Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy macie ładne zęby

Polecane posty

Gość gość
Dodam, że jeden z tych ortodontów jest bardzo dobrym znajomym mojego męża. Sam też nie ma idealnego zgryzu, a mimo to nie zdecydował się na aparat, choć i i jego matka jest ortodontką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle staramy się o to aby te ładne zęby mieć - zadbane, zdrowe ;). Owszem początki nie były łatwo - leczenie, później aparat, a po aparacie wybielanie, ale wiedziałam, że to inwestycja w piękny uśmiech ;) Teraz to tylko wizyty kontrolne i profilaktyka ;) Mój mąż to samo, z dziećmi mamy zamiar działać na takiej samej zasadzie - krok po kroku, ale cały czas, aż do momentu gdy zostanie tylko kontrola :) W sumie to całą rodziną jesteśmy pacjentami Kliniki Odent w Warszawie. Ja byłam jako pierwsza, natomiast powolutku zabierałam ze sobą moją rodzinę i tak oto dbamy o piękny uśmiech. Co jak co, ale piękny uśmiech jest wizytówką człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wade zgryzu i krzywe żeby ale zaczelam nosic aparat stały i pomoglo. Rodzice zawsze lekceważyli ten problem a ja mialam zawsze komplesy z tego powodu. Poza tym, problem polegał tez na tym ze wady zgryzu nieraz powoduja wady mowy. Jak zaczelam chodzic do pani ortodonty z gdynii to od razu się porawiło http://kaiserziorkiewiczbeata.pl. Dobrała mi dobry aparat i po 2 latach mam proste żeby w koncu ładne ząbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tragiczne. Proteza częściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może też chodzi o to, że niektórzy ludzie trafiają na niezbyt dobrych stomatologów..ja wcześniej właśnie tak miałam, dentyści jakoś z trudem zabierali się za leczenie moich zębów, robili tylko najdroższe, a nie usuwali przebarwień na innych itd..w końcu jednak za poleceniem kumpeli wybrałam się do Dental Complex w Katowicach i muszę przyznać, że to właśnie dzięki nim mam teraz piękne, zdrowe zęby. Zajęli się moim uzębieniem kompleksowo, naprawili też to co zepsuli inni dentyści. Obsługa w pełni profesjonalna, tamci stomatolodzy mają duże doświadczenie i fachową wiedzę. Mają specjalistyczny sprzęt..teraz po wyleczeniu ząbków idę do nich niedługo na wybielanie. To rewelacyjny gabinet,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzięki Bogu,zdrowe,swoje ,nie łatane i jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby mam ładne (kształt) ale krzywe. Noszę aparat i efekty widać, jest coraz lepiej, trochę kasy poszło i nrwów idzie nadal, ale uważam, że warto bo uśmiech jest naszą wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to mam zaniedbane, są proste i jasne ale większość mam do leczenia, po ciazach krwawia mi też dziasla i mimo pokecanego parodontaxu nie mogę się tego pozbyć :( leczę sobie po jednym na miesiac-dwa, taka normalna dziura ze znieczuleniem to 100-120 zł, ostatnio za kanalowe zaplacilam 400, jednego nie mam, ale z tylu i u goey to może tak nie widać :P staram się naprawić co przez paniczny strach zaniedbalam przez lata. Niestety muszę pomału bo to za duży wydatek częściej chodzić a na nfz nie pójdę bo się boję, zresztą ta dentystka od 15 lat ratuje moje zęby i tylko jej ufam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długi czas wstydziłam się swoich zębów... Były żółte i nierówne. Na szczęście zdecydowałam się na założenie aparatu w http://www.makrodent.pl/ - po roku noszenia są niemal idealne. :D No i od razu je wybieliłam, teraz już nie wstydzę się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tak. Ale był czas ze wstydziłam się swoich zębów, bo były krzywe. Ale poszłam do ortodonty http://www.ortodonta-katowice.eu/ i zaczełam nosić aparat. Po kilku latach zęby stały się proste i mogę się teraz nimi chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meskon1985
Ja generalni nie miałam. Były nierówne, niesymetryczne, a dodatkowo pełne przebarwień. Dopiero seria wizyt, leczenie stomatologiczne i estetyczne w klinice borczyka sprawiło, że nam normalny uśmiech i nie muszę się niczego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diasteme. Genetycznie..moja matka, babka i siostra wszystkie to samo.diastema. nie jest jakas duza z czasem sie zbiegla. Ale jest. Kiedys koniecznie chcialam aparat ortodontyczny zeby sie jej pozbyc a dzis mysle ze dodaje mi uroku, zeby mam proste, nie mam dwoch zdrowych 7mek bo na ich miejsce wstawily sie 8semki. Niewyrwanie w pore jednej z tych 7mek bardzo zle sie skonczylo- zakleszczeniem sie jej miedzy 6-8 miazdzeniem jej przez 8 a na koncu zapaleniem miazgi zebowej i cholernym bolem. Aha i dlutowaniem...ale takto... mysle ze sa ciut zoltawe ale dopiero niedawno rzucilam palenie. Pozatym chyba nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podajcie namiary na najlepszą Waszym zdaniem klinikę stomatologiczną w Szczecinie. Mieszkam w Świnoujściu i ciężko tutaj o dobrego stomatologa. Najbliżej mam więc do Szczecina. Zęby mam proste, chodzi mi więc o leczenie zębów i wstawienie jedynki. Pomóżcie bo nie mam pojęcia gdzie zajmą się najlepiej moimi zębami. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam pod Szczecinem i też szukam dobrej kliniki dentystycznej jak ktoś powyżej. Mąż ma kilka zębów do leczenia. Zaniedbał te sprawy, ale miał też doświadczenia z dentystami, którzy się nie popisali lekko rzecz ujmując. Też proszę o jakiś dobry adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam miesiąc aparat kosmetyczny ( przezroczysty ) na zębach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 plomby, zęby idealnie proste z natury wszyscy mnie pytają czy nosilam aparat :P kiedyś miałam mały, zabawny kompleks bo moje 3 czyli tzw. kły były długie i ostro zakończone przez co wyglądała jak wampir :P ale dentysta mi je spiłował. Wybielam zęby raz w roku biała perłą i są jednym z moich największych atutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne ale niestety w żółtawym odcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ponawiam pytanie o dobrą klinikę dentystyczną w Szczecinie. Gdzie nalepiej się udać, żeby nie żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej chwili kolorowe w modzie i takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze Szczecina przyjedz do Bydgoszczy. Nie pożałujesz. Kup regio karnet za 60 kilka zł na pociąg i masz dostęp w Bydgoszczy do Doktora na światowym poziomie. I przy tym ogromnie wspaniała osoba, ciepła. Poszukaj a znajdziesz, wskazówka: oj :) jaką dać wskazówkę... najlepsza byłaby fotka z tym co Dr stworzył i nie odróżnisz co prawdziwe a co nie... a wskazówka: imię na M i pasja do swojej pracy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako dziecko mialam tragiczne a w latach 70 pojsc do dentysty to byla rzeznia a o aparatach phi nie bylo mowy , mialam straszne kompleksy i spotykaly mnie rozne przykrosci . jako dorosla kobieta stojaca jakos juz na nogach zrobilam sobie zeby co do jednego , nie powiem kosztowaly sporo ALE WARTO BYLO na dzien dzisiejsy mam idealne , biale , jeden w jeden jak gwiazda filmowa no i oczywiscie zeby i dziasla zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbal
Jestem zadowolona ze swoich. Nie robię z nimi niczego specjalnego - poza solidnym podejściem do szczotkowania. używam pasty bez fluoru. Nie sądzę, że dla utrzymania zębów w zdrowiu potrzebne są cuda. Należy zadbać o podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już tu zadał pytanie o dobrą klinikę dentystyczną w Szczecinie, ale nikt do tej pory nie odpowiedział gdzie konkretnie się udać. Chcemy z żoną zadbać należycie o zęby (leczenie, ale też do usunięcia jedynka a potem implant). Chciałbym dobrze trafić, ponieważ miałem licówki na jedynkach i po latach wyszło, że jeden z tych zębów pod licówką jest w tragicznym stanie przez dentystę, który się nie przyłożył i nie ma już innej drogi jak usunięcie zepsutego zęba i wstawienie implantu. Strach trafić do byle kogo, kto weźmie kasę, a ja się będę zastanawiał, czy zrobił wszystko jak należy! Jestem jak ktoś wyżej ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak, ale mąż mógłby o swoje zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja apaartat koszt ogromny dwa lata licowki imolant i 4 zeby.koszt ok 45 tyz zl ale mam cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zęby teraz są ładne proste, dzięki pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak. Jednak jeszcze muszę się pozbyć kilku przebarwień. Ale wiadomo jak to jest jak się nosiło stały aparat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 lata i mam tragiczne zęby, na dole nie mam z boku 4 zębów i muszę zrobic mostek za 1600, na górze z boku tez nie mam 4 zebów i musze zronic implant za 3000 zł i mostek za 2600. Moje zeby to koszt 7 tys. Jestem załamana. czekam na 500 plus i zaczynam robic powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×