyknęłam,to było niesamowite.Czułam penisa i wodę wewnątrz mnie.Zapytał,czy może we mnie...Bałam się,i wycofał się.Poczułam tylko coś spływa lepkiego po pupie,po nodze.Jeszcze chwilę pod prysznicem i wyszłam.Wytarłam się i poszłam do męża,on spał.Rano Ewelina spytała mnie,jak było...Powiedziała,że teraz ja muszę zgodzić się,żeby ona kochała się z moim Piotrkiem.Jak się nie zgodzę,powie mu,że spałam z Markiem,tzn.że mnie przerżnął.Musiałam się zgodzić.Zrobili to w naszym łóżku,podczas gdy ja próbowałam zasnąć w drugim pokoju.Słyszałam jej jęki,prawie każdy jej ******* łóżku.Trwało to może pół godziny.W końcu chyba przestali,bo nastała cisza.Czasem myślę,że gdybym nie poszła wtedy z Markiem pod ten prysznic,Piotrek nie zdradzał by mnie z Eweliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobalo sie to tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poznać co to prawdziwy seks? Zimna suka i gorąca kochanka, przyjaciółka. Zadzwoń do mnie skarbie, jeśli Ci się podobam i mnie zerżnij, tak po prostu.Czekam na Ciebie na http://sextelefon.org.pl/ jestem Kinga, tczecia od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seksik? Mam na imię Melania, znajdziesz mnie na http://sextelefon.polska.ovh/ . Sprawię, że się rozluśnisz i spełnię wszystkie Twoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×