Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3wojna światowa już w sierpniu

Polecane posty

Gość gość

boicie się? co sądzicie na ten temat?moim zdaniem wybiją nas w 1 dzień.Polska to zj****y kraj wtrąca sie chociaż jest na pozycji przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będzie wojna światowa, to Polska nie będzie tam grała wielkiej roli. Jeśli już, to prawdopodobna jest wojna religijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wyliczeń jakiegoś tam uczona wynika że Rosja najedzie na Polskę 21 sierpnia.Wtykaja nosy a tak naprawde nie mamy żadnego wpływu na Putina tylko co robimy jak do tej pory to podkręcamy sytuacje a Putin tylko na to czeka.P******a Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie rozumoesz jednej rzeczy kwoko domowa. Skoro jestesmy w nato to nie mozemy stac bezczynnie. Ale coz ma wiedziec kwoka domowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że nie możemy ale możemy załagodzić sytuacje a nie jeszcze gorzej ich denerwować.Kwoką domową nie jestem może ty nią jesteś ,nie wiem po czym wywnioskowałaś że jestem bezrobotna po tym że w niedziele jestem na kafe? coż ludzie z dobrą posadą zazwyczaj niedziele mają wolne a że Ty pracujesz cały tydzień to Twój problem :) nie martw się laluniu ciebie odjebią pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja Słyszałam,Że we wrzesniu. To włoscy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no wezcie ja na sierpien mam wczasy wykupione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpień wrzesień ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zdążysz:) dobrze zrobiłaś nie żałuj sobie puzniej nie wydasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to głupie są i popeline sieją. Sami się nakręcają. A tu trach będzie cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że ja tez bym chciała zeby nic sie nie wydarzyło ale niestety wszystko idzie ku temu żeby nas zniszczyli a jak wicie rosja to potęga pare minut i po nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi powiedzieć w jakim celu? Ma nas Rosja zniszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polska sie wp*****la tam gdzie nie potrzeba i skoro putin zabierze ukraine to dlaczego miałby nie zabrac polski?skoro tak bardzo chca mu zaszkodzic chociaz on sie nie boi jest to dla niego wspaniały moment aby wykorzystac sytuacje i zaczac wojne.poczytaj troche i zobacz co mowia w telewizji i bedziesz wiedzialaRuscy nienawidza polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście głupie i nie znacie się na polityce. Rosja nie ma w Polsce żadnych interesów, a dlaczego? Bo tutaj nic nie ma! Natomiast na Ukrainie, we wschodniej części są m.in. fabryki budowane przez rusków, które są im potrzebne oraz droga na Krym, na którym od zawsze stacjonowały rosyjskie wojska. Przestańcie histeryzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie linka to tych informacji bo ja nic nie widze nigdzuie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz zeby zagarnac nasze terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czytam i słucham. wiem też, że to dla ruskich jest za bardzo ryzykowne i nie oplacalne. Nie nakręcić ie się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ruscy sie bardzo boją hahahahahahahaha polaczkow co nawet wojska nie maja.kto za nami stanie? nikt kazdy wypnie d**e bo bedzie sie bal putina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z wyliczeń jakiegoś tam uczona wynika że Rosja najedzie na Polskę 21 sierpnia" :D Zresztą, my jako zwykli ludzie nie mamy na to ŻADNEGO wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pikio. pl i wiarygodne wiadomości. Głupcy.pl jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta tu nie trzeba czytac na necie nie widzicie co się dzieje? przeciez to wiecej niz pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na co czekasz, buduj schron!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mi schron? myslisz ze przyjada czołgami i bedziemy się strzelac jak to było kiedyś? jebna atomowa i po nas putinowi nie zalezy ponoc na raka chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co się takiego dzieje? Że Rosja chce sobie przebić drogę do Krymu, a Zachód udaje, że go to obchodzi? Serio myślisz, że Putin napadnie na Polskę? Co Polska ma takiego, czego nie ma Rosja? Weź mapę i pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2270 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko Putin jest tylko figurantem. Ty serio sądzisz, że potraktuje nas atomem? Jesteśmy zbyt blisko Moskwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wez mape i spojrz jaka jest rosja a jaka polska.I teraz pomysl czym moze skutkowac mieszanie sie do spraw rosji.Putin to walniety dyktator jemu nie zalezy zabierze ukraine i wszystko po kolei a ze my sie mieszamy a jestesmy blisko to dlaczego ma chlop nie skorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyliłaś imiona trochę inaczej mam w dowodzie niż Ty przykro mi że rodzice nadali Ci takie imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko od 10 sierpnia nie będzie mnie w Polsce. Będę się wczasowac w Stanach przez miesiąc. Mogę i nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×