Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Beka z mamuś na forach" na fb

Polecane posty

Gość gość
Sorry ale ta laska z wypiętą dupą mnie przeraża. Nigdy nie widziałam zdjęć porodu i jestem przekonana, że moja pochwa się nigdy tak nie rozciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się może, ze strony medycznej: czy to prawda, że karmienie piersią zmniejsza krwawienie i przyspiesza obkurczanie się macicy? Czy to jakiś wymysł terrorystek laktacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pojęcia, nie mam dzieci i dzięki tej lasce w wypiętą dupą długo mieć jeszcze nie będę. Ale z drugiej strony wspomogła moją dietę bo co będę chciała zjeść coś słodkiego to odpalę kompa, spojrzę i ochota minie na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem zaprawionym przez filmy gore hardkorem ;) Najgorszy widok, jakiego nie mogłam znieść, to jak we "Wzgórza mają oczy" lasce wypadło oko i przecinała nerw nożyczkami. Poród mnie nie wzrusza. Raczej mnie śmieszy to, że się babka tak podnieca pierwszym kontaktem dotykowym z dzieckiem, bo sobie wlożyla palec do środka haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pól wieczora się z tego śmiałam, ale nie mogę pokazać tego swojemu chłopakowi, bo mi nałoży szlaban na seks, żeby przypadkiem mu się dziecko nie przytrafiło :P a powoli próbuję z nim podejmować ten temat...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuj chłopakowi bo mu nie stanie do końca życia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, toteż zamknęłam zakładkę, gdy wszedł do pokoju :P Jakoś nie wierzę, że cud narodzin wzmaga libido haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Bece dotarłam na kraniec internetów dwa razy. Nie podoba mi sie to. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez w cudzie narodzin nie chodzi o libido :D Libido mozesz miec i nigdy nie przezyc cudu narodzin, i odwrotnie :D Lepiej pozostan przy libido, bedzie lepiej dla potencjalnego dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Gdy karmisz piersia macica sie obkurcza, jest to nawet czassmi bolesne. Karmienie piersia ma wiele zalet dla kobiety i dziecka, warto do tego zachecac, ale ja nie jestem terrorystka, jak ktos nie chce karmic odpowiadam, ze rozumiem jej wybor. Ale tak, szybciej sie wraca do formy karmiac. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.54 - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam 3 dzieci i za kazdym razem był to cud :) Fizjologia porodu nie robi na mnie wrażenia:D Seks, oral, anal , jego fizjologia tez jest obrzydliwa jak sie patrzy z boku :D Zwłaszcza jak po analu nastepuje oral :P Jeszcze lepsze jest szczanie na siebie lub wydalenie :D Podniecajace do bólu !! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem biologię. Nie rozumiem za to rozpowszechniania najbardziej intymnych chwil w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00/03 - oczywiście, że cud, przy czym baaaaaaardzo subiektywny :) tak samo z resztą jak seks. Nie uoubliczniam fotorelacji z zapłodnienia, z porodu także nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka byla fajna na poczatku. Zabobony i inne tematy to bylo to. Teraz to chamstwo, chamstwem pogania. Fani tej stronki pluja na siebie, wyzywaja od najgorszych, zycza wszystkim mamuskom i ich dzieciom smierci. Wszystko wiedzace bydlo sie tam zlecialo i szczeka. Wypisalam sie z tej stronki bo nie bawi mnie patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zerknęłam i po kafe nic mnie nie zdziwi :D ale dużo ta stronka ma anty fanów "zamknać bekę z mamuś" itp. kogoś zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo patologicznych, niedoroochanych lasek siedzi i wylewa frustracje na innych za swoja marna egzystencje. Ameby maja ciekawsze zycie niz te pomioty ludzkie z beki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem patologiczna, bo śmieszy mnie, że mamuśki wierzą w uroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne komentarze- to jedno, ale agresywne wyzywanie kobiet/matek od krow rozplodowych, idiotek, a ich dzieci od gowniakow, szczylow, pomiotow-to drugie. Te pierwsze jest calkowicie tormLne, to drugie pokazuje jaka patologia umyslowa tam skrobie cos w klawiature udajac madre, nieomylne i idealne kreatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej mam beke, z mausiek co mysla ze jej dziecko jejst najpiekniejsze(dla was jest, ale nie dla nas)czesto paskudne ale mamusia musi podkreslic jakie piekne, sory, a i dla mamus sa strasznie zdolne jej dzieci sory gdzi e ta zdolnosc.i te foty koszmarte gusty?/panterki zj****e ksienznicki kuzwa na co wy pozwalacie??no i kazdej sa straznie madre i maja zdolnosci nadprzyrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bekę czytam nałogowo. Już jakiś czas temu dzięki m.in. temu tutaj forum przyszło mi do głowy, że takie "mądrości" nie powinny iść w zapomnienie, i bardzo dobrze, że ktoś zaczął je uwieczniać. Kto się pośmieje to się pośmieje, kto zwymiotuje to zwymiotuje, a może też komuś dzieki temu i oleju w głowie przybędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak co do niektorych postow to mozna dostac zawalu przez glupote mamusiek. Zdrowo sie posmialam z niektorych powaznych pytan. Komentarze sa o wiele czesciej smieszniejsze niz samo pytanie. Jednak wyzywanie dzieci od pomiotow to jest przesada . Ta strona ma byc smieszna a nie chamska w stosunku do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×