Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alyssaC

Z lat 80,90. Jaka to może być piosenka z gwizdaniem na początku i w refrenie?

Polecane posty

Gość alyssaC

Pewnie każdy ją zna, albo chociaż kojarzy, jest może z lat 80 lub początku 90 roku mogę się mylić. Kompletnie nie pamiętam słów..to raczej taka nostalgiczna piosenka..zaczyna się gwiżdząć : nanana nananananana na nanana you never say goodbye nana Xd coś takiego..XDW internecie znalazłam z 25 tytułów piosenek z gwizdaniem, ale to żadna z tych o którą mi chodzi, a to przecież była znana piosenka, nwm czy puszczaja ją teraz w radiu xD Zanuciłabym, ale nie mam jak..gość który ją śpiewa ma taki robot-voice X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka piosenka nie istnieje. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gigi D'Agostino The Riddle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Scorpions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, również skłaniałabym się do odpowiedzi, że to "The riddle" Gigi D'agostino, bo tam pojawia się ten "robot voice", jak to określiła Autorka, i gwizdanie, a Skorpionsi "robotem" nie śpiewali (chyba). ; - ) Chociaż, w "The riddle", jak pamiętam, nie ma nic o "goodbye", więc to też może nie być to. : - / Temat jest już "po terminie", więc Autorka może zna już wykonawcę i tytuł tego utworu; może napisze, co to było, bo sama jestem ciekawa. : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram powyższe- wind of change

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek

To może być "The Riddle" tylko pewnie autorka słyszała też oryginał (Gigi D' to w końcu remix) od Nik'a Kershaw gdzie śpiewa coś z "never never fight over you" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×