Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynkatoja

gdzie kupujecie ubrania

Polecane posty

Gość Millka

Jednym z ciekawszych sklepów jest jak dla mnie nico.com.pl - mają duży asortyment, spory wybór i można na prawdę fajne i całościowe zakupy zrobić. Lubię tam szoping robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubrania często kupuję na aukcji internetowych. Dodatkowo wraz ze znajomymi zamawiamy odzież używaną z hurtowni www.wilowscy.pl. Dostarczają bardzo dobrej jakości ubrania w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernis

Ciuszki lubię kupować w nico.com.pl...dlatego że sklep jest fajnie wyposażony i ma na prawdę wiele ładnych ubrań. W dobrej cenie, także można spore zakupy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka

najczesciej przez internet i jest to strona schaffashoes, ostatnio zrobiłam sobie tam super zakupki 🙂 najbardziej ciesze sie z tych butów, taki model sobie kupiłam - Buty VAGABOND Trampki DENIZ W 4546-080-65 NAVY --- MEGA WYGODNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Natalia

Ostatnim czasem polubiłam zakupy przez internet szczególnie odzież damską, buty itp. Zwiedzając rożne sklepy internetowe natrafiłamna fajny sklep www.qshee-shop.pl. Polecam zakupy udane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Nie wiem co tam konkretnie szukasz, ale z mojej strony mogę polecić lejdi.pl/ pod kątem kupowania ...enek. Jest tam bardzo dużo różnych propozycji więc myślę, że na spokojnie jakieś fajne ...enki znajdziesz również na poważniejsze okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beromka

Ja na jesień teraz będę zmieniać garderobę. I szczerze mówiąc bardzo polubiłam zakupy online – w nico.com.pl znalazłam bardzo ładne ubrania. No i zaszalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy

jak jestem w uk, to w primarku. slysalam, ze maja otowrzyc teraz primarka w galerii mlociny w warszawie, wiec teraz topewnie tylko tam bede jezdzic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka_@

Tutaj są super rzeczy teraz juz nowa kolekcja i wyprzedaż nadal mają https://www.alyaboutique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrej jakości, drogie ubrania wystarczają na lata. Trzeba tylko patrzeć na jakość materiałów... Bez sensu jest płacić drogo za coś co jest jakości taniej rzeczy z sieciówki a ma tylko metkę, trzeba wybierać rzeczy, które charakteryzują się dobrą jakością materiałów. Jak byłam studentką wiążącą ledwo koniec z końcem nie stać mnie było na tanie ciuchy, bo zbyt szybko się niszczyły. Miałam dosłownie kilka rzeczy i co prawda łaziłam w nich na okrągło, ale uzupełniałam garderobę bardzo powoli... Z rzeczy, które u mnie długo służą a są z sieciówki jest ESPRIT, BENNETON [też nie wszystko], GAP I WOLFSKIN, ale też trzeba patrzeć na materiały, czy szycia bo można się naciąć... Jeśli chodzisz w sportowych butach, to nie do zdarcia są adidasy superstary [podeszwa jest niezniszczalna], ale polatasz w new balancach również... Kazar też ma całkiem spoko rzeczy. Z droższych marek BOSS się całkiem nieźle sprawuje.

Jeśli szukacie promocji na dobre firmy, polecam tę stronę z kuponami rabatowymi https://coupondojo.com/pl Można tam znaleźć na niej zniżki na aktualne kolekcje w sklepach z ubraniami oraz obuwiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suzana -  jestem bardzo zadowolona. Polecam przede wszystkim oszczędnym ponieważ za niewielkie pieniążki można kupić sobie porzadnej jakosci buty. 
Buty fajne, dobrej jakości (porównywalnej do tych z sieciówek: Mango, Reserved), dobrze się noszą i co najważniejsze mają bardzo fajne i modne fasony.
Wysyłka po prostu ekspresowa, buty miałam u siebie w kilka dni, jeden raz udało mi się je dostać dosłownie na drugi dzień
Kontakt z obsługą sklepu również dobry. Można do nich bez problemu zadzwonić i dopytać się o szczegóły.

https://wyjatkowystyl.pl/lekcje-stylu/porady-stylistki/elegancja-latem-3-pomysly-na-wakacyjne-stylizacje/

No i polecam bloga. Można poczytać sobie o tym jakie buty są modne w wakacyjnych stylizacjach w tym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ofertę dostępną przez grupę Cheap & Fashion. Sprzedają wiele różnych produktów na spokojnie można coś wybrać dla siebie, w tym ubrania z bieżących kolekcji w dobrych cenach. Więc jak będziesz szukał ciekawych propozycji to warto zwrócić uwagę na to co mogą zaproponować. Ubrania z metkami, więc oryginalne jeśli tego się obawiasz to spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×