Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nigahim

Wspaniale Stulecie, Nigar Ibrahim

Polecane posty

Witam, ogladam serial Wspaniale Stulecie, ostatnio bardzo zainteresowal mnie watek obecnie rozwijajacy sie w serialu- Nigar Kalfy i Ibrahima Paszy. Prosilabym o jakiej spoilere z nimi zwiazane, jak dalej z nimi bedzie? co bedzie z dzieckiem ktore Nigar urodzi? czy Ibrahim na prawde kochal Nigar? dlaczego Nigar skoczyla w przepasc? itp. z gory dziekuje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na forum wspaniałe stulecie , są tam linki do youtube z serialem, tam możesz śledzić losy bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być serial Wspaniałe stulecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumbul Aga to ja
ten wątek się nie rozpoczyna a już raczej zmierza ku końcowi :P nie wiem ile już odcinków za nami, ale ona od początku się w nim podkochiwała, ciągle o nim myślała, śniła, że się kłócą, całują... potem gdy Hatice wyjechala odpocząć po śmierci dziecka Ibrahim przespał się z Nigar, a potem tego żałował, a ona nie, ona go kocha , on niestety nie odzwajemnia. Dlatego chciał ją wyrzucić z pałacu, ona jednak wróciła. Teraz on chce ją wydać za mąż za Matrakczego Nasuha Efendi. Podobno wezmą ślub a Ibrahim będzie potajmnie spółkował z Nigar i ona zajdzie w ciążę z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale w koncu na rozkaz ibrahima, ten nasuh rozwiedzie sie z nigar, a ibrahim sam po wygnaniu z palacu w ok 51 odcinku podczas rozmowy z bratem przyzna, ze kocha nigar, a kiedy sie w niej zakochal, z hatice wszystko bylo juz skonczone, nie rozumiem wiec dlaczego pozniej tak ja potraktowal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banshee44
Witam! Czy może ktoś mi powiedzieć jak potoczą się losy Ibrachima i Hatice? Wiem, że Hatice dowie się, że Ibrachim ją zdradza, a później się rozjedą, lecz pod koniec miłość Ibrachima odżyje i wróci do Hatice. Będą szczęśliwi, kiedy Sułtan zabije Ibrachima przez co Hatice z rozpaczy się otruje. Szkoda mi jej teraz, bo to cudowna kobieta, taka zakochana, takiej ze świecą szukać, a Ibrachim tak ją rani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×