Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gardzę matkami które myślą że są lepsze bo kupują dzieciom syfiaste pampersy

Polecane posty

Gość gość

Jesteście żałosne burżujki. Myślicie, że to jest lepsze, bo droższe ? Guzik prawda. A skład chusteczek pampers to syf jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co szmato jakos odzewu na twój temat nie bylo.Lecz sie na nogi bo na głowę juz za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje ale jakoś nie czuje się lepszą. Po prostu stać mnie to dlaczego mam nie kupić. A tobie autorko skoro tak złe to do pracy i będzie Cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gardzę tobą autorko-golodvpcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko naucz się liczyć. pampersy w promocji często wychodzą taniej niż dada. jak jest promocja, kupuję zapas na miesiąc czy dwa. ale trzeba być obrotnym, przeszukać internet i gazetki, a ty jesteś leniwa krowa co ma biedronke za płotem i na drugi koniec miasta do kauflandu po papmy z promocji nie pojedziesz, w dodatku zawistna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Po pierwsze nie jestem gołodupcem, stać mnie na pampersy. Po drugie moje dziecko nie nosi dad ani w ogóle żadnych jednorazówek, tylko wielorazowe otulacze z wkładami bambusowymi. Pupę przemywam mu wodę, ale na wyjścia mam ekologiczne w pełni biodegradowalne chusteczki nawilżane 25zł/paczkę. I prawdę mówiąc nic mnie nie obchodzi, co na tyłkach noszą Wasze dzieci, ale ogarnia mnie pusty śmiech, gdy jakaś niezrównoważona nuworyszka uważa, że jest lepsza, bo kupuje droższe pieluchy. A to bez znaczenia, czy Dada czy Pampers wszystko badziewie niewiadomego pochodzenia. Także proszę bardzo. Żyjcie sobie w przekonaniu, że jesteście lepsze, bo na syfiastej pieluszce Waszego dziecka jest napis "Pampers" :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Po pierwsze nie jestem gołodupcem, stać mnie na pampersy. Po drugie moje dziecko nie nosi dad ani w ogóle żadnych jednorazówek, tylko wielorazowe otulacze z wkładami bambusowymi. Pupę przemywam mu wodę, ale na wyjścia mam ekologiczne w pełni biodegradowalne chusteczki nawilżane 25zł/paczkę. I prawdę mówiąc nic mnie nie obchodzi, co na tyłkach noszą Wasze dzieci, ale ogarnia mnie pusty śmiech, gdy jakaś niezrównoważona nuworyszka uważa, że jest lepsza, bo kupuje droższe pieluchy. A to bez znaczenia, czy Dada czy Pampers wszystko badziewie niewiadomego pochodzenia. Także proszę bardzo. Żyjcie sobie w przekonaniu, że jesteście lepsze, bo na syfiastej pieluszce Waszego dziecka jest napis "Pampers" :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, z twojego postu wynika ze to raczej ty sie czujesz lepsza niz te co kupuja Pampersy. Czegos ci musi mocno w zyciu brakowac ze wylewasz swoja zolc na Kafe. Zastanow sie nad tym ;) Szczerze, uzywaj sobie co chcesz, i daj spokoj innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję pampersy. Strasznie mną wstrząsnęła Twoja wypowiedź, spać w nocy nie będę mogła. I jeść. Depresja mnie na pewno czeka. Idę wykąpać moje dziecko w syfiastym emoliencie, założę mu na dup/kę syfiastego pampersa a na koniec dostanie jeszcze bardziej syfiaste mm. Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie i jak patrzę na moje dziecko też uważam, że jest szczęśliwe. I wierz mi będzie szczęśliwe w pieluszce dada tudzież eko-bambusowej osłonie - będzie szczęśliwe, bo jego mama nikim nie gardzi, nie wylewa żalu na Kafe i wszystko jej jedno, co inni o niej myślą. Pozdrawiam normalne mamy (wiem, ze takie też tu są) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×