Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnac?

Polecane posty

Gość gość

Mam 15 lat 167 cm wzrostu i 64 kg wagi... Jeszcze rok temu nosilam rozmiar s nawet xs, glownie przytylam przez jedzenie slodyczy i chipsow. Wygladam teraz okropnie, chcialabym cos z tym zrobic. Czy poleca ktos jakies cwiczenia? Albo czy po cwiczeniach z mel b widac zadawalajace rezultaty. Jesli chodzi o jedzenie to wiem mam przestac jesc chipsy i slodycze. Prosze o pomoc z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstaw chipsy i słodycze, lepsze efekty z chodakowska killer niz mel b przynajmniej u mnie... 64kg przy takim wzroscie nie jest źle jest mnóstwo osób które zrzuciły większy balast ja sama schodzę z 80kg już mam 66 a mam 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolniutki, ale dość długi tr****ik. Taka przebieżka, ale co wieczór mimimum 5-6 kilometrów. I staraj się zawsze mieć chłodno, tam gdzie siedzisz, gdzie śpisz, raczej staraj się zmarznąć, niż przegrzać. Pod czas tr****iku możesz czasem poodpychać się od drzewa, jakieś skłony, półobroty, ważne, żeby na świeżym powietrzu, nie na bieżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można do diety dołączyć tabletki Foreverslim.Takie połączenie daję na prawdę świetne rezultaty.Można schudnąc sporo w bardzo krótkim czasie.Mi się udało zrzuciłam 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Przede wszystkim radykalna zmiana diety, dotyczy to także napojów, czerwona i zielona herbata zamiast napojów gazowanych, woda jeśli lubisz. Zamiast chipsów i słodyczy chociaż owoce ale też nie wszystkie, suplement tak ale tylko ziołowy, naturalny, może być acetomale. Oczywiście aktywność fizyczna, jakakolwiek. Mogą to być rolki, bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Walczak
Na pewno musisz wykonywać ćwiczenia np: Tabata. Ja ćwiczę wg. tej metody oraz stosuję preparat Forskolin, który bardzo mi pomógł. Wahałam się czy go kupić, ale teraz wiem, że jest bardzo skuteczny. Ja znalazłam go za pośrednictwem tej strony: http://super-brzuch.pl/dieta-dukana Tam po lewej jest reklama tego preparatu "Antidotum na otyłość", po kliknięciu przekieruje do sklepu gdzie można go zakupić. Trening Tabata też jest na tej stronie po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari CZuji
A próbowałaś ćwiczyć w domu? Ja sobie kupiłam m.in wioślarza i kilka hantelek żeby sobie ćwiczyć w domu i nie chodzić na siłownie. Dzieci coś chcą to zawsze jestem w domu i mogę się nimi zająć a przy okazji sobie ćwiczę. Zmawiałam ze strony http://www.omega-fitness.pl/hantle-cat-174.html , więc może i Ty coś znajdziesz dla siebie. Ogólnie żeby schudnąć to trzeba się dużo ruszać, bo moim zdaniem same diety nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skutecznym sposobem na odchudznie dla mnie osobiście są tabletki Slimcea. Poczytajcie o ich działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPorzeczka
Śmiało polecam Foreverslim, te tabletki przyśpieszyły u mnie znacznie proces odchudzania, oczywiście nie łykałam samych tabletek do nich stosowałam diete 1500 kalorii chodziłam na siłownie, zaowocowało to 12 kilogramami mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×