Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zarabiacie i gdzie pracujecie ?

Polecane posty

Gość gość
Specjalista wykształcenie inż. plus podyplomówka. Wiek 27 lat, kobieta. Praca na etacie za 2 tys mc ale mam jeszcze premie ok 4 tys rocznie plus umowa zlecenie 6 tys rocznie, dorabiam też na umowę o dzieło wyszło ok 20 tys za rok plus prawa autorskie jakieś 2 tys. Wiem wszystko jest skomplikowane ;) ale za poprzedni rok wyszło mi średnio jakieś 4500 zł na rączkę. Niestety nie wygląda to tak różowo bo tak na prawdę pewne mam tylko te 2 tys plus oczywiście zabawki czyli auto telefon i laptop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista (obsługa klienta & administracja) - średnio 3 600 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmuje sie rozkladami jazdy na zachodzie. 17 EUR/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownik biurowy, 3 lata pracy, średnie 2460 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDHAHDHWKAJD
26 lat, mężczyzna, 3670 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałbym ile zarabiam, ale nie chce wkurwić większości wypowiadających się na tym forum, jak ktoś chcę dobrej rady to niech zastanowi się nad przekwalifikacją na programistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradca handlowy (branża - urządzenia przemysłowe), 8 lat stażu pracy, średnie wykształcenia- zarobki na rękę podstaw: 2,8 tys. zł do tego dochodzą premie - przeciętnie 600 - 900 zł na rękę, ale zdarzają się też znacznie lepsze miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instruktor techniczny(cos jak specjalista) w dziale gospodarki leśnej w nadlesnictwie, 1,5 roku pracy. Studia mgr inz. lesnictwa. Do reki co miesiąc 1700zl + odzież robocza (strój terenowy) + odziez bhp + ok 250zl ekwiwalentu za uzywanie prywatnego samochodu do celow sluzbowych (w rzeczywistosci wydaje na auto duzo więcej, na pewno ponad 600-700zl bo w ramach pracy musze duzo jezdzic). Dodatkowo raz na kwartal jest premia w wysokosci bardzo roznej, czasem kilkaset zlotych a czasem nawet ponad tysiac. Co do pakietu socjalnego, to jest cos takiego jak "wczasy pod grusza" raz na rok mozna dostac 300zl. Ci co maja dzieci to dostaja paczki slodyczy na święta i jakieś doplaty do kolonii. Niestety juz jest coraz mniej mieszkań służbowych a te co sa to tez nie za darmo bo czynsz trzeba placic. Zwykle nie jakis duzy ale kilkaset zl miesięcznie za stara chalupe to tez wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaa02
pracuje w markecie,wykształcenie srednie,10,30 zl na reke na godzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,8 tyś na rękę - na poczcie po kilkunastu latach pracy (stanowisko specjalistka), jest też socjalne ale kiepskie żyć się normalnie odechciewa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie od 5 do 7 tysiaków, wywóz śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w polsce jest obłuda !! tylko informatycy za 10 - 20 tys mogą godnie żyć 8 000 tys mało 5000 mało ale k..... obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłem stękają tylko Ci co zarabiają dobeze a Ci co żeczywiście mogli by być pokrzywdzeni zarobkami poniże grubo 2 000 zł siedzą cicho i przyjmują to z pokorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczatkujacy programista na etacie, 5600 zl netto. Standardowo praca biurowa, pon-pt ,8h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
5000 dolarow miesiecznie, wyksztalcenie wyzsze, bankowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 tysięcy miesięcznie - jestem prezesem orlenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Choma
pracuję jako kierowca w mpk wrocław zarabiam średnio 3000,00zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student kosmetologii, zarabiam od 500 - 2000 na swoim tyłku, if you know what i mean :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednio 3,5 - 4,0 tys netto plus dodatek urolopowy i swiateczny oraz pakiet medyczny - doradca handlowy, praca mobilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam " pracownik biurowy 2500" to sie zastanawiam gdzie?! Bo szukalam takiej zwyklej pracy biurowej i ich propozy ja zawsze byla 1750 zl wiec sie zastanawiam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekretarka medyczna 1450 zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Asia16 lat i jestem królową internetową i jak chodzi o jakiekolwiek informacje dotyczące działania serwisu internetowego to się zgłoście w komentarzach będę się nazywać Asia 51. Pracuje jako sprzedawca z moją siostrą która ma 19 lat i sprzedajemy oryginalne perfumy markowe, sukienki dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych nr 1. Pracujemy w Niemczech i w Łodzi na NIANIĘ, sukienki dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych nr 1 sprzedajemy w Olsztynie a perfumy markowe w Kłodzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
programista 10500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mgr piekegniarstwa Pracuje 3 lata najniższa krajowa Moja mama pielęgniarka 30 lat pracy 1900 netto Kurwa mac po co sobie to zrobiłam Jesteśmy w fatalnym położeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarek brakuje i jeszcze im płacą grosze, żenada. Ja w budżetówce, pośrednik pracy, 2200 brutto. Ale będę stąd uciekać za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarek brakuje i jeszcze im płacą grosze, żenada. Ja w budżetówce, pośrednik pracy, 2200 brutto. Ale będę stąd uciekać za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka19
a ja w sklepie mam 2,2 tys netto podstawy i do tego premie gdy wyrabiamy plany sprzedaży, premia jest max 800 zł, przeważnie jednak to 200 - 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3180 netto - specjalista ds adm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-70 tys. zł na rękę, tzn. po potrąceniu podatków. Od tego należy odjąć stałe miesięczne koszty działalności w wysokości ok. 20 tys. zł. Czyli realny zarobek to ok. 20-50 tys. w zależności od miesiąca. Własna działalność w branży prawniczej w Warszawie. Praca średnio ok. 11h/dobę i sporo stresu i odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×