Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinkasss1992

Młody zielony jęczmień a odchudzanie??

Polecane posty

Dla mnie "cudownym wynalazkiem" stała się dieta Herbalife. Niskokaloryczne i pełnowartościowe zamienniki posiłków, które można znaleźć na http://sklepdiety.pl/ sprawdzają się u mnie świetnie a koktajle są mega. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja straciłam pełno pieniedzy na jeczmien, zielone kawy, jakies czary od herblife i nic nie pomoglo. ostatnio dostalam w prezencie SLIMMER (chyba tak to sie nazywa) z ketonami malinowymi - po tym stracilam 7 kg ale dla mnie to kropla w morzu. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam laventi.pl/produkty/mlody-zielony-jeczmien-7000-z-zielona-herbata. Bardzo dobry i świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście piję laventi.pl/produkty/mlody-zielony-jeczmien-7000-z-zielona-herbata. Świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mlodym jeczmieniu zginal mi caly cellulit a po innych specyfikach nie wiec warto :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia362
Młody jęczmień ma wiele właściwości i korzystnie wpływa na nasz organizm z tym, ze ja tego zwykłego nie mogłam przełknąć więc kupiłam sobie tabletki avet pharma forte slim te miały najlepsze opinie. Działa dobrze, pomaga w odchudzaniu, reguluje metabolizm i niweluje wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście przetestowałam młody zielony jęczmień w tabletkach i w proszku i jeśli chodzi o odchudzanie to nic. Nie ma sensu się łudzić że będziemy brać jakieś tabletki lub inne rzeczy na odchudzanie i to wystarczy to zwykłe marnowanie kasy i nic więcej, jeśli chcesz schudnąć jedz zdrowo od 4-5 posiłków dziennie i więcej się ruszaj!:D niestety nie ma innego wyjścia a wiara w jakieś 'magiczne' tableteczki nic nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym momencie przerzuciłem sie na kaplanex bo udało mi się po nim zrzucić aż 8 kilogramów w zaledwie trzy tygodnie. Nie mam po nich zadnych negatywnych efektów, zdecydowanie polecam bo bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka37
Słyszałam o tabletkach młodego jęczmienia i bardzo dobrych właściwościach. Kupiłam tabletki avet pharma i regularnie stosowałam na problemy z prawidłowym funkcjonowaniem jelit . Sprawdzają się idealnie, łatwe do połknięcia, duże opakowanie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara34
Udało mi się zrzucić parę kilo przestrzegając diety, a także regularne łykanie tabletki młodego jęczmienia, który mi bardzo pomógł. Nie miałam napadów głodu. Jestem zadowolona. O takie efekty mi chodziło i jęczmień avet pharma mi w tym pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie szukam tabletek z jęczmieniem, bo podobno taki w proszku jest koszmarnie niesmaczny. Czytałam o tym tutaj: http://zdrowir.pl/green-barley-plus W tym artykule polecają tabletki ze specjalnie suszonego soku z jęczmienia, podobno wtedy zachowuje najwięcej składników odżywczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika36
Młody jęczmień avet pharma w tabletkach świetnie odkwasza i oczyszcza organizm,dużo lepiej się czuje, łykam rano z koktajlem i popijam. Dzięki nim mam lepszy metabolizm i razem z dietą i ćwiczeniami udało mi się schudnąć 2,5kg w miesiąc co wcześniej było niemożliwe dzięki samej diecie i ćwiczeniom. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuje. Tutaj http://ekoaleja.eu/520-suplementy-manuka sobie zamówiłam taki w tabletkach. Póki co -4 kg ale jestem też na lekkiej diecie, więc nie wiem czy to zasługa jęczmienia czy diety. Grunt jednak, że efekt jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja stosuje młody jęczmień łyżkę sproszkowanego dodaję do soku warzywnego i piję nie czuć w tedy trawska to co zauważyłam to poprawa wyglądu cery i trochę skóra wygląda bardziej zielono hehe ,stosowałam już wszystko na rynku forskolin pokrzywę indyjską ,mango ,amla forte wszystko to to pic na wodę fotomontaż ,nie zaszkodziły na pewno ale ani grama po nich nie schudłam ,a jęczmień to piję dla zdrowia ,ostatnim razem schudłam bez żadnych suplementów 8 klio przez dwa miesiące stosując dietę 4 razy dziennie małe posiłki o wyznaczonych godzinach ,dużo wody mineralnej nie jadłam słodyczy i chleba ograniczyłam soki bez efektu jojo i bez żadnych drogich specyfików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę bloga ze sprawdzonymi, naturalnymi metodami na odchudzanie. Większość produktów testuję na sobie. Bardzo dobrze się czułem po Slim Herbal System. Żadnych zjazdów energetycznych, jak po kofeinie. 3 kg poszły po 25 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys kiedyś stosowałam młody jeczmień ale żeby jakoś pomógł mi w odchudzaniu to nie bardzo, od jakiegoś czasu stosuję fitt spray. Chciałam się trochę wspomóc podczas cwiczeń i muszę przyznać, że jest na prawdę dobry. Dodaje energii więc daje z siebie 200% na siłce, co widać z resztą po cm które gubię, staram się nie ważyć bo to w sumie nie ma sensu, mięśnie są cięższe, najważniejsze jest to jak wyglądam a fitt spray mi w tym pomaga. Niezastapiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że 98% dyskusji to reklamodawcy, którym firmy płacą za "opinie". Brak mi tutaj czystej dyskusji o skutkach młodego jeczmieniu opartej na własnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jęczmień działa jeśli się ma dietę , oraz ćwiczenia przeważnie cardio bo jeśli ktoś siedzi na komputerze i je mase tabletek i myśli ze tak schudnie to jest w ogromnym błędzie . Trzeba od siebie coś dać żeby coś zapoczątkować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałowa
Tak wiele mówi się ostatnio o odchudzaniu i zdrowym stylu życia, że czasami wychodzi mi to bokiem. Najważniejsze by być zdrowym i czuć się dobrze w swojej skórze prawda? Najważniejsze jest by nie katować się dietami tylko stosować naturalne sposoby. I tu zaczynają się schody bo o tych naturalnych sama wiem bardzo mało. Słyszałam już o czystku, zielonej herbacie i afrykańskim mango. Ale zielony jęczmień? Pierwszy raz przeczytałam o nim na https://byc-zdrowym.pl/greeen-barley-plus-spalacz-tluszczu-recenzja/ kiedy szukałam czegoś na odchudzanie. Czy zielony jęczmień naprawdę jest taki dobry jak piszecie? Autor tego artykułu sugeruje także, że zielony jęczmień hamuje apetyt i obniża cholesterol. Czyli jak mam za wysoki cholesterol to zielony jęczmień pomoże mi go obniżyć? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, Slimunox jest to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam Slimunox przez 3 miesiace. Od ponad pół roku nie mam problemu z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mriat4

Wiecej o młodym zielonym jęczmieniu dowiesz się na smuklecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Polecam.    Wszystko przemawia  za kapsułkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKonska

Jęczmień jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom

Co ja koń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jena

Zdrowy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorciaKOLSKA

Polecam mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×