Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stoti

pani Jadzia Opole ul.sasanki2 bioenergoterapeutka

Polecane posty

Gość Joanna

Poproszę o numer telefonu mykatis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Poproszę o numer telefonu mykatis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.

Witam, podaje ogólnie dla wszystkuch nr do p.Jadzi 692-039-668. Ten numer ktos podał juz wczesniej i jest to ten numer. No chyba, ze zmienila, bo ja bylam 4 lata temu u niej.. Z perspektywy czasu uwazam, ze to pic na wode i czysta sugestia no ale nievh kazdy sam oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
Dnia 29.04.2019 o 10:06, Gość Ania. napisał:

Witam, podaje ogólnie dla wszystkuch nr do p.Jadzi 692-039-668. Ten numer ktos podał juz wczesniej i jest to ten numer. No chyba, ze zmienila, bo ja bylam 4 lata temu u niej.. Z perspektywy czasu uwazam, ze to pic na wode i czysta sugestia no ale nievh kazdy sam oceni.

to chyba nr do innej Jadzi, bo ja dzwoniłam pod inny nr i się umawiałam. mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

proszę o numer do pani Jadwigi, bardzo pilne. ania77@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Witam

Jeśli o mnie chodzi to pani Jadzia bardzo pomogła mi w leczeniu bezpłodności. Kilka lat leczyłam się u specjalistów , ale bez efektu. Po kilku wizytach u Pani Jadzi zaszłam w ciążę. Obecnie czekam na rozwiązanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontakt do pani Jadzi

Witam , pilnie potrzebuje nimeru do pani Jadzi , moja babcia jest w zaawansowanym stadium raka . Potrzebuje pilnie pomocy prosze przesłać na mail ola140bedi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Witam

Mnie pani Jadzia bardzo pomogła od kilku lat borykałem się z problemami zoladka, kamieniami woreczka, byłem nawet kierowany na zabieg ,ale nie zgłosiłem się na oddział. Strach przed zabiegiem był silnieszy .Dziś uważam że dobrze zrobiłem nie dając się ciąć bo po 3 wizytach u Pani Jadzi problem ustąpił. 

Na pierwszej wizycie zaskoczyła mnie osobowość Pani Jadzi, to niezwykle ciepła i wrażliwa osoba ktora pomaga innym  i nie czujemy dystansu tylko ciepło jaki od niej bije. Spodziewałem się Pani w starszym wieku a zobaczyłem niezwykle zadbana elegancka kobietę. Marzenie każdego mężczyzny.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Panią Jadzię znam od 18 lat, i nigdy się nie zawiodłam .We wrześniu miałam wycinany wyrostek robaczkowy,po którym źle się czułam

bo mam już swoje lata,przechodziłam to inaczej, jak młodzi ludzie na dodatek mój wyrostek był usuwany metodą laparoskopową 

źle się czułam miałam bóle brzucha ,wymioty i biegunki po każdym posiłku ,trzymając  dietę czułam się koszmarnie.

Wizyty kontrolne u lekarzy nie wykazywały żadnych nie prawidłowości ,a dolegliwości nie ustępowały ,wystarczyły dwie wizyty u Pani 

Jadzi i wszystko wróciło do normy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Witam czy mogę prosić o numer telefonu do pani Jadzi. Bardzo mi zależy. lisek.wola@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Witam czy mogę prosić o numer telefonu do pani Jadzi. Bardzo mi zależy. lisek.wola@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaskra barwnikowa , wysoka krótkowzroczność degeneracyjna obu oczu. Zespół Posnera Schlossmana oka lewego oraz naczyniopochodne bóle głowy to zabrzmiało jak wyrok .Po wizytach u Pani Jadzi o których wiedział okulista opiekujący się mną  wyniki zaczęły się poprawiać. Minęło już kilka lat od seansu u Pani Jadzi choroba nie wróciła, a lekarze są pełni uznania , a nawet w szoku bo nie potrafią wytłumaczyć tego wyzdrowienia to był chyba "cud" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy u Pani Jadwigi z synem który ma guza mózgu. Po wizycie była wiara bo Pani Jadwiga twierdziła że taki guz to pikuś, radzi sobie z nieuleczalnymi chorobami. Był na wizycie syn, ja, mąż i mój tato i wiecie że oprócz tego że kasę mogłam wydać i inne rzeczy to u nikogo nie ma poprawy w zdrowiu. Ja byłam z mięśniakiem i na 3 ostatniej wizycie usłyszałam "już go nie masz", po wizycie u lekarza okazało się że jest i 3 cm wiekszy😞

Syn miał nie mieć już guza a 21 stycznia ma miec operację. Pani Jadzia chwali się na każdej wizycie ze wybudza ludzi ze śpiączki 😂ale nikt o tym nie słyszał. Mało tego na ostatniej wizycie mówiła żeby być punktualnie bo jedzie wybudzić dziecko a troszkę się przeciągnęła wizyta i na korytarzu już czekało 5 osób na wizytę. Dla nas to totalna sciema. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zawiedziona mama napisał:

Dla nas to totalna sciema. 

Zwyczajnie daliście się nabrać. To zrozumiałe, że w desperacji przestaje się myśleć logicznie. Niestety każdy może odprawiać czary a nawet wygłupy i skuteczność będzie taka sama. Można nawet rzucać monetą i regent będzie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2019 o 13:24, Gość Tomasz napisał:

Witam

Mnie pani Jadzia bardzo pomogła od kilku lat borykałem się z problemami zoladka, kamieniami woreczka, byłem nawet kierowany na zabieg ,ale nie zgłosiłem się na oddział. Strach przed zabiegiem był silnieszy .Dziś uważam że dobrze zrobiłem nie dając się ciąć bo po 3 wizytach u Pani Jadzi problem ustąpił. 

Na pierwszej wizycie zaskoczyła mnie osobowość Pani Jadzi, to niezwykle ciepła i wrażliwa osoba ktora pomaga innym  i nie czujemy dystansu tylko ciepło jaki od niej bije. Spodziewałem się Pani w starszym wieku a zobaczyłem niezwykle zadbana elegancka kobietę. Marzenie każdego mężczyzny.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×