Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie wymagania kobiety wobec mężczyzny są wygórowane ?

Polecane posty

Gość stockholm stad
Niestet jestem kobieta, pisze niestety bo wstyd byc kobieta czytajac madrosci jak na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani auto, własne mieszkanie, prawo jazdy, dobrze płatna praca nie są wygórowanymi wymaganiami ! To STANDARD jakie facet musi spełniać przy wejściu do związku. W końcu to wy sie mianujecie ''głowami rodziny', nie panowie ? To do czegoś zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- prawo jazdy to wygórowane wymaganie bo kierowcą w związku może być kobieta w końcu kobiety robią prawo jazdy więc w czym problem? W krajach islamskich kobiety bardzo chcą móc być kierowcami a u nas mogą a i tak chcą by to facet je woził. To po co same prawko robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem, mam 29 lat i własne mieszkanie. Na kredyt, ale jednak. Nie wyobrażam sobie w tym wieku mieszkać z rodzicami, choć mieszkamy w tym samym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułość,szczerość,zaufanie,trochę czasu dla siebie,brak niezdrowego egoizmu i... mineta. To moje były moje wymagania.Okazało się,że wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce własne mieszkanie w wieku 30 lat to nie jest standard. Jestem ciekawa czy kobiety, które WYMAGAJĄ same dorobiły się własnego mieszkania, czy tylko szukają frajera 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Dobra praca buahahaha.zeby sie kolezankom pochwalic czy zeby swoje ego podbudowac? Baaardzo mnie ciekawi jakaz to super prace maja te wymagajace paniusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiotka skreśli faceta z powodu braku prawa jazdy czy pensji poniżej 5 czy 10 tysięcy jak facet jest porządny i jest jej z nim dobrze. A jak kobieta wyżej ceni pieniądze i luksus ponad miłość to zwykła materialistka i mężczyźni powinni takich unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaardzo mnie ciekawi jakaz to super prace maja te wymagajace paniusie x piszemy tu o facetach a to oni się mianują 'głowami rodziny', "noszącymi spodnie w związku' - niech więc udowodnią, że są lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi zapewnić byt rodzinie bo to nie on a kobieta rodzi. Stąd wypadałoby by przynajmniej jego zasługą było zapewnienie mieszkania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Jestes tak zakompleksiona ze facet musi ci udowadniac, ze jest lepszy?? Ja akurat jestem za partnerstwem, rozumiem ze preferujesz model patriarchalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody chłopak ma się zadłużać tylko po to by jakaś młoda dupa mogła się wprowadzić? sory ale podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codzienne mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że "wymaganie" by facet w wieku 30 lat miał swoje lub wynajmowane mieszkanie to wygórowane wymaganie? Jak leniwy musi być ktoś, kto w tym wieku mieszka z mamą i tatą?? Nie byłabym z kimś takim w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety lubią gdy facet jest mądrzejszy, bardziej zaradny ... ale nie oczekujcie wszystkiego na tacy, cudów wianków, nie róbcie z siebei niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, autor nie pisze o takich wymaganiach jak posiadanie porsche panamera kupione nowe za gotówkę, czy żeby miał apartament na 20 piętrze wieżowca. Mężczyzna w tym wieku mieszkający z rodzicami to straszna porażka i nie wyobrażam sobie być z takim leniwym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Wg mnie raczej naturalne ze sie mieszka juz samemu, ale z drugiej strony roznie w zyciu bywa i rozne moga byc przeslanki takiego stanu rzeczy. Dziwi mnie takie podejscie, liczy sie człowiek przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Jeżeli kobieta jest bardzo atrakcyjna to nie ma czegoś takiego jak "wygórowane wymagania" :P Facet albo je spełnia albo nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chcę wiedzieć jakie wymagania są "normalne", czego kobieta powinna wymagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
wygórowane wymagania mają miejsce tylko wtedy kiedy laska sama nie grzeszy urodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blacharom wymagającym salonowego Passata, od 25latka, się w d****h poprzewracało. Same g****o macie - oprócz może krótkotrwałej urody i wrednego charakteru, który niestety pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Gdy bylam mlodsza i glupia tez mialam takie myslenie, facet musial mi imponowac lepsza praca itd.ale tak naprawde to wyraz kompleksow i niedojrzalosci.jak sama sporo osiagnelam i spelnilam sie zawodowo zupelnie inaczej na to patrze-dlaczego ktos ma spelniac moje (niespelnione-to chyba slowo klucz tutaj) ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego kobieta powinna wymagać? x pytanie powinno brzmieć 'czego MOŻE wymagać" ? :) bo jak nic nie wolno to w koncu co k*****a wolno wymagać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet musi zapewnić byt rodzinie bo to nie on a kobieta rodzi. Stąd wypadałoby by przynajmniej jego zasługą było zapewnienie mieszkania itd. x A co to rodzi się całe życie? :P To, że jesteś kobietą to nie powód, żeby traktować cię lepiej niż mężczyznę. O rodzinę powinni dbać oboje rodzice matka i ojciec . Matka to nie to samo co córka, to dorosła kobieta, która jest współtwórcą rodziny i jest współodpowiedzialna za jej byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sama sporo osiagnelam i spelnilam sie zawodowo zupelnie inaczej na to patrze-dlaczego ktos ma spelniac moje (niespelnione-to chyba slowo klucz tutaj) ambicje. xx ja też całkiem sporo. Dwa licencjaty i tytuł inżyniera - mało ? I nie wyobrażam sobie być z kimś gorszym od siebie. Tak to już jest, że facet musi kobiecie imponować, bo tak to mogłabym się bzykać z każdym kto zrobił by do mnie maślane oczy... Nie wymagam Porshe i domu z willą, no ale sorry...30 letni facet powinien mieć mieszkanie i auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Bo kobietom sie wydaje ze sa pepkiem swiata, a tak nie jest.wymagania, roszczenia...a facet pojdzie do takiej ktora bedzie szczera w uczuciach i wymagac wpierw od samej siebie.dla takiej facet sam z siebie zrobi wszystko, a wy zostaniecie z reka w nocniku i ze swoimi wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Słowo wymagania jest rzeczywiście nieoddajace To jest tak: albo ktoś się podoba, albo nie, albo fajnie i swobodnie się razem spędza czas, albo nie I dopiero za tym może stać np ze czuje ze facet odstaje intelektualnie i przez to niedobrze sie gada - czyli nie spełnia moich wymagań intelektualnych Albo facet jest dretwy i nie śmieje się dużo - nie spełnia moich wymagań charakterologicznych Ale wymaganie auta, określonej pensji, określonej urody itp są objawem złej postawy do związków w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwa licencjaty i tytuł inżyniera - mało ?" to tylko tytuły, nie świadczą o umiejętnosciach ani zdolnościach. Masz dobrą pracę? Jeżeli nei, to twoje wykształcenie nie ejst zbyt wiele warte. Zapewne jestes ubogą studentka, ale ubogiego studenta to nie chcesz, ma być ustawiony, tak żebyś mogła pracę traktować jako hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z kotem na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to rodzi się całe życie? jezyk.gif To, że jesteś kobietą to nie powód, żeby traktować cię lepiej niż mężczyznę. O rodzinę powinni dbać oboje rodzice matka i ojciec . Matka to nie to samo co córka, to dorosła kobieta, która jest współtwórcą rodziny i jest współodpowiedzialna za jej byt. x Niby partnerstwo ale jednak to kobieta tylko rodzi... ale jednak to kobieta ponosi trud ciąży i porodu, który się ciągnie długi okres czasu. Wypadałoby by facet, który miał szczęście uniknąć tej wątpliwej 'przyjemności' wynagrodził to jakoś partnerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×