Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leczenie trądziku wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość

czytałam o tym bardzo dużo, jednak chciałabym usłyszeć zdanie kogoś kto się na tym zna bądź kogoś komu to pomogło/zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam tego sposobu, a tym bardziej odradzam stosowanie wody utlenionej na dłuższą metę, gdyż taki zabieg może wysuszyć skórę i w dłuższej perspektywie pogorszyć sprawę. Lepiej udać się do dermatologa (najlepiej prywatnie) niż męczyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza na swiecie masc na tradzik to Mulltilind Salbe , ja kupuje ją w Niemczech bo tu mieszkam. Probowalam wszysciusienkiego i tylko ta masc mi pomogla. Rewelacja. Mialam tradzik rozowaty, w ciągu 1,5 tyg stosowania twarz poprawila mi sie jakies 65%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popełniaj podstawowych błędów! Sprawdź jak dobrze zadbać o swoją twarz. Poradnik pielęgnacji cery. Odpowiedz na 5 krótkich pytań a otrzymasz na maila porady kosmetyczne dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Zapraszam. http://www.ankietka.pl/ankieta/176148/poradnik-pielegnacji-cery.html Ankieta potrwa 1-3 min. Udział w ankiecie i porady są BEZPŁATNE., wypełnij są właśnie TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żyjemy w sredniowieczu, rozumiem ze domowe sposoby moga pomóc, ale zrobisz sobie tym tylko krzywde. udaj sie do dermatologa, tradzik to choroba, jak boli cie brzuch czy masz jakas inna dolegliwosc to idziesz do lekarza. wiec z tradzikiem rowniez powinnas sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14.25.piszesz glupoty najpierw poczytaj na co jest ta masc a pozniej pisz.to w ogole nie jest na tradzic tylko na grzybice i nie wolno stosowac przy tradziku a ze ty stosujesz to maszproblem nie polecaj komus jak nie masz o czyms pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie eksperymentuj z woda utleniona bo nabawisz sie jeszcze wiekszych problemow skornych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda utleniona to nie jest najlepszy pomysł na walką z trądzikiem.Moze spróbuj zastosować tabletki IQFACE.W moim przypadku a mój trądzik nie należał do najlżejszych spisały się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElwira
Ja zdecydowałam się IQFACE bo mój wygląd to jedna wielka katastrofa.W moim przypadku pryszcz pokrywa pryszcza.Mam nadzieję że tabletki choć trochę podziałają.Jak by tak zniknęła połowa pryszczy to uznam to za wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy woda utleniona pomaga na pryszcze? Czym w Polsce nie leczy się trądziku – mydłami, tonikami, kremami, tabletkami, okładami, maseczkami – wymieniać można bardzo długo. Czasami także wodą utlenioną. Wysusza tłustą, pokrytą sebum cerę. Na pewno działa w sposób pożądany. Jednak dłużej stosowana może prowadzić do wystąpienia przebarwień i wywołać reakcje uczuleniowe. Jakie są zalety stosowania wody utlenionej? Niska cena oraz spore możliwości kojenia cery. Jednak jest to dość ryzykowny oraz przestarzały sposób pielęgnowania cery trądzikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgawa
No to ja polecam IQFACE bardzo dobre tabletki sprawdzony przez wiele osób (w necie aż roi się od pozytywów) ostatnio sama stwierdziłam że spróbuję no i udało się mam dokładnie zero pryszcza na twarzy kiedyś wydawało by się to nie do pomyślenia a dzisiaj normalnie chodzę po szkolę i się nie przejmuję jak wyglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka950
jak tak wszyscy polecają to i ja polecę swój idealny środek na trądzik;) a mianowicie Nonacne http://natradzik.milejdi.pl stosowałam go i jestem bardzo zadowolona, środek bardzo skuteczny już po pierwszym tygodniu widać znikające pryszcze a i zaskórniki poznikały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja również używałam wody utlenionej i jeszcze domowych metod na trądzik ale u mnie to było nieskuteczne. Dopiero różowy żel mediqskin mi pomógł. Stosowałam na noc i naprawdę efekty są widoczne szybko i do tego nie mam po nim uczulenia, pieczenia, przy przesuszonej buzi. Musicie również brać pod lupę dietę i dokładnie przeanalizować czym myjecie buzię. Czasami kosmetyk trzeba zabierać ze sobą i w razie potrzeby myć buzie w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez probowalam leczyc ale niewiele daje ;( trzeba dużo robić, np. zmienić dietę i nie jeść ostrych rzeczy, używać dobrych podkładów i kremów (podkłady najlepiej mineralne a kremy to już zależy, mi sewolium pasuje ale co kto lubi) no i zawsze mzywać makijaż przed snem. Kiedyś robiłam pelingi i cuda wianki, oczywiście to tylko pogarszało sprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×