Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet może odmówić kobiecie seksu?

Polecane posty

Gość gość
Prawdziwy mężczyzna nigdy nie może odmówić seksu kobiecie! W kwestii seksu mężczyzna powinien kierować się zdaniem F. Kiepskiego " Nie chcę ale muszę!" Gdy mi kiedyś pewna kobieta zaproponowała seks musiałem z nią go zrobić mimo, że mam żonę. Inaczej byłbym chamem co odmawia kobiecie pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze,w koncu to jest jego psi obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to gry,nie lubi seksu z kobieta.A tak na serio nie jest pewny czy będzie dobry w lozku i moze mieć mało w gaciach i to go blokuje.Zacznij troszkę grę wstepna i wtedy zobaczysz,jeśli cię odepchnie to znaczy ze go nie kręcisz,tylko po co przychodzi do ciebie,moze ma jakiś inny interes a nie seks,moze kase chce pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie kocha to niewielkich rozmiarów fjut nie przeszkadza -taka natura,nie kazdy moze mieć wielkiego ogóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma dwojke dzieci i pewnie chcialaby aby on stworzyl z nia zwiazek i pewnie dawal kase na jej dzieci, a koles dobrze wie o co jej chodzi ani ona go nie pociaga ani nic od niej nie chce tylko pewnie czeka az ona sama mu zaproponuje seks, koles nie jest glupi aby byc z kims takim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to mysla ze wszystko moga, one chca chyba bardziej seksu niz faceci, jak one chca to facet tez musi chciec, nie proponuja seksu bo wyjda na latwe i zaboli je to jak facet odmowi a jak facet proponuje to z niektorymi ida a z innymi nie zalezy jaki jej sie spodoba a jak jakis ja wezmie tylko na raz to zgoni na faceta ze swinia i ja wykorzystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może odmówić seksu kobiecie, za to dostaje się prace społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sie wychowuje kobiety ze wszystko im sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to impotent jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakakolwiek kobieta chce seksu to trzeba jej go dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilunia. z tego co przeczytałem toNIE PROPONOWAŁAS mu seksu więc oskarżenie jest bezzasadne a oskarżony jest niewinny chyba, że wykręcić mu sprawę o NIEDOMYSLNOSĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli by mu proponowala to co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała dyskusja rozwija się wokół jego rzekomej odmowy i spekulacji jej powodów. Jak widać pogrążycie faceta w błocie chociaż w rzeczy samej jest niewinny nawet jeżeli przyjąc kryteria prawne zabraniające mu odmowy. To zmienia. jasniej? zdążylicie już mu przyprawić mikrofiutka, nieudacznictwo i co tam jeszcze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jesli by mu proponowala to co to zmienia? xx Wszystko! Jeśli propozycja nie padła to jakim cudem on ci odmówił? Na razie to on nie dąży do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c****j wie co on myśli, że ty kombinujesz. Może zastanawia sie czy go testujesz? w końcu "to faceci myślą fiutem";) Cięzko wam dogodzic bo jak niemowlaki tylko płaczecie. a dlaczego? to już chyba trzeba sie domyślić w ramach kolejnych egzaminów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobra, facet nie dąży do seksu, co z nim nie tak, i ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo juz zaproszenie do siebie do domu na noc jest rownoznaczne z propozycja seksu, koles jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
"Z szacunku" nie chce jej wyroochać. :D Co za podludzie tu piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie prawik, zakompleksiony, brzydki i z małym siusiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjestem
Podobno kobiety nie zwracają uwagi na to jak duży sprzęt, tylko jak działa :) więc to pewnie odpada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, jeżeli kobieta nie zna instrukcji ,najlatwijszego sprzętu do obslugi, bo z zaledwie z jedną dźwignią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni dzielą się na tych, co myślą korą mózgową lub istotą szarą. Kora mózgowa to najstarsza część mózgu, myślą nią nawet jaszczurki. Odpowiada za popędy. Jeśli mężczyzna odmawia, to powody tej odmowy generuje istota szara, czyli cześć mózgu odpowiedzialna za abstrakcyjne myślenie, cele długotrwałe lub uczucia wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtedy i tylko wtedy
Tak. Jeśli jest brzydka, nie podoba mu się, nie pociąga go i odstręcza. Wtedy odmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Nieatrakcyjność fizyczna kobiety to jedyny powód odmowy. Ewentualnie może być impotentem i boi się kompromitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seee
Dnia 26.02.2015 o 23:30, Gość gość napisał:

zainteresowałam się jednym facetem, dużo rozmawialiśmy, zaprosiłam go parę razy do siebie, kilka razy oglądaliśmy filmy całą noc i nawet mnie nie dotknął, nie dążył do jakiegokolwiek kontaktu, z nim jest coś nie tak czy może ja jestem dla niego aseksualna? co mu siedzi w głowie?

ja mam taką zonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×