Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o TheKretce z youtuba?

Polecane posty

Gość gość
Oglądam Kretke od jakiegoś czasu i uważam że jest sympatyczną dziewczyną ,wkładającą sporo pracy w filmiki.Dziwi mnie ciekawość co niektórych.Nie powinno nikogo interesować poprzedni związek Marka. Nie uważam aby Anka cokolwiek rozbiła,albowiem jeżeli ludzie się kochają i są blisko ze sobą to nie będą zaintetesowani nowymi relacjami.Widocznie uczucie miedzy Markiem a pierwszą żoną się wypaliło. Jak już musicie sie czepiać to raczej Marka,albowiem to on był w zeiązku i to on odszedł od żony. Te gwiazdy które piszą że Kretka jest brzydka niech zerkną na kanał Aga Cosmetic candy :-D tu jest co komentować.Mloda dziewczyna o wyglądzie 50+ , filmy o d***e Maryny. I jeszcze jedno.Mądry człowiek wie jak wydawać własne pieniądze i szanuje je,wiec kupowanie na wyprzedażach jest mądrym podejściem. Duży plus dla Marka że nie oszukiwał Anki tylko uporządkował swoje życie i wziął odpowiedzialność ze kobiete z którą zdecydował sie związać.Wszak Anka nie pracuje zarobkowo ,może poświęcić sie rodzinie a Marek na tą rodzine zapracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MickeyM
Niestety zwiazki z cudzoziemcami tak sie moga konczyc. Nikogo nie powinno to dziwic. Swoja droga Ms Tracey wyglada na kogos b milego z dusza i wrazliwego. Szkoda ze nie trafila na faceta ktory by ja kochal a nie jedynie kogos kto wszedl po niej do amerykanskiego swiata. Druga zona p Marka przybliza mu Polske i z nia pewnie mu lepiej i razniej. Trudno sie dziwic. Czlowieka jednak ciagnie do korzeni. Pani Ania fajne ma te filmiki o kosmetykach, ciuchach, i zyciu w USA, milo sie je oglada. Pies -czolowa postac-naprawde jest git. Podziwiam ludzi ktorzy tak wielkie psy hoduja. Ciekawe czy ten pies broni swojego terenu i ich wlascicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretce nie ma czego zazdroscic. Przynajmniej wiekszosc ludzi nie zazdrosci, bo w tych czasach latwo jest wyjechac, dużo Polaków od lat siedzi za granicą i wiedzie im się znacznie lepiej. Ona imponuje biedakom, bo zawsze tak jest ze ktoś wyżej imponuje więc fani kretki= margines:) A ze margines jest głupi to i chwala jaka to jest inteligentna , otwarta itp. :D przeciez na kilometr widac kto udaje a kto jest soba. Tym bardziej ze kretka studiowala psychologie (fakt ze prywatnie i pewnie niewiele wyniosla z tych lekcji ) to nie jest trudno jak manipulować innymi skoro od podszewki zna ludzkie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo jest wyjechac? Dokad? Do USA? Na stale? Gdyby tak bylo, to moja przyjaciolka, ktora jest prawnikiem imigracyjnym poszlaby chyba na bezrobocie, a jest wrecz przeciwnie. Chwile nie moge z nia w kawiarni posiedziec, bo co chwile jakies "chetny imigrant" dzwoni i dopytuje jak zalegzalizowac pobyt w USA w jego sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jej zazdroszcze bo ma dwa domy a ja nawet jednego nie mam :( amieszkam zagranica od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mi lata ,ale skoro nie pracuje to ciekawe czym zajmuje się Marek ,ze maja tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Fajna równa dziewczyna !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAX

Filmiki coraz slabsze, dominuje nastawienie czysto handlowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×