Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Arlettakorel

Jak wyjść z długów.

Polecane posty

Gość tomaszlemi
Trzeba krok po kroku zacząć oddłużanie. Rozłożyć może dług na mniejsze raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddłużanie oczywiście dobra rzecz ale jak nie ma na to kasy to co ? trzeba brać chwilówkę bo nie ma innego wyjścia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaxp
Nie brać chwilówek zająć się dodatkową pracą a nie popadać w nowe zadłużenia, które trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie należy zadłużać się ponad stan. Sprawdzajmy dokładnie, ile pieniędzy możemy spłacać co miesiąc do banku z naszego domowego budżetu i nigdy nie przekraczajmy tej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ograniczyc wydatki do niezbednego minimum iiiiiiii znalezc dodatkowe zrodlo zarobkowania. Nie szukac nastepnych pozyczek tylko dodatkowego zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Splata długów to jedna strona ,a ta druga emocjonalna..?czy macie jakieś sposoby zeby nie zwariować do momentu aż spłacimy? Żeby nie myśleć o tym koszmarze,który może trwać kilka lat..ja jestem załamana jak pomyśle ile musze spłacać nawet nie mam z kim pogadać o tym wsxystkim bo mi wstyd ,że tak sie to wszystko potoczyło:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj firm, które zajmują się refinansującymi pożyczkami. Ja znam np Lendon. Taka pożyczka polega na tym, że to firma spłaca za Ciebie, a ty masz więcej czasu na spłacenie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerssss
Potrafią rozmawiać z wierzycielami prawnicy z Lexa – kancelarialexa.pl. Ich polecam. Ja totalnie nie wiedziałem jak prowadzić rozmowy z bankiem w sprawie mojego zadłużenia na hipotece, a oni załatwili temat raz dwa. Raty są teraz dużo bardziej przyjazne w spłacie, a wcześniej to sprawa wisiała na włosku i już z tego co wiem nieruchomość miała pójść na egzekucję komorniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto zastanowić sie nad skorzystaniem z pomocy kancelarii prawnej. Prawnik może pomóc w rozłożeniu spłaty długów na niższe raty lub w umorzeniu części odsetek. Im szybciej dłużnik zgłosi się do kancelarii prawnej, tym większe szanse, że wierzyciele przystaną na prośby prawników i zgodzą się na zmianę warunków spłaty długów. Więcej informacji jest tutaj https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/jak-wyjsc-z-dlugow/

W niektórych przypadkach dobrze zastanowić się nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu to bym się zgłosił do programu Ulga od Dlugu. Oni pomagają dłużnikom przy negocjacach i po prostu takim ogarnięciu tego wszystkiego. Nawet będziesz dostawał od nich raporty miesięcznie jak wygląda spłata długu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×