Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co tam eko mamy? zupa z sałaty już gotowa? pranie w platkach kokosowych rozwiesz

Polecane posty

Gość gość

co wy tu jeszcze robicie? czas prasować bambusowe pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D no właśnie też jestem ciekawa :D Eko - nawiedzeńce jak mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tkają ubrania z jedwabiu.jedwab oczywiście z własnych jedwabników,hodowanych w piwnicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D i do tego wszystkiego mają czas na pracę zawodową w której są liderkami, bogate życie erotyczne oraz rodzinne, liczne kreatywne zabawy z dziecmi, do tego własnego trenera personalnego i 30 k na koncie jakby coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuzwa. Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, padłam :D super tekst. Natychmiastowa poprawa humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysprzątane i czyste domy, wstają o świcie ,ale są wyspane , przed pracą zawodową załatwiają sprawunki . Przygotowywują pełnowartościowe śniadania dla siebie i całej rodziny, oraz drugie śniadanie do pracy. W pracy wcale się nie męczą , wracają pełne optymizmu i radości gotowe do popołudniowej zabawy ze swoim idealnie rozwijającym się dzieckiem oraz wcinaja swój pożywny i jakże smaczny posiłek , przygotowany oczywiście na świeżo tylko z wyrobów pewnego pochodzenia. Wieczorem uprawiają gorący i namiętny seks ,a później biorą kapiel w płatkach mydlanych tylko z wlasnego siewu :D Wieczorem spełnione i szczęsliwe kładą się spać czekając co przyniesie kolejny wartościowy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze gotują zupę z warzyw od zaprzyjaźnionego rolnika, który traktorem unijnym ruszył na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha fajny temat,ja na szczescie nie jestem eko świruską,oczywiscie staramy sie jesc zdrowo ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×