Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćAgata

Zdrowe i skuteczne odchudzanie ; mądre rady

Polecane posty

Gość gośćAgata

Odchudzam się od półtora roku i schudłam 10 kg. Odchudzam się metodą MŻ i cały czas chudnę powoli, ale chudnę. Jeszcze jakieś 10 kg i będzie ok, bo już mam swoje lata i do figury 20- latki nie wrócę i chyba nawet już nie chce (167 cm i waga 55, czułam się wtedy za chuda, wolałam wagę 60-65kg). O jakiegoś czasu, zaglądam na to forum i jestem przerażona jak ludzie sami sobie robią krzywdę. Te wszystkie mono i głodo –diety, bo „koleżanka mówiła”, „bo znajomy schudł” itp. Wszystkim dietom typu: dukan, lemoniadowym!!!, warzywno-owocowym (kiedyś popełniłam ten błąd, jojo +10kg) i innym jednoskładnikowym, a także poniżej 1200 kcal mówimy NIE;) Na wszystkich tych dietach chudniemy, ale bardzo szybko waga wraca i to z nawiązką. To są głodówki i chodzi o to, że organizm jest wygłodniały, bo nie dostaje wszystkiego, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Po zakończeniu diety rzucamy się na jedzenie, bo to silniejsze od nas, trzeba naprawdę silnego charakteru, żeby nie przesadzić i znowu nie jeść za dużo. Tak, więc tak naprawdę, to nie nasza wina, że chudniemy i tyjemy, tylko źle dobranej diety;) Ja wyliczyłam sobie podstawową i całkowitą przemianę materii i staram się nie przekraczać CPM, ale i nie schodzę poniżej PPM, czyli jem 1500 – 2000 kcal. Do tego dużo chodzę piechotą (w zasadzie codziennie, co najmniej godzinę) i jeżdżę na rowerze. Jak nagrzeszę, to wsiadam wtedy jeszcze na rower stacjonarny Założyłam ten topik i mam nadzieję, że będzie on zawierał dobre, zdrowe rady dla odchudzających się. Nie jestem dietetykiem, ani innym lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz napisac jakies menu kilu dni choc, zeby wiedziec co jesc i ile??? dziekuje z gory i gratuluje, tez wole wolno chudnac , mam 6 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo szybkie odchudzanie zawsze kończy się fatalnie. głodówka w tym przoduje, a po jej zakonczeniu efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Staram się jeść w miarę zdrowo i chudo. Kalorii, na co dzień liczę na oko (czasami mam coś nowego to sprawdzam) Wczoraj I śniadanie; jajecznica z dwóch jajek na odrobinie masła, kromka chleba gruboziarnistego, pół papryki II biała bułka (zaliczam to do grzechów) z serem żółtym Do tych śniadań dwie kary z mlekiem i cukrem. Obiad; dwa pieczone udka z kurczaka bez skóry, dwa pieczone ziemianki, dużo surówki z kapusty pekińskiej, marchewki, pora i jabłka, polana oliwą  5 kokosanek + trzecia kawa Kolacja; koktajl z polówki awokado z otrębami i jogurtem- pycha (pół awokado, garść pietruszki, sok z cytryny, lóżka otrąb, jogurt naturalny) Zjadłam jeszcze jabłko, pewnie ze 3-4 mandarynki. Do tego; 6 km szybkiego marszu i godzina na rowerze stacjonarnym, czyli minus ok 800 kcal A w piątek (dzień roboczy) o ile dobrze pamiętam zjadłam I śniadanie: owsianka z bananem i jogurtem) II serek wiejski z kromka chleba, gruszka III, (bo w pracy jem dwa razy); kilka plasterków wędzonej piersi kurczaka, dwa plastry żółtego sera, jajko, papryka, ogórek. Były też ze trzy kawy i dwa michałki. Obiado kolacja; duża micha zupy kremu z cieciorki, kilka orzechów włoskich i chyba jeszcze jakiś jogurt (tylko naturalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za menu , ja probuje diety niełaazczenaia, od dzis , poki co zjadlam schabowy bez panierki z czerwona kapusta , wczessneij byla kawa snaiadania nie zjadlam bo nie mialam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze rz bedzie schabowy dzis plus pomidor i cebula ( salatka) , ,wyszedl mi 1 za duzo i dlatego , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest ciepło 2 godz jazdy na rowerze dziennie do tego spacerek 1 godzinny delikatne posiłki i zobaczycie nie potrzebne będą wam drakońskie diety nie dojadanie dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie wiosna a z nia bogactwo owocow i warzyw! :) Uwielbiam produkty z http://swiezeowoceiwarzywa.pl/, owoce i warzywa z importu od nich sa dostępne cala zime i tez sa pyszne, ale teraz już nie mogę się doczekac rodzimych wiosenno-letnich propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirka
Mi bardzo pomogło w trakcie diety stosowanie tabletek Foreverslim.Tabletki bardzo wspomogły odchudzanie a dzięki nim udało mi się schudnąć aż 12 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim biorę tylko i wyłącznie dla tego że widziałam efekty jakie dają te tabletki.Dzięki nim schudła moja koleżanka.I gdyby nie to pewnie bym się na nie nie zdecydowała.A jakie efekty u mnie według mnie rewelacyjne bo już pozbyłam sie 8 kg a jeszcze prawie połowa kuracji przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne żeby oprocz zdrowego odzywiania dorzucic tez jakas aktywność fizyczna. Ja ostatnio kupilam sobie orbitrek z http://www.abfitness.pl/, staram się ćwiczyć codziennie minimum 30 minut i po dwoch tygodniach widze już pierwsze efekty. Zalezy mi na tym, aby moje cialo było nie tylko szczuple ale i jedrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co poczytalam to ty jesz calkiem sporo....inne dziewczyny musza sie chyba bardziej spiac zeby cos zgubic....pocecam cwiczenia,bo nasz orbanizm zupelnie inaczej funkcjonuje i jakis suplenet diety...tylko naturalny.poczytajcie sobie o www.actislim.pl:)ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małgosia
Witam. Zaciekawił mnie Agatko Twój temat. Mi udało sie schudnąć 20kg z pomocą dietetyka, po prostu zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Zaczynałam od 1200 kalorii. ( teraz 1500 - 1700) Moja waga trzymała się przez rok, ale ostatnio znowu przytyłam jakies 4kg, gdyz zaczelam "rzucac" sie na słodycze. Nie wiem juz jak z tym walczyc Teraz cieplo to bedzie wiecej ruchu itp, ale myślę , ze dzieki forum bede miala wieksza motywacje i dowiem sie cos więcej od Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde 1200 kcal to dla mnie za mało, nigdy nie wytrzymałam tak długo na takiej diecie, czułam się osłabiona i sfrustrowana Teraz już wypracowałam metode żeby jeść mniej ale lepiej no i Novoslim do tego i jak się okazuje po tylu latach to najlepsza metoda na skuteczny spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek jest indywidualnoscią i indywidualnie trzeba do każdego podejść, dlatego uważam, że jedyną skuteczną i zdrową metodą na schudnięcie jest współpraca z dobrym dietetykiem. Ja korzystałam z http://hh-life.pl/nowe-promocje-cenowe-na-diety-odchudzajace-online/ i bardzo polecam. Dużo się nauczyłam i nie popełniam już tych samych błędów, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberałka
Podchodząc sceptycznie do tematu zakupiłam Therm Line forte. Myśląc, że to kolejne pieniądz wyrzycone w błoto zaczełam go używać. I drogie panie muszę wam poewiedzieć, że rzeczywiście działa. Bez zbędnych wyrzeczeń chudnę, nie podjadam. Bycie na diacie stało się czystą przyjemnością. Wiecej o tym produkcie można przeczytać http://www.e-odchudzanie.com.pl/therm-line-forte.html Tam jest wszytsko wyjaśnione dokładnie. Polecam przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nysma
Przeróżne metody, suplementy i diety wypróbowalam i tylko jedna okazała się skuteczna na dłuższą metę(bez efektu jojo). a mianowicie było to stosowanie diety 1500 kcal(przepisy brałam glównie z neta) i regularne wspomaganie się suplementem Algevera. połączenie tych dwóch metod okazało sie być strzałem w 10 :). schudłam aż 7 kilogramów, czyli dokladnie tyle ile planowałam na początku diety. zadne głodówki nie są skuteczne, to pamiętajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia25

Mądre rady na temat skutecznego odchudzania otrzymałam od mojego diet coacha - Oli Łomzik, dzięki której zrozumiałam jaki mam stosunek do jedzenie i co powinnam zmienić aby osiągnąć wymarzone efekty. Droga była długa i czasami męcząca ale w końcu udało mi się zrzucić kilogramy i w końcu czuję się szczęśliwa, a to wszystko zasługa Oli, z którą zmieniłam swoje nastawienie z muszę” na „chcę” i z „nie mogę” na „mogę”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Tez zaczynam odchudzanie. Napisze o efektach. 

Edytowano przez infantili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi jak zastosowanie połączenia diety i Foreverslim. W moim przypadku waga spadła o 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Slimunox.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ruch i Slimunox.Cóż będę próbować może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Wreszcie tafiłam na środek, który okazał sie efektywny i skutecznie pomógł mi sie pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Pani Doktor bardzo mnie uspokoiła i rozwiała moje obawy. Wybrałam się do Pani Aldony na Liposukcję Body Jet, ale do samej rozmowy z nią byłam skłonna wykonać inny zabieg, ale nie ten konkretny. Sporo miałam wątpliwości. Jak się okazało niesłusznych. Pani dr Aldony Stachury  Krakowie   na medal, a tłuszczyk zniknął co świadczy o jej kompetencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to ja moge polecić tabletki:

schudnijmyteraz.wordpress.com

tabletki z tej strony pomogły mi schudnąć 15 kg bez efektu jojo, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najmądrzej jest podejść do trenera i poprosić o wskazówki dot. treningu - często w karnecie jest jedna godzina z trenerem gratis... kazda aktywnosc fizyczna wymaga porządnej rozgrzewki aby zapobiec kontuzjom, nie wazne jaka aktywność, rozgrzewka musi być.

 

Edytowano przez jarecima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×