Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zarabiacie i gdzie pracujecie ?

Polecane posty

Gość gość
nauczycielka ang - szkoly prywatne - około 2500/3000 zł miesięcznie, 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najdroższych osiedli w Polsce to osiedle Spółdzielni Mieszkaniowej Elektrowni Rybnik. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe 60 m, czynsz za 2 osoby 730 zł, do tego ponad 100 internet i kablówka, co drugi m-c 200 zł za prąd. Co kwartał podwyżka czynszu, straszą kolejną. Smrody z okolicznych domów i smog gratis :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak osoby z zarobkami o jakich tu mowa mają wyrobić finansowo przy ta,ich czynszach i podobnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale niektórzy sciemniają tutaj z zarobkami na plus. Większość osób zarabia w najlepszym wypadku 3tys. O zarobkach w górnictwie i energetyce krążą legendy, tak samo jak o korpo i zarobkach lekarzy w placówkach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyjestemnormalny
Ja mam uwaga 2200 netto teraz (bylo 2600-2700 ale ostatnio brak premii w firmie). Account/ manager (project manager) - jak zwal tak zwal, bo glupi szef nie ma pojecia i tak co te stanowiska oznaczaja, a loczy sie to jalie obowiazki wykonuje. A zajmuje sie prowadzeniem projektow. Sa to projekty na roznego rodzaju zamowienia na produkcje konstrukcji metalowych. Jezyk angielski i to taki biegly (rozm. tel, dokumentacja techn.,maile) na porzadku dziennym. Zdarza sie ze tez uzywam niemieckiego (chociaz slabo go znam). Kontrakty zazwyczaj sa na spore kwoty- rzedu 10-30 tys euro, a nawet sporo wiecej...czy ja jestem glupi zeby pracowac za takie grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki na poziomie 2.2 - 2.5 tys netto na rękę to dziś mają osoby z najniższym kwalifikacjami, przy najprostszych pracach. Dla specjalistów z wyższym to dziś pensje zwykle zaczynają się od ok tys., a jak ktoś ma doświadczenie zawodowo to są to pieniążki znacznie większe. Nie godziłbym się, na pracę za takie psie pieniądze tylko raczej walczył o zdecydowanie wyższą kasę, albo zmieniłbym firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na zagranicznym czacie erotycznym. 5-6 tysięcy miesięcznie na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbergen fiske
Pracuje 7,5 godz w tygodniu stawka 210 Kr miesięcznie na rękę 24000 koron + plus 3500 wakacyjnego + fuchy z Fina, chce wrócić do polski bo dziewczyna tutaj studiuje ale nie mam pojęcia jak ja bym wyżył tutaj zarabiając takie grosze i wynajmując mieszkanie, może się odważę w następnym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję jako pielęgniarka na OIOMIE, 30 lat. Po ostatnich podwyżkach pensja wynosi 4250 brutto. Netto z nocami i świętami wychodzi jakoś 3300-3500 na rękę czyli marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mi się nalezy
Nie pracuje, a mam ponad 5000zl na rękę i składki emerytalne. Piątka dzieci (troje z obecnym facetem), alimenty, 500+, na opiekę, z Mopsu, z Caritasu, mieszkanie socjalne, połowę czynszu opłaca, zniżki, ulgi na wielodzietna rodzinę... Nie opłaca się iść do pracy bo połowę by zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4452
4000 netto razem z premiami, firma deweloperska Analityk sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat 23, pracuje jako model w Holandii. Zarobki ok. 4500 euro miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taki sprzedawca analizuje? Jaki shit komu wcisnąć i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taki sprzedawca analizuje? Jaki s**t komu wcisnąć i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade sobie za granice, trzy miesiące i niecałe 6000 euro mam, w przyszłym roku to samo zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300£ na tydzien Zmywak Anglia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gamoniu, na zmywak to ja po walizkę nie sięgam 6000 euro przywoze, na miesiąc mam 2400 e...zatkalo? Mogę dac namiar praca 7-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexu77
Gościu o co się wsciekasz? Ja kocham pracować w kuchnii hehe Bylem kucharzem ale miałem wjecej stresu i te same pieniadze co myjac Gary. Zamierzam się dorobic emerytury w Anglii hehe Odkładam 200£ tygodniowo I zbieram na male mieszkanie w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Twój komentarz odebrał jak ironię, koine, wiec sorrrryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz 300£ tygodniowo a odkładasz 200£ i zbierasz na mieszkanie :D :D nawet kitować nie umiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz 300£ tygodniowo a odkładasz 200£ i zbierasz na mieszkanie :D :D nawet kitować nie umiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexu77
Haha Mam w pubie jedzenie więc dużo zaoszczędze Nie szlajam się po knajpach klubach itp. Mam już prawie 36 lat więc już się wyszalalem tylko kurczatko jeszcze własnego M nie mam :( Ale to mi nie przeszkadza bo mam schizofrenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoferos
kierowca zawodowy c+e, 28lat, po technikum samochodowym...obecnie na własnej działalności, mam dwa zestawy na jednym jeżdżę ja ze zmiennikiem kierowcą system 2/2, jeden zestaw spłacę w przyszłym roku...drugi w leasingu rata 1050€ jeszcze przez 5lat. Inwestycje duże (początek dzięki rodzicom - włożyłem jakieś 100tys.) W przyszłym roku biorę trzeci zestaw i zamierzam już sam nie jezdzić (chyba że awaryjnie w zastępstwie). Jest teraz bardzo dobra hossa jeśli chodzi o kierowców i frachty...odkładam dużo bo zawsze może przytrafić się jakaś awaria a wtedy koszty są spore. Obecnie na miesiąc po wszystkich kosztach mam ok.10-11tys na rękę...ale praca jest ciężka i bardzo szkodliwa dla zdrowia dlatego chcę już sam nie jezdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie ma nic , siedzę w domu i nie daje się dumać korpo. I też jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1739 £ miesiecznie z czego 800 idzie mi na same rachunki ( mieszkanie, podatek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTROSZONY FIUT
Rnrj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drukarz
2700 netto system czyerobrygadowy kazdy dodatkowy dzień 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowca w burdelu - 5.000 na łapsko plus napiwki. Roochanie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentka stomatologiczna 800zl na rękę / 100h miesięcznie. Wykształcona. Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2700 netto piekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×